بررسی ساعت هوشمند کیسلکت KR2؛ غول مرحله‌ی آخر کیسلکت!

برند کیسلکت ساعت‌های هوشمند متنوع و جذابی راهی بازار کرده و خوشبختانه برای خرید ساعت هوشمند کیسلکت در دیجی‌کالا می‌توانید بین گزینه‌های زیادی مدل موردنظر خود را پیدا و انتخاب کنید. در این ویدیو ساعت هوشمند کیسلکت KR2 را بررسی می‌کنیم که از جهات مختلف ارزش خرید بالایی دارد.

ساعت هوشمند کیسلکت مدل Smart Calling Watch Kr2

3,399,000 تومان

در کنار استفاده از پردازنده 2 هسته‌ای، یک پردازنده گرافیکی هم مورد استفاده قرار گرفته و به خاطر همین موضوع، بخش‌های مختلف منو به شکل انیمیشن‌های جذابی ارائه می‌شوند. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، این ساعت از نظر لوازم جانبی واقعا حرف زیادی برای گفتن دارد.

نمایشگر استفاده شده 1.43 اینچ اندازه دارد و بیشتر مناسب افرادی است که مچ دست بزرگی دارند. با داشتن بدنه‌ی خوش‌ساخت و جذاب، به خوبی حس یک محصول باکیفیت را انتقال می‌دهد. نمایشگر استفاده شده از نوع AMOLED است و کیفیت خیلی بالایی در اختیار شما قرار می‌دهد. خوشبختانه نه‌تنها اسپیکر استفاده شده کیفیت رضایت‌بخشی دارد، بلکه میکروفون هم قادر است صدای شما را به خوبی به طرف مقابل انتقال دهد.

در ضمن نباید پشتیبانی از GPS داخلی را از قلم بیندازیم که این مشخصه برای ورزشکاران اهمیت زیادی دارد و دیگر نیازی به بردن گوشی با خود نخواهند داشت. با هر بار شارژ، باتری حدود 7 روز دوام می‌آورد و اگر ویژگی نمایشگر همیشه روشن ساعت هوشمند کیسلکت KR2 فعال باشد، عمر باتری به حدود 3 روز می‌رسد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا