فناوری اطلاعات

بررسی ساعت هوشمند IMILAB W01؛ اقتصادی با کارایی بالا

ساعت‌های هوشمند برند IMILAB با وجود اینکه قیمت بسیار مناسبی دارند، ولی از نظر ویژگی‌ها و کیفیت، حرف بالایی برای گفتن دارند. در این ویدیو ساعت هوشمند IMILAB W01 را بررسی می‌کنیم که قیمت بسیار پایینی دارد و موفق شده نظر مثبت 89 درصد از خریداران این محصول در دیجی‌کالا را جلب کند.

ساعت هوشمند آی می لب مدل W01

در نگاه اول، به نظر می‌رسد ساعت هوشمند IMILAB W01 از بدنه‌ی فلزی بهره می‌برد ولی بدنه‌ی این ساعت پلاستیکی است که طبیعتا پلاستیک باکیفیتی محسوب می‌شود. نمایشگر این ساعت مبتنی بر پنل TFT است که با توجه به قیمت ساعت، نباید انتظار بیشتری داشته باشیم. متاسفانه تراکم پیکسلی نمایشگر پایین است و حاشیه‌های اطراف نمایشگر هم بسیار ضخیم هستند.

ساعت هوشمند IMILAB W01 ضدآب نیست و فقط در برابر نفوذ قطرات آب می‌تواند مقاومت کند. بنابراین برای شنا کردن نمی‌توانید از آن بهره ببرید. در این ساعت سنسورهای سنجش ضربان قلب و اکسیژن خون وجود دارد. با توجه به قیمت پایین ساعت، انتظار داشتیم که این سنسورها اصلا عملکرد خوبی نداشته باشند. اما واقعیت این است که این سنسورها اصلا عملکرد بدی ندارند و نسبت به بسیاری از مدل‌های هم‌قیمت، عملکرد بهتری ارائه می‌کنند.

در ضمن باید به پشتیبانی از بیش از 70 حالت ورزشی اشاره کنیم که یکی دیگر از مزایای آن به حساب می‌آید. ساعت هوشمند IMILAB W01 منوی فارسی ندارد و با وجود اینکه پیام‌های فارسی را نشان می‌دهد، اما در برخی موارد تعدادی از حروف‌ها به‌هم‌ریخته می‌شوند. از طریق اپ ارائه شده می‌توانید بین تعداد زیادی از واچ‌فیس‌ها دست به انتخاب بزنید. در مورد عملکرد باتری هم باید بگوییم که با هر بار شارژ، می‌توانید 3 تا 4 روز از آن استفاده کنید.

روی هم رفته در این محدوده‌ی قیمتی ساعت‌های فیک زیادی در بازار ایران به فروش می‌رسد و به جای خرید آن‌ها، می‌توانید ساعت هوشمند IMILAB W01 را خریداری کنید که نسبت به آن‌ها جذابیت بسیار بیشتری دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا