این کتاب به شما کمک می کند تا با استفاده از مقاله مکتوب اختصاص داده شده به هر طاقچه برای نیازهای بازاریابی مقاله خود کمک کنید

بازاریابی مقاله یکی از مهمترین استراتژی های موثر بازاریابی آنلاین است. با بازاریابی مقاله ، اگر مهارت و توانایی انجام این کار را داشته باشید ، مقاله ای (نویسنده) را می نویسید ، و اگر مهارت و مهارت لازم را ندارید ، نویسندگان یا نویسندگان دیگری وجود دارند که آنها را استخدام کنید که مقاله / مقاله خوبی برای شما خواهند نوشت. با سفارشی خود بسته مقاله نوشته شده خود، آنها را یک، دو، سه یا چهار مقالات سفارشی در محدوده بین 400 و 500 کلمه برای هر موضوع خاص شما نیاز به ارسال. اگر شما واقعا می خواهید را به استفاده از مقالات برای اهداف بازاریابی اینترنتی، آن را ترک به کارکنان حرفه ای از نویسندگان و یا نویسنده به کار انجام می شود.

آنها همیشه به تراکم کلمات کلیدی توجه ویژه ای دارند و از کلمات کلیدی مورد نظر برای طبقه بندی استفاده می کنند. همه شما باید انجام دهید این است ارسال URL وب سایت، دسته خود را و یا صنعت، عنوان مقاله، توضیحات موضوع، نام و یا قلم نام، پنج کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی و بگذارید بقیه برای آنها را به نوشتن یک مقاله با کیفیت بالا برای شما. همه آنها منحصر به فرد و به طور خاص مطابق با معیارهای شما نوشته شده است. مفهوم بازاریابی مقاله است برای تحریک علاقه به وبلاگ شما / وب سایت خود را که بازدید کنندگان را بهبود بخشد و ترتیب صفحه موتور جستجو وبلاگ / وب سایت.

پس از نوشتن مقاله خود ، می توانید با ارسال آن به هزاران فهرست مقاله ، مقاله خود را بصورت آنلاین تبلیغ کنید. حضور مقاله شما در تعداد زیادی مقاله شواهد باید بیش از یک راه را بدست آورد. معمولاً مقاله شما سریعتر و بالاتر در موتورهای جستجو محتوا از وب سایت شما طبقه بندی می شود. اگر از مزایای استفاده از مقالات به عنوان بخشی از استراتژی های بازاریابی آنلاین خود آگاه نیستید ، این مقالات اساساً از نظر محتوا غنی هستند و به خوبی توسط Google فهرست بندی شده اند ، بنابراین ترافیک واجد شرایط زیادی را به وب سایت یا وبلاگ شما وارد می کنند.

تعداد دایرکتوری های مقاله انگیزه گسترده ای را برای ایجاد ترافیک گسترده به وب سایت یا وبلاگ و لینک های با کیفیت بالا فراهم می کند. زمان تحویل معمولاً 5 تا 10 روز است و مقاله شما پس از اتمام از داشبورد حساب شما برای بارگیری ارائه می شود.

از مهارت نوشتن نویسندگانی که تجربه سئو گسترده ای دارند برای استخدام یا استفاده از آنها استفاده کنید تا به شما در نوشتن مقالات با کیفیت بالا کمک کرده و شما را به عنوان نویسنده متخصص در زمینه یا حوزه خود قبول و مجوز دهید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا