Warrior Forum – مشكلاتي كه بايد با موارد ويژه Warrior اجتناب شود

به دلایل مختلف انجمن جنگجو مکانی عالی برای یادگیری در مورد بازاریابی شرکت های وابسته است. انجمن اصلی بحث با پرسش های بازاریاب های وابسته و پاسخ های بسیاری از متخصصان و تازه کاران پر شده است. 6-8 فروم فرعی دیگر نیز وجود دارد که با طراحی وب سایت ، مشارکت های مشترک و – یک بخش WSO سروکار دارند.

WSO نمایش ویژه ای برای جنگجو است. با پرداخت 20 دلار می توانید برای محصولی که خودتان تولید کرده اید (بدون عناصر وابسته یا PLR) تبلیغ کنید. تعدادی از قوانین برای کار با WSO وجود دارد ، اما می توانید آنها را در انجمن داشته باشید. یک قاعده این است که باید “خصوصی” باشد به این معنا که باید هزینه بهتری نسبت به کاری که شما برای عموم مردم انجام می دهید به جنگجو ارائه دهد.

شما تبلیغ خود را با استفاده از ویرایشگر ارائه شده ایجاد می کنید (نیازی به استفاده از HTML ندارید). وقتی درست فهمیدید میفرستید. اندکی بعد کارگزار آن را تأیید می کند اگر همه چیز مرتب باشد. سپس پیامی دریافت خواهید کرد که به شما پیوندی برای پرداخت 20 دلار خود می دهد. WSO شما سپس منتشر می شود و در بالای صفحه 1 تبلیغات ظاهر می شود.

با هر WSO جدید ، تبلیغ شما با یک موقعیت برخورد می کند. اگر خوش شانس باشید ، 24 ساعت در صفحه 1 خواهید ماند. اگر تالار گفتمان شلوغ باشد ، ممکن است در عرض 4-5 ساعت به صفحه 2 بروید. بیشتر فروش شما زمانی انجام می شود که هنوز در صفحه 1 هستید.

افرادی هستند که در نمایش آگهی تبحر زیادی دارند و می توانند صدها ، اگر نه هزاران دلار در هفته را جمع کنند. بسیاری از متخصصان دارای 3-4 WSO هستند که به طور مداوم اجرا می شوند.

در اینجا چند نکته مهم ذکر شده است: اگرچه این برخلاف قوانین انجمن جنگجو نیست ، برخی از افراد مانند شما ممکن است یک نسخه رایگان از محصول خود را دریافت کنید که قول می دهد آن را بخوانید و یک توصیف عالی درباره آن ارسال کنید. (هرچه افراد بیشتر در زیر تبلیغ شما نظرات خوبی ارسال کنند ، فروش بیشتری نیز خواهید داشت) ، از این موضوع حواس پرت نشوید. آنها محصول شما را دریافت می کنند و شما هرگز بازخورد قول داده شده را نخواهید گرفت. دیگران ممکن است به شما پیام خصوصی دهند و در مورد وضعیت ناامید اقتصادی خود به شما بگویند و محصول شما را بخواهند اما توانایی خرید آن را ندارند. آنها محصول شما را سفارش می دهند و قول می دهند بعداً به شما پول بپردازند – این یک کلاهبرداری است ، به دنبال آن نباشید!

وسوسه نشوید که وعده های دروغ مربوط به درآمد را در WSO خود بگنجانید. مطمئناً ، اگر با محصول خود مقدار زیادی پول نقد بدست آورده اید ، در صورت تمایل می توانید عکس های درآمد را ارسال کنید – اما این سو mis استفاده است. اگر گرفتار دستکاری در این تصاویر صفحه شوید ، ممکن است از انجمن منع شوید.

اطمینان حاصل کنید که پیشنهاد شما “خصوصی” است. درصد بسیار زیادی از تبلیغات توسط افرادی صورت می گیرد که کالایی را جمع کرده و آن را به عنوان WSO توصیف می کنند در حالی که سایتی برای فروش در آن راه اندازی نشده است. این از نظر فنی خلاف مقررات است – شما باید محصول خود را به صورت آنلاین در جای دیگر بفروشید و WSO قیمت بهتری نسبت به عموم مردم ارائه دهد. این در انجمن Warrior بسیار مورد سو استفاده قرار می گیرد. برخی از افراد نام محصول شما را در Google بارگذاری می کنند تا ببینند آیا واقعاً آن را در جاهای دیگر می فروشید – اگر نه ، ممکن است شخصی در این باره با شما تماس بگیرد. با این حال ، تعداد زیادی از تبلیغات از این طریق آماده می شوند.

هرگز درگیر هیچ نوع “من اگر یک نظر خوب برای من بنویسید برای محصول شما یک نظر خوب می نویسم” نباشید. افراد باهوشی در این انجمن حضور دارند و کسی شما را در آن فرو خواهد برد. باز هم ، راه خوبی برای مسدود کردن است.

Warrior Forum مکانی عالی برای کسب درآمد و کسب اطلاعات بسیار در مورد بازاریابی اینترنتی است. از قوانین پیروی کنید ، عضوی خوب از انجمن باشید ، در بحث ها مشارکت کنید ، و در آنجا سرگرم خواهید شد.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا