دنیای وب

WSO Forum – آیا شما در یک انجمن تجاری یک جنگجو هستید؟

انجمن WSO بخشی از یکی از بزرگترین سایتهای بحث در اینترنت است: انجمن جنگجو. و این شاید ارزشمندترین قسمت در هنگام کسب درآمد در بازاریابی اینترنتی باشد.

با این حال ، آیا می دانید می توانید از WSO به طرق مختلف بهره مند شوید؟

بیایید ابتدا خونریزی واضح را انجام دهیم. WSO خود را بفروشید.

بله ، اگر محصول خود را ایجاد کنید ، می توانید آن را به عنوان “پیشنهاد ویژه جنگجو” – “WSO” بفروشید. برای اینکه پیشنهاد شما در انجمن نمایش داده شود ، باید هزینه ای پرداخت کنید. در این زمان ، هزینه 40 دلار است ، اما تنها با چند فروش ، سریع پول خود را پس می گیرید. شناخته شده است که مردم فقط در این مجمع هزاران دلار در آخر هفته کسب می کنند.

من فقط چند WSO ساخته ام ، اما همه آنها باعث درآمد من شده اند ، حتی اگر نام من در بازار انگلیسی زبان نسبتاً ناشناخته باشد.

هنگام ایجاد WSO ، به یاد داشته باشید که منظور آن یک “پیشنهاد ویژه” است. اگر معمولاً کالای خود را به قیمت 27 دلار می فروشید یا قصد استفاده از آن قیمت را دارید ، به Warriors امتیاز دهید. این را نمایش خوبی قرار دهید و هم رزمندگان خود را خوشحال کنید.

این نکته ای است که احتمالاً نمی دانید: WSO را برای افراد دیگر بخرید. ما فکر می کنیم که کسب درآمد برابر است با جریان نقدی به حساب بانکی یا PayPal شما. با این حال ، پول کمتری معادل پول بیشتری در بانک شما در پایان ماه هزینه می شود.

من اغلب به مطالب اطلاعات جالبی که می خواستم بخرم برخورد کردم ، اما به جای خرید مستقیم از صفحه فروش ، برای اولین بار جستجوی گوگل کردم. کاری که من انجام دادم این بود که به سادگی نام محصول یا نویسنده را در کنار کلمه “WSO” در قسمت جستجو قرار دهم. اغلب اوقات من نتایجی داشته ام که باعث صرفه جویی در هزینه های هنگفتی شده است. دلار پس انداز شده دلار ساخته شده است. بنابراین ، به محض خرید مستقیم از صفحه فروش محصول ، از WSO خرید کنید ، دلارهای اضافی “برنده” خواهید شد. و البته من بعد از خواندن محصول و اقدام به سود بیشتری رسیدم.

این باید تنها نقطه سرمایه گذاری در محصولات اطلاعاتی باشد. متأسفانه ، افراد زیادی آنها را خریداری می کنند و آنها را فراموش می کنند ، برای همیشه در رکود دیسک های سخت خود.

جستجوی “Give-Aways in the WSO Forum”. در اینجا می توانید محصولات کاملاً رایگان برای استفاده شخصی خود پیدا کنید.

افراد برای ایجاد لیستی محصولات خود را به صورت رایگان لیست می کنند. اگر می خواهید به خاطر محصولات با کیفیت خود شناخته شوید ، یا می توانید خود لیستی ایجاد کنید ، می توانید همین کار را انجام دهید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا