Willow House Review – آیا Willow House یک تجارت خانگی است؟

در این بررسی خانه Willow ، نگاهی دقیق تر به این شرکت می اندازم تا اطلاعات لازم را جهت تصمیم گیری در مورد تجارت خود در اختیار شما قرار دهم. این شرکت کیست؟ دقیقا چه کار می کنند؟ آیا Willow House بهترین انتخاب کاری برای من و خانواده من است؟ این سؤالاتی است که قصد دارم در بررسی خانه بید به آنها پاسخ دهم.

Willow House شرکتی است که محصولات مرتبط با دکوراسیون منزل ، مهمانان اوقات فراغت و راه حلهای سازمانی را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد بعد از روز طولانی خود به خانه ای جذاب ، جدید و سازمان یافته برگردید. همچنین از محصولات فصلی استفاده می کند تا جلوه ای جذاب و جذاب به خانه شما بخشد. این شامل کاتالوگ کامل محصولات با بسیاری از محصولات شیک است که تغییراتی را که می خواهید به خانه شما می بخشد.

Willow House محصولات خود را از طریق شبکه بزرگی از مشاوران طراحی معرفی می کند ، که فرصتی برای بازاریابی MLM است که به آنها مشهور است. به مشاوران طراحی این امکان داده می شود كه برنامه خود را تعیین كنند ، كسب و كار خود را بصورت پاره وقت یا تمام وقت انجام دهند و در نهایت برای خودشان تصمیم بگیرند كه چقدر پول می خواهند خانه بیاورند.

هزینه برای تبدیل شدن به مشاور طراحی 199 دلار خواهد بود. برای این قیمت 18 محصول با ارزش خرده فروشی بیش از 550 دلار دریافت خواهید کرد. Willow House اولین مخزن بنزین خود را هر ماه خریداری می کند و به شما 50 دلار پس انداز می دهد.

هنگامی که من در مورد بررسی شرکت خود تحقیق می کنم ، می کوشم تا حد امکان اطلاعات مربوط به برنامه جبران شرکت را ارائه دهم. با این حال ، Willow House این اطلاعات را در اختیار عموم قرار نمی دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی سود برنامه جبران خسارت شما ، باید مستقیماً با مشاور طراحی تماس بگیرید.

Willow House یک شرکت بازاریابی چند سطحی است که از روشهای سنتی درگیر در بازاریابی شبکه ای استفاده می کند. یعنی شما را تشویق می کنیم تا برای ساختن شغل خود با خانواده ، دوستان ، همسایگان و دوستان نزدیک تماس بگیرید. وظیفه شما تماس با بازار گرم شما برای تشویق آنها برای میزبانی مهمانی خود و دعوت خانواده و دوستانشان برای شرکت در این امر خواهد بود.

به شرکت کنندگان در پرواز توصیه می شود که خانه های خود را در این مهمانی ها باز کنند ، زیرا بر اساس میزان فروش آنها در خانه هایشان ، محصولات رایگان و تخفیف های بزرگ دریافت می کنند. در این مهمانی به عنوان مشاور طراحی محصولات خود را نشان داده و سفارشات را می پذیرید. شما مهمانی بعدی خود را با هر مهماندار آینده ای ترتیب خواهید داد و مشاوران جدیدی را برای پیوستن به مشاغل خود استخدام می کنید. آموزش هایی که از Willow House دریافت خواهید کرد محدود به این رویه ها خواهد بود.

به نظر من Willow House یک شرکت قانونی است که طیف گسترده ای از محصولات را در یک فضای سرگرم کننده و سرگرم کننده ارائه می دهد. با این وجود ، هنگام تصمیم گیری در مورد شغل خود ، مهم است که چالش های تشویق شما عزیزان به میزبان مهمانی ، خرید محصولات و پیوستن به مشاغل Willow House خود را در نظر بگیرید.

برای اینکه فردی با تجربه بتواند این تجارت را در خارج از شبکه کوچکی از خانواده و دوستان خود به بازار عرضه کند ، می تواند کار خوبی را انجام دهد. با این وجود ، درصورتی که تمایل زیادی برای ساخت این تجارت داشته باشید ، Willow House فرصتی قوی برای همکاری با آن است و اشتیاق زیادی به محصولاتی که برای مشتریان خود ارائه می دهید ، دارید.

مثل همیشه ، در جستجوی کارهای خانه برای شما و خانواده برای شما آرزوی موفقیت دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا