فناوری اطلاعات

بررسی اسپیکر بلوتوثی C1 Plus؛ یک اسپیکر معلق!

برای خرید این اسپیکر، نمی‌توانیم دلیل منطقی مطرح کنید ولی اگر دنبال یک اسپیکر با طراحی خاص هستید یا می‌خواهید یک هدیه‌ی جذاب به دوستی بدهید، اسپیکر بلوتوثی C1 Plus می‌تواند بسیار گزینه‌ی مناسبی باشد. در ادامه به بررسی این اسپیکر می‌پردازیم.

اسپیکر بلوتوثی مدل c1 plus طرح کره معلق زحل

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، یک کره‌ به شکل سیاره زحل، معلق در هوا قرار می‌گیرد و در همان نگاه اول توجهات زیادی را جلب می‌کند. داخل اسپیکر یک نوار نورپردازی RGB قرار دارد که همین نورپردازی، جلوه‌ی کره‌ی معلق را دوچندان می‌کند. این محصول مستقیم به برق وصل می‌شود و خبری از باتری نیست. از طریق بلوتوث می‌تواند به گوشی یا دستگاه‌های موردنظر شما وصل شود تا صدا را پخش کند.

در بدنه شاهد 4 دکمه هستیم تا برای کنترل پخش موسیقی بتوانید از آن‌ها بهره ببرید. در ضمن از میکروفون هم استفاده می‌کنید و از طریق آن قادر به انجام مکالمات تلفنی هم هستید. البته اسپیکر بلوتوثی C1 Plus قیمت بسیار بالایی دارد و عملا این پول برای خاص بودن محصول پرداخت می‌شود زیرا صرفا به عنوان یک اسپیکر حرف زیادی برای گفتن ندارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا