با بهترین ابزار جستجوگرها بازاریابی اینترنتی خود را بدون زحمت بهبود دهید

هیچ وب سایتی در دنیای مدرن بدون SEO نمی تواند انجام دهد. این امر وب سایتها را مهجورتر و از همه مهمتر در رده بندی موتورهای جستجو می کند. اما در خواستهای بسیار چالش برانگیز جهان رقابتی در اینترنت ، تولید نتایج سریع SEO تبدیل به یک فشار بزرگ می شود. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها و تیم های SEO آنها به بهترین ابزارهای SEO تبدیل شده اند.

بهترین ابزار جستجوگرها با ویژگی های زیر سئو را سریع می کند:

  • کلمات کلیدی مؤثر را شناسایی کنید

  • پیوندی مطمئن و با کیفیت بسازید

  • نظارت منظم از وب سایت ها برای اطمینان از سئو

نرم افزار SEO زیر تأیید بسیاری از شرکت های مختلف بصورت آنلاین دریافت کرده است.

SEOProfiler

SEOProfiler ترکیبی از ابزارهای مختلف جستجوگرها است که به بهبود رتبه موتورهای جستجو کمک می کند. ابزارها به صورت خودکار هستند و نتایج سریع را ارائه می دهند. با تشکر از ابزارهای بهینه سازی سایت ، می توان نشانه گذاری و چیدمان وب سایت را تا حد زیادی بهبود بخشید. در نتیجه ، وب سایت شما شانس بیشتری برای شناسایی توسط موتورهای جستجو دارد. کلید واژه یاب تضمین می کند که محتوای وب سایت شما فقط شامل کلمات کلیدی صحیح برای بالا بردن وب سایت شما است. آیا وب سایت شما کمبود تعامل با مشتری دارد؟ SEO Profiler موفق شد از طریق ادغام مؤثر رسانه های اجتماعی از این امر مراقبت کند.

SEO Powersuite

به عنوان یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها ، SEO Powersuite بسته ای یکپارچه از چهار برنامه SEO است. دستیار پیوند ، SEO Spyglass ، ردیاب آهنگ ، و حسابرس حسابرس. SEO Powersuite مورد علاقه هر دو شرکت کوچک و بزرگ است. کیفیت ایجاد لینک توسط دستیار لینک ، که همچنین جستجوهای لینک رقابتی را انجام می دهد ، تضمین شده است. SEO Spyglass ابزاری است که برای انجام جستجو در وب سایت های رقبا استفاده می شود. Track Tracker کلمات کلیدی و آهنگ های رتبه بندی موتورهای جستجو را برای وب سایت ها در سه موتور جستجوی پیشرو پیشنهاد می کند: بینگ ، گوگل و یاهو. اگر می خواهید بین وب سایت خود از معیارهای اصلی بدست آورید ، حسابرس حسابرس برای کمک به شما در آنجا حضور خواهد داشت.

SEMrush

بیش از 500000 نفر از ویژگی های SEO SEMrush استفاده کرده اند ، که شامل شناسایی کلمات کلیدی مرتبط ، نظارت منظم بر وب سایت ها ، شناسایی و تجزیه و تحلیل مسائل فنی و ردیابی حرکت رقبا است. شهرت SEMrush به عنوان ابزارهای جستجوگرها این بیشتر ناشی از این واقعیت است که ارزیابی دقیقی از رقبا را در مدت زمان بسیار کوتاهی ارائه می دهد.

WebCEO

برای داشتن شیوه ای سازمان یافته تر برای دستیابی به سئو برای وب سایت خود ، به WebCEO اعتماد کنید. رابط کاربری هوشمند را برجسته کنید ، که استفاده از این ابزار را بسیار آسان می کند. با مقایسه کلمات کلیدی با رقابت و محبوبیت ، WebCEO موفق شد مناسب ترین کلمات کلیدی را برای صفحات مختلف وب سایت شما پیدا کند. کارهای تکراری که معمولاً با ابزارهای جستجوگرها مرتبط هستند را می توان به صورت خودکار انجام داد تا SEO سریعتر امتحان شود.

آی بی پی

iBusiness Promoter راه حل نهایی برای شرکت هایی است که به دنبال ساخت وب سایت خود در بالاترین رتبه بندی موتورهای جستجو مدت زمان طولانی هستند. IBP طی سالها جوایز زیادی را کسب کرده است و خود را به روز می کند تا همگام با الگوریتم های موتور جستجو دائماً همگام شود. IBP همچنین نکات بهینه سازی خاصی را در صفحه برای بهبود عملکرد بهینه سازی موتور جستجو ارائه می دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا