فناوری اطلاعات

بررسی اسپیکر لنوو Thinkplus K30؛ جمع‌و‌جور با کیفیت صدای خوب

لنوو از جمله شرکت‌هایی است که گجت‌های متنوعی را راهی بازار می‌کند ولی در بازار ایران عمدتا به عنوان سازنده‌ی لپ‌تاپ شناخته می‌شود. در این ویدیو سراغ یکی از اسپیکرهای جمع‌و‌جور این شرکت به نام لنوو Thinkplus K30 رفته‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل لنوو مدل Thinkplus K30

این اسپیکر اندازه‌ی جمع‌و‌جوری دارد و می‌توانیم آن را یک مینی اسپیکر در نظر بگیریم. برای اسپیکر لنوو Thinkplus K30 از درایور 5 وات استفاده شده که به لطف قرارگیری آن در بخش بالایی، این یعنی پخش صدا صرفا از یک طرف نیست. در بخش پایینی بدنه، با کلیدهای کنترلی روبرو هستیم و با توجه به پشتیبانی از میکروفون، می‌توانید از آن برای مکالمه هم استفاده کنید.

البته مانند دیگر اسپیکرهای مشابه که از میکروفون بهره می‌برند، قرار نیست صدای شما با بهترین کیفیت انتقال داده شود ولی در هر صورت یک ویژگی کار راه‌انداز به حساب می‌آید. در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که بیس خیلی قدرتمندی در اختیار شما قرار نمی‌دهد ولی از نظر شفافیت و تفکیک صدا، عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد. اگر عمر باتری اسپیکر برای شما اهمیت زیادی دارد، باید بگوییم که با هر بار شارژ کردن می‌تواند تا 6 ساعت انجام وظیفه کند که در کل عدد خوبی محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا