بررسی ماوس ردراگون M719؛ بدنه‌ی معمولی با عملکرد عالی

ماوس ردراگون M719 قیمت بالایی ندارد و با این قیمت، عملکرد خیلی خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد. در این ویدیوی کوتاه، به بررسی ماوس ردراگون M719 می‌پردازیم.

ماوس ردراگون مدل M719

با وجود عملکرد خیلی خوبی که این ماوس ارائه می‌دهد، باید به استفاده از پلاستیک بی‌کیفیت در بدنه اشاره کنیم. به طور مشخص، در ماوس‌های بسیار ارزان‌تر هم می‌توانید چنین پلاستیکی را ببینید. بنابراین زمانی که ماوس ردراگون M719 را در دست می‌گیرید، حس خیلی خوبی منتقل نمی‌کند.

ولی از نظر عملکردی، باید بگوییم که این ماوس می‌تواند حساسیت 10000 DPI را ارائه کند و طبیعتا به راحتی قادر به تغییر حساسیت ماوس هستید. در کل با 8 کلید روبرو هستیم که با استفاده از نرم‌افزار ارائه شده، شخصی‌سازی این دکمه‌ها امکان‌پذیر شده است. با وجود اینکه طراحی ماوس نسبتا قرینه است، اما در کل برای راست‌دست‌ها طراحی شده. سیم استفاده شده از پوشش کنفی بهره می‌برد که همین موضوع، دوام آن را به طور قابل توجهی افزایش داده است.

وزن ماوس به حدود 140 گرم می‌رسد که به‌عنوان یک ماوس گیمینگ، از وزن مناسبی بهره می‌برد. نورپردازی RGB هم کیفیت مناسبی دارد که با بهره‌گیری از دکمه‌های زیر اسکرول، می‌توانید نورپردازی را هم بر اساس سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید. اگر در کل با پلاستیک استفاده شده در بدنه مشکلی ندارید، ماوس ردراگون M719 در این محدوده‌ی قیمتی بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و به احتمال زیاد از خریدن آن پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا