فناوری اطلاعات

بررسی دوربین عکاسی پرودو PD-KDCAM-YL؛ طراحی فانتزی و چاپ فوری

تعداد زیادی دوربین عکاسی با قابلیت چاپ فوری در بازار ایران حضور دارند که بعضی کاربرها به استفاده از این دوربین‌ها علاقه‌ی زیادی نشان می‌دهند. در این ویدیو به سراغ دوربین عکاسی پرودو PD-KDCAM-YL رفته‌ایم که در بازار ایران شناخته شده نیست ولی از طراحی فانتزی بهره می‌برد. باید ببینیم آیا به غیر از طراحی فانتزی حرف زیادی برای گفتن دارد یا نه.

دوربین عکاسی چاپ سریع پرودو مدل PD-KDCAM-YL

جعبه‌ی این محصول مانند خود دوربین، از طراحی فانتزی و جذابی بهره می‌برد. درون جعبه با دو رول کاغذ حرارتی روبرو هستیم و بنابراین از همان ابتدا لازم نیست کاغذ مخصوص را به طور جداگانه خریداری کنید. بند گردنی دو تکه هم با طرح‌های کارتونی در اختیار شما قرار می‌گیرد و باید به وجود تعدادی برچسب و ماژیک رنگی هم اشاره کنیم.

رنگ‌بندی و محتویات جعبه به ما خبر می‌دهند که با یک کالای مخصوص کودکان روبرو هستیم و طبیعتا از نظر کیفیت نباید آن را خیلی جدی بگیریم. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، طراحی دوربین کاملا بچه‌گانه و فانتزی است. از همان ابتدا هم درون دوربین یک رول کاغذ حرارتی تعبیه شده است. در ضمن به غیر از دوربین اصلی، یک دوربین سلفی هم دارد که برای گرفتن سلفی می‌توانید از آن بهره ببرید.

در نهایت هم عکس‌ها را به صورت سیاه‌و‌سفید چاپ می‌کند و در اختیار شما قرار می‌دهد. عکس‌های ارائه شده جزئیات زیادی ندارند ولی حتی بزرگ‌سالان را هم ذوق‌زده خواهد کرد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا