برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

در طی روز بسیاری از مشتریان عزیز با ما تماس می گیرند و درخواست اجاره خودرو بدون چک یا اجاره ماشین بدون سند را دارند حتی برخی افراد خواهان کرایه خودرو بدون ودیعه ( دپوزیت ) هستند. در این مطلب قصد داریم توضیحات کاملی درخصوص مدارک و مستندات لازم جهت قرارداد رنت اتومبیل ارائه دهیم.

سرمایه اصلی یک شرکت پس از اعتماد و مشتریان وفادارش ، ناوگان خودرویی آن می باشد. و در صورتی که با استفاده از ظرفیت های قانونی امنیت سرمایه خود را تضمین نکند، دچار صدمه های شدید و جبران ناپذیری خواهد شد.

دسته چک یکی از اسناد مورد قبول جهت تضمین بازگشت خودرو توسط شرکت های اجاره ماشین محسوب می شود. به همین دریافت یک فقره چک به ارزش روز خودرو یکی از می باشد.

اما سوال اینجاست، پس اجاره خودرو بدون چک چگونه امکانپذیر است؟ در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم، اگر بنا به هر دلیلی ممکن است شما امکان صدور چک شخصی نداشته باشید در اینصورت می توانید به میزان قیمت روز خودرو به شرکت سفته تحویل دهید. اما اگر امکان ارائه سفته هم ندارید، ادامه مطلب را ملاحظه فرمایید.

اجاره خودرو بدون سفته

همانطور که میدانیم سفته در اصل یک سند تجاری است که بر مبنای آن شخص صادرکننده سفته تعهد می نماید مبلغ مشخصی را در زمانی معین یا عندالمطالبه به دیگری یعنی گیرنده سفته بپردازد. به عبارت دیگر، بدهکار با ارائه سفته به طلبکار متعهد می‌شود که مبلغ معینی را در زمانی معین به او پرداخت کند.

طلبکار نیز می‌تواند سفته را تا زمان آمدن سررسید نزد خود نگاه دارد یا اینکه در صورت نیاز به پول آن، طلبش را در برابر دریافت مبلغی کمتر به یک شخص دیگر انتقال دهد.

از این رو قراردادهای بویسله سفته تضمین خواهد شد که ماشین در موعد مقرر به صاحب آن (شرکت) عودت داده شود و سفته نیز به مشتری برگشت داده خواهد شد. خوب در جایی که امکان صدور چک وجود نداشته باشد می توان از سفته به عنوان سندی معتبر جهت ضمانت قرارداد استفاده نمود اما باید توجه داشته باشید که اصولا سفته اوراق بهادار محسوب می شود. به همین دلیل جهت ضمانت رقم های بالا آن چنان به صرفه نیست.

در هر صورت در کاسپین رنت امکان پذیرش هر دو سند امکانپذیر است. اما اگر امکان ارائه چک و سند ندارید، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره روزانه خودرو در دبی بدون سند با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اجاره خودرو بدون ودیعه

اگر مطالب فوق را به دقت ملاحظه کرده باشید. اشاره شد که چک یا سفته باید به مقدار ارزش روز خودرو باشد، اما شخص اجاره گیرنده خودرو باید علاوه بر این مبلغ 10 درصد ارزش خودرو را نیز به عنوان دپوزیت (Deposit) یا ودیعه هنگام عقد قرارداد به شرکت پرداخت نماید. اما چرا؟

بدیهی است ماشین یک کالای مصرفی است، مشتری عزیز بعد از دریافت خودرو از چند روز تا چند ماه اتومبیل را در اختیار دارد و از آن استفاده می کند. و کاملا مشخص است که خطرات زیادی همچون تصادف ، سرقت ، ایجاد صدمه به خودرو ، انجام خلاف رانندگی و غیره ممکن است برای شرکت کرایه دهنده ایجاد خسارت و هزینه کند.

از این رو شرکت های اجاره خودرو با دریافت ودیعه این موضوع را پیش بینی می کنند که اگر مشکلی برای خودرو بروز کرد بتوانند از محل ودیعه آن را جبران کنند. در غیر اینصورت بلافاصله پس از تحویل خودرو مبلغ را به مشتری برگشت می دهند.

اجاره خودرو بدون سند

شرکت های اجاره خودرو در بعضی مواقع از اجاره گیرنده درخواست سند ملکی می نمایند. در صورتی که امکان دریافت مبلغ دپوزیت یا ودیعه عملا انجام پذیر نباشد مثلا فرض بفرمایید، بخواهید خودرویی معادل 7 میلیارد تومان را اجاره کنید در اینصورت می بایست 700 میلیون تومان نزد شرکت ودیعه قرار دهید که به نظر کمی سخت می باشد.

به همین دلیل اغلب افرادی که ماشین های سنگین یا به مدت طولانی مثلا چند ماه یا حتی سالانه ماشین اجاره می کنند. با استفاده از سند ملکی تضمین بازگشت را انجام می دهند. به این شکل که سند در گاوصندوق شرکت به امانت نگهداری می شود و هنگام عودت خودرو به شخص برگشت داده می شود.

اما آیا اجاره خودرو بدون سند امکانپذیر است ؟ بله همانطور که در بالا اشاره شد. سند یکی از روش های ضمانت بازگشت خودرو می باشد و شما می توانید از سایر روشها مانند چک و سفته ، وجه نقد ، طلا و ارز و حتی خودروی شخصی خود استفاده نمایید. اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی مدتی است در بین شرکت های کرایه ماشین جزو خدمات است و مسیر کرایه اتومبیل را برای بسیاری از افراد کوتاه تر می کند. تا پیش از این روند کرایه ماشین برای بیشتر افراد روند سختی محسوب می شود، پیش از این بسیاری بعد از اطلاع از شرایط ضمانت و میزان ودیعه ای باید پرداخت می کردند. عطای این کار را به لقایش می بخشیدند اما با ارائه راه های جایگزین ما به شما کمک می کنیم تا راحت تر از همیشه خودرو کرایه کنید و از یک سواری لوکس لذت ببرید.

چرا ودیعه نقدی برای موسسات کرایه اتومبیل اهمیت دارد؟

پیش از آنکه به اجاره خودرو بدون دپوزیت فکر کنیم بیاید یک بار هم به سراغ مسیری که مراکز کرایه ماشین باید طی کنند، برویم. شرکت ، اتومبیلی را با مبلغ گاها میلیاردی خریداری می کند و آن را در اختیار هر شخصی که را داشته باشد قرار می دهد.! آن هم بدون اطلاع از مهارت رانندگی و اطلاعات فنی که یک شخص برای سفر ساده نیاز دارد.

آیا مالک خودرو نباید نگران سرمایه چند صد میلیونی خود باشد؟ آیا برای حفظ این سرمایه نباید از ظرفیت های قانونی موجود در کشور استفاده کند؟ احتمالا جواب شما به این سوال بله خواهد بود. اما حالا نوبت ما و مجموعه است که به سوال دیگری پاسخ دهیم.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت های گران خودرو ها آیا همه توان پرداخت ودیعه نقدی سنگین را دارند؟

مسلما جواب ما به این سوال خیر است، بنابراین همیشه باید راه بهتری هم باشد، راهی که شخص بتواند به اجاره خودرو بدون دیپوزیت بپردازد. برای آگاهی از این شرایط با ما همراه باشید:

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی چگونه ممکن است؟

موسسات و مراکز هرکدام روش خود را برای محاسبه و اعلام ودیعه نقدی اتومبیل ها دارند. برای مثال ما در حامی رنت معمولا ودیعه نقدی را برای خودرو های ایرانی بین 12 الی 20 میلیون تومان، برای ماشین های هیوندای و کیا 30 الی 70 میلیون تومان و در نهایت برای برند های لوکس از 80 تا 200 میلیون تومان در نظر می گیریم. اما در شرایطی این رقم ممکن است کاهش داشته باشد. برای مثال شخصی نمیتواند همه رقم دپوزیت را فراهم کند. اما با به امانت گذاشتن جواز کسبش مبلغی از ودیعه برای او کم می شود.

ما در موسسه حامی رنت تلاش داریم تا منعطف ترین شرایط ممکن را بر اساس اعتماد سازی هر دو طرف برای مشتریان خود در نظر بگیریم. همین امر هم باعث می شود تا گزینه های مختلفی را به عنوان راه جایگزین ضمانت و بدون ودیعه نقدی معرفی کنیم.

روش های اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی

ما در حامی رنت روش های گوناگونی را برای جایگزینی با دپوزیت برای شما در نظر داریم از جمله:

  • شما میتوانید از انواع ارز های رسمی برای این کار استفاده کنید. (طبیعی است که با توجه به شرایط روز کشور بسیاری از افراد علاقه ای به نگهداری پول نقد در بانک ها نداشته باشند و حتی در نظرشان تبدیل سرمایه یه ارزهای روز به ویژه دلار منطقی باشد.)
  • طلا و سکه هم به عنوان یکی از روش های مناسب به عنوان اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی است. بسیاری از افراد همیشه مقداری طلا یا سکه را به عنوان بخشی از سرمایه نگهداری میکنند با توجه به این این دپوزیت به مشتریان باز گردانده خواهد شد. استفاده از طلا و سکه امری رایج در میان مشتریان است.
  • درنهایت اگر علاقه ای به استفاده از هیچکدام از شرایط بالا را نداشتید. به عنوان جدیدترین امکان حامی رنت امکان جابه جایی خودروی شما با ماشینی با چندبرابر قیمت را می تواند به شما معرفی کند.

حامی رنت و تسهیل گری در کرایه خودرو

در پارکینگ حامی رنت تنوعی با وجود بیش از 74 دستگاه خودرو به چشم می خورد. شما می توانید در این مجموعه انواع خدمات متنوع دریافت کنید. حامی رنت با تجربه ای نزدیک به 14 سال در عرصه کرایه اتوماجاره خودرو بدون مدرک

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو با توجه به شرایط متفاوت می باشد. شرایط اجاره خودرو به دو دسته تقسیم می شود. مدارک مورد نیاز اجاره خودرو برای هموطنان مقیم ایران و هم وطنانی که مقیم خارج ایران هستند. مدارک مورد نیاز برای ایرانی هایی که خارج از کشور زندگی می کنند کپی پاسپورت و ودیعه است. اما شرکت برای افرادی که داخل ایران زندگی می کنند در زمان اجاره مدارکی نظیر چک، سند، مدرک شغلی و ودیعه دریافت می کند. در واقع این مدارک ضمانتی است از طرف شما به شرکت در قبال خودرو. حال شاید شما در زمان اجاره نتوانید یکی از این مدارک را تهیه کنید. باید گفت که سعادت رنت خیال شما را از این بابت راحت کرده است. زیرا لازم نیست تمام این مدارک را تهیه کرده و به ما ارائه دهید. مشتریان عزیز شرکت سعادت رنت می توانند حتی بدون چک ، سند و یا ودیعه خودرو رنت کنند.

اجاره ماشین بدون چک به این صورت است که شما می توانید اندازه ارزش خودرو در نزد شرکت سفته به امانت بگذارید.

شرایط اجاره خودرو بدون چک چگونه است؟

این امتیاز و مزیت دارای شرایطی است. اگر ساکن ایران باشید میتوانید سفته بدهید و اگر مقیم خارج از کشور هستید فقط کپی پاسپورت و بلیط هواپیما نیاز است. سعادت رنت با سابقه ای چندین ساله در ارائه خدمات اجاره خودرو در تهران با شرایط آسان بدون چک و سند، در طیف گسترده ای از خدمات نظیر اجاره خودرو بدون راننده و با راننده با قیمتی بسیار ارزان، همواره برای رفاه حال مشتریان خود کوشیده است.
در این شرایط اگر شما قادر به تهیه چک نباشید، شرکت این امتیاز را برای مشتریان خود در نظر گرفته که بتوانند بجای چک، سفته ارائه دهند. در این حالت شما باید به اندازه ارزش خودرو در نزد شرکت سفته به امانت بگذارید. در واقع شما می توانید به راحتی اجاره ماشین بدون چک را تجربه کنید.

با ارائه شرایطی آسان برای کرایه خودرو از جمله اجاره ماشین بدون چک، اجاره خودرو بدون سفته و ودیعه در شهر تهران توانسته جزو برترین ها در صنعت اجاره ماشین باشد. شما می توانید با شرایط منعطف ما، به راحتی خودروی مورد علاقه تان را در کمترین زمان ممکن تهیه کرده و سوار شوید و سپس از رانندگی با آن لذت ببرید. ما همیشه به دنبال ارایه بهترین خدمات در زمینه اجاره ماشین هستیم.

دیپوزیت یا ودیعه چیست؟

دیپوزیت یا ودیعه به مبلغي كه مشتريان تا زمان عودت ماشين نزد شرکت به امانت ميگدارند، گفته می شود. در صورتی که ماشین را به همان صورت كه تحويل گرفته اید بازگردانید اين مبلغ همان لحظه براي شما پرداخت می شود.

دیپوزیت یا ودیعه نقدی برای اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

مبلغی که توسط شرکت های اجاره خودرو به عنوان دیپوزیت گرفته می شود، برای خدمات اجاره ماشین بدون راننده است و برای اجاره خودرو در اختیار این هزینه از مشتری دریافت نمی شود. اما هزینه این دیپوزیت یا ودیعه نقدی چقدر است؟

مقدار هزینه ودیعه نقدی یا دیپوزیت چقدر است؟

تمامی شرکت های معتبر اجاره خودرو هنگام اجاره ماشین، مبلغی را به عنوان ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می کنند. این مبلغ دیپوزیت یا ویعه نقدی در شرکت های مختلف متفاوت است. اما شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای اجاره خودرو چه مبلغی را دریافت می کند؟

دیپوزیت اجاره خودرو های ایرانی چقدر است ؟

برای اجاره خودرهای ایرانی با توجه به نوع خودرو دیپوزیت گرفته می شود.

دیپوزیت اجاره خودرو های خارجی چقدر است ؟

برای اجاره خودرو خارجی، شرایط کمی متفاوت تر است و مبلغ ودیعه با توجه به مدل ماشین توسط شرکت اجاره خودرو تعیین می شود.

اجاره خودرو بدون ودیعه نقدی [‌دپوزیت‌] ✔️ شرکت اجاره خودرو هماگشت

اجاره خودرو بدون ودیعه

اجاره خودرو بدون ودیعه با چک صیاد در صورتی که وضعیت استعلام آن سفید باشد امکان پذیر است.

شرکت برای افرادی که قادر به پرداخت ودیعه نیستند نیز تمهیداتی را در نظر گرفته است. شما می توانید برای اجاره خودرو بدون ودیعه با ارائه مدرک شغلی یا فیش حقوقی خود ماشین مورد نیازتان را اجاره کنید. سعادت رنت حتی برای کارمندان دولتی شرایطی را در نظر گرفته است تا به راحتی بتوانند بدون ودیعه خودرو مورد نظر خود را اجاره کنند. در صورتی که قادر به پرداخت ودیعه نقدی برای اجاره ماشین نباشید می توانید یک چک صیادی که وضعیت استعلام آن سفید باشد نزد شرکت به امانت بگذارید.

اجاره ماشین بدون سند

اجاره ماشین بدون سند با ارائه مدرک شغلی معتبر که نشان دهنده شغل شما باشد در سعادت رنت امکان پذیر است.

سند در اجاره ماشین یکی از مطمئن ترین مدارک لازم برای تضمین در قرار داد اجاره خودرو می باشد. اما با در نظر گرفتن شرایط باید گفت که عملا تهیه سند برای رنت خودرو کاری سخت و دشوار است. از این رو شرکت سعادت رنت برای جایگزین اجاره خودرو بدون سند، شرایطی را قرار داده است. یکی از روش های اجاره ماشین بدون سند ارائه مدرک شغلی معتبر است. غالباً ارائه مدرک شغلی راحت تر از سند می باشد. اگر کارمند دولت هستید می توانید با ارائه فیش حقوقی خود از شرایط اجاره خودرو بدون ودیعه بهره مند شوید.
(گواهي شغلي يعني: فيش حقوقي، جواز كسب، مجوز ساخت ساختمان، اجاره نامه مغازه، نامه در سربرگ رسمي شركت با مهر و امضاء يا هر چيزي كه نشان دهنده ي شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)
نکته قابل توجه و مزیت شرکت سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت های اجاره خودرو امتیازی است که برای مشتری های ثابت خود در نظر گرفته است . ما برای مشتری های ثابت خود هیچ یک از مدارک نام برده را نیاز نداشته و از آنها دریافت نمی کنیم. تنها کافی است یکبار از ما خودرو اجاره کرده تا مشتری ثابت ما شوید و دیگر بدون هیچ مدرکی از ما خودرو رنت کنید.

شرایط اجاره خودرو بدون چک و سند و ودیعه چیست؟

باید این موضوع را در نظر گرفت که شرکت های اجاره ماشین به دلیل یک سری از شرایط مجبور به دریافت بعضی از مدارک از مشتریان خود هستند. در واقع نمیتوان خودرو را بدون دریافت ودیعه و یا مدرک اجاره داد. باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که شرکت زیر جزو معدود شرکت های رنت خودرو می باشد که بدون ودیعه و چک و یا سند خودرو اجاره می دهد. اجاره ماشین بدون چک و سند جزو خدماتی است که می توانید با توجه به شرایط جایگزین از آن استفاده کنید. شرکت اجاره خودرو  برای رفاه حال مشتریان خود شرایط آسانی را برای اجاره خودرو در نظر گرفته است.
به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های رنت خودرو این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید خودرو مورد نیازتان را بدون چک و سند اجاره کنید. اجاره خودرو بدون چک یا سفته، اجاره ماشین بدون سند و نیز اجاره خودرو بدون ودیعه دارای شرایط خاصی است که در زیر به آنها اشاره شده است.

 

مدارک مورد نیاز 

در این بین مدرک شغلی معتبر، اولویت ما در دریافت مدارک برای اجاره ماشین می باشد. شما می توانید با تحویل یک مدرک شغلی معتبر به راحتی خودرو اجاره کنید. مدرک شغلی مهم ترین مدرک مورد نیاز اجاره ماشین برای شرکت سعادت رنت است. در واقع می توان گفت شما می توانید با ارائه مدرکی شغلی معتبر بدون چک، سند و ودیعه خودرو اجاره کنید. خب حالا این سوال پیش می آید که مدرک شغلی باید دارای چه ویژگی و چه شرایطی باشد؟ در واقع باید گفت که نزد شرکت مدرک شغلی دولتی بخصوص مدرک شغل های دولتی از جایگاه بالایی برخوردار می باشد. افرادی که دارای مدرک شغلی دولتی و یا معتبر هستند می توانند بدون ودیعه و یا سند خودرو اجاره کنند.
اما شرایط برای شغل های آزاد متفاوت است زیرا برای کرایه ماشین نیاز به ودیعه می باشد و باید زمینه شغلی خود را نیز معرفی کنند.

نرخ کرایه خودرو به چه صورت است ؟

قیمت های خودروهای اجاره ای با توجه به نوع خودور اجاره ای شما و شرایط خدمات رسانی و تعداد روزها بستگی دارد.
یکی از روشهای کرایه خودرو بدون چک، ودیعه و سند استفاده از خودرو همراه با راننده است. اگر شما از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده کنید می توانید از شرایط بدون سند و چک بهره مند شوید. در این شرایط دیگر نیازی نیست چک و یا سندی برای ضمانت اجاره ماشین استفاده کنید. در واقع راننده ما مسئول امنیت خودرو است.
اما اگر شما خواستید از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده کنید و همچنین می خواهید که بدون ودیعه و یا چک ماشین کرایه کنید، کافیست که از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در بخش پشتیبانی جواب تمام سوالات خود را بگیرید. همکاران ما مدارک و روش های جایگزین را برای شما بازگو خواهند کرد.

پرداخت اجاره خودرو از طریق ارز دیجیتال

ارز دیجیتال، کریپتوکارنسی و یا پول الکترونیکی از ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره می شوند. پول های دیجیتال مانند بیت کوین و یا اتریوم به عنوان پول های غیر متمرکز دیجیتال شناخته شده اند. این بدین معناست که مرکز مشخصی برای تولید این پول ها وجود ندارد. در واقع، این ارزها وجود فیزیکی ندارند. ارزهای مجازی و یا رمزپایه در چند سال اخیر در مبحث بازاریابی اینترنتی جایگاه مهمی به دست آورده اند.

ارز دیجیتال و یا کریپتوکارنسی چیست؟

با جهانی شدن فضای دیجیتال و استفاده بسیار زیاد مردم در زندگی‌های شخصی و روزانه خود، عده ای از افراد تصمیم گرفته‌اند تا معادلات پولی خود هم به این فضا انتقال دهند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، این نوع پول ها غیر متمرکز شناخته شده اند. یکی از دلایلی که مردم به سمت ارزهای دیجیتال کشیده می شوند، امنیت بالا در استفاده از این نوع ارزها می باشد. مبنای تمامی این ارزها صفر و یک می باشد.انتقال تمامی این ارزها آنی و بدون مرز می باشد و تمامی این نوع ارزها برای خرید و فروش استفاده می شوند.

منبع : youtube.com

کاربرد ارز دیجیتال در اجاره خودرو 

برای اجاره خودرو ، می توانید از ارز دیجیتال نیز استفاده کنید. برای اجاره خودرو، مبلغی به عنوان اجاره و مبلغی به عنوان دیپوزیت در نظر گرفته می شود. شما می توانید معادل مبلغ اجاره و دیپوزیت، ارز دیجیتال پرداخت کنید. از آنجایی که مبلغ دیپوزیت در آخر به شما بازگردانده می شود، معادل همان مبلغ، اگر ارز دیجیتال داده باشید، به شما بازگردانده می شود.

پس به یاد داشته باشید، ارزش ارزهای دیجیتال شما به هیچ گونه کم نخواهند شد و در زمان مناسب مبلغ دیپوزیت شما به حساب شخصیتان، با همان ارز دیجیتال پرداخت شده، باز خواهد گشت. ارزهای دیجیتال یا کرپتوکارنسی، کارهای روزانه ی شما را آسان تر می کنند.

ارزهای رمز پایه چه نوع ارزهایی هستند و چگونه می توان از آن ها استفاده کرد؟

ارزهای رمز پایه یا رمز ارز، یک واحد پولی مدرن است که به صورت الکترونیکی و دیجیتالی می توان از آن استفاده کرد. در هر تراکنش، چندین پردازش امنیتی از طریق سیستمی جامع به نام بلاک چین صورت میگیرد. بلاک چین از میلیون‌ها بلاک تشکیل شده است که توسط هش به یکدیگر متصل شده اند. در این حالت، هیچ گونه بانک و یا درگاه خاصی در معامله شما حضور نخواهد داشت. تمامی معاملات شما بنا به یک سیستمی که توسط خودتان رمزگزاری شده است، صورت می گیرد.هریک از تراکنش هایی که صورت می گیرد، بین چند ده سیستم کامپیوتری مختلف رمز گزاری شده، پردازش می شود؛ پس در این حالت امکان پیگیری این معاملات وجود ندارد.

روش های انجام تراکنش ارزهای دیجیتال

تمامی تراکنش ها در ابتدا توسط رمز پایه به صورت بسته ی رمزگذاری شده و یا بلاک، تهیه می شوند. سپس این بسته ها را در بلک چین به صورت زنجیره ای به اشتراک گذاشته می شوند. به یاد داشته باشید که تمامی این بسته ها رمزگذاری شده اند. تمام این معاملات برای سیستم اول ارسال می‌شوند. سپس توسط پردازشگر گرافیکی آن سیستم مورد پردازش قرار می‌گیرند و به سیستم بعدی منتقل می‌شوند. سپس از صفر تا صد معامله مورد بررسی قرار می‌گیرد و به سیستم بعدی منتقل می‌شوند. تمامی سیستم های انتخابی باید شبکه ی پردازش شما را تایید کنند.

در آخر، پردازش شما تایید و به لیست سبز اضافه می شود.  ارزهای دیجیتال، امنیت و سرعت بالایی دارند. دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده می باشد. شما در ارزهای دیجیتال، یک حریم خصوصی برای خود تهیه می کنید و در آن تمامی معاملات و پرداخت های خود را انجام می دهید. شرکت سعادت رنت با در نظر گرفتن تمامی این شرایط، این امکان را به شما میدهد که به جای استفاده از پول معمولی، از ارز دیجیتال استفاده کنید.

اجاره ون بدون مدارک 

اجاره ون بدون مدرک به صورت باراننده امکان پذیر است شما می توانید با اجاره ون باراننده بدون مدرک ماشین را به صورت دربستی در اختیار داشته باشید.

اگر قصد کرایه ماشین دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید، مشاوران ما آماده راهنمایی شما در همه مراحل کرایه هستند.

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا