دنیای وب

YourNetBiz چیست؟ – بررسی YourNetBiz

YourNetBiz

جستجو برای فرصت شغلی خود در اینترنت نتایج بسیاری را به شما می دهد. برخی از شرکت های معتبر اینترنتی هستند که به لطف سخت کوشی و سرمایه گذاری ، به نتایج مثبتی می رسند. البته کلاهبرداری در تجارت آنلاین وجود دارد که به دنبال سود بالایی از بازرگانان مستمر در تلاش برای ساختن یک برند و درآمد آنلاین هستند.

آنچه در مورد YourNetBiz نمی دانید

YourNetBiz یک آموزش بزرگ آنلاین و فرصت شغلی است که به عنوان یک جامعه ساخته شده و به ساخت موفقیت مشتریان و شرکای خود اختصاص دارد. پیش از این به عنوان MyInternetBusiness شناخته می شد ، YourNetBiz در ماه مه 2009 توسط بنیانگذاران راب هانلی و دیو جاروین راه اندازی شد.

YourNetBiz نیاز به سرمایه گذاری زمان و تلاش دارد. این فقط یک طرح “سریع ثروتمند” نیست. در حالی که بسیاری از استراتژی ها ممکن است در نهایت به صورت خودکار تبدیل شوند ، فرصت انجام یک پروژه است که نیاز به تعهد دارد و توسط شرکا و مربیان اینترنت تشویق می شود. سطح تلاشی که برای ساختن مشاغل خود در اینترنت به کار می برید با درآمدی است که می توانید از آن جدا شوید. در حالی که تجارت خود را بصورت آنلاین انجام می دهید ، مزایای مشخصی برای همکاری از طریق فرصت وجود دارد:

  • یک کتابخانه بزرگ از چندرسانه ای آموزشی 24 ساعته در دسترس شما است
  • آموزش هفتگی با کارشناسان صنعت
  • هزاران محصول برای بازاریابی جهانی در دسترس است
  • دستیار مشاغل شخصی با اثبات موفقیت در برقراری ارتباط چشم انداز و بستن فروش
  • جریانهای چندگانه درآمد ، از جمله درآمد باقیمانده
  • بسته های تجاری متناسب با هر بودجه و برنامه کاری

مدل تجاری YourNetBiz

بسته های فرصت های شغلی آنلاین از سطح همکاران Associate گرفته تا پلاتین در سطح مختلف قرار دارند. دارندگان پلاتین می توانند به سیستم VIP کاملاً نصب شده و کلیه محصولات در تمام سطوح دسترسی داشته باشند. از بین بردن زرادخانه کامل از ویژگی های YourNetBiz شما را برای بالاترین کمیسیون با هزینه 2000 دلار آماده می کند و شامل دسترسی به آموزش های سفارشی و طاق رسانه می شود.

یک جایزه اضافه شده باعث می شود مدل تجاری YourNetBiz بسیار گرانبها شود ، که بسیاری از محصولات بلیط بالایی از آن استفاده نمی کنند. این ویژگی یک سیستم پرداخت دو لایه است. کمیسیون های حداکثر 2000 دلار در سطح 1 پرداخت می شود و کمیسیون های حداکثر 500 دلار در سطح 2 پرداخت می شود.

این بدان معناست که اگر شخص 1 شخص 2 را به YourNetBiz معرفی کند ، شخص 1 با کمیسیون خالص حداکثر 2000 دلار درآمد کسب می کند. اگر شخص 2 شخص 3 را به YourNetBiz معرفی کند ، آنگاه شخص 2 كمترین مبلغ 2000 دلار را دریافت می كند ، و شخص 1 تا 500 دلار برای ارائه به شخص 3 از طریق شخص 2 دریافت می كند.

دلیل اینکه مدل کسب و کار YourNetBiz نسبت به سایر مدلهای کسب و کار با بلیط بالا تفاوت دارد ، به دلیل درآمد منفی است که می توانید با سیستم پرداخت دو لایه ایجاد کنید. این نوع از درآمد غیرفعال از قبل می تواند شروع به تجمع کند ، زیرا دانش و موفقیت شما در تجارت آنلاین شما رشد می کند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا