بررسی ماوس ای‌دیتا SLINGSHOT؛ گیمینگ با بدنه‌ی حفره‌دار

برخی از ماوس‌های گیمینگ، از بدنه‌ی سرشار از حفره‌های مختلف بهره می‌برند و بین این نوع ماوس‌ها، ماوس ای‌دیتا SLINGSHOT یکی از بهترین مدل‌ها محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی این ماوس جذاب می‌پردازیم.

ماوس ای دیتا ایکس پی جی مدل SLINGSHOT

اگر در مورد دلیل بهره‌گیری از این نوع طراحی برای شما سوال ایجاد شده، باید بگوییم که با این کار، وزن بدنه به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. برای برخی بازی‌ها، سبک بودن ماوس اهمیت بسیار زیادی دارد و با این مشخصه، گیمرها سریع‌تر می‌توانند به اتفاقات بازی واکنش نشان بدهند. وزن این ماوس به 73 گرم می‌رسد که اگرچه وزن پایینی محسوب می‌شود، اما وزن خیلی پایینی هم نیست.

در همین زمینه مثلا می‌توانیم به یکی از ماوس‌های ایسوس اشاره کنیم که وزن آن فقط 37 گرم است. در ضمن به لطف همین حفره‌های بدنه، تعریق دست هم به طور قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. ارگونومی ماوس ای‌دیتا SLINGSHOT بسیار خوب است و ساعت‌ها بدون روبرو شدن با مشکل خاصی می‌توانید از آن استفاده کنید.

در کنار کلید‌های اصلی، با دو دکمه‌ برای Back و Forward در سمت چپ ماوس روبرو هستیم و زیر اسکرول هم یک دکمه برای تنظیم حساسیت دیده می‌شود. در ضمن عملکرد تمام این دکمه‌ها هم از طریق نرم‌افزار ارائه شده، قابل شخصی‌سازی هستند. نورپردازی RGB ماوس از طریق اسکرول و لوگوی ماوس نشان داده می‌شود که در کل از نظر نورپردازی هم عملکرد بسیار خوبی دارد. حساسیت ماوس به 12600 DPI می‌رسد که این یعنی حساسیت بسیار خوبی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در نهایت باید بگوییم که ماوس ای‌دیتا SLINGSHOT محصول بسیار باکیفیت و ارزنده‌ای است و همچنین نباید گارانتی معتبر آونگ را از قلم بیندازیم که خیال شما را از بابت خرید راحت می‌کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا