فناوری اطلاعات

بررسی میکروسکوپ جیبی مدل 9592؛ سرگرم‌کننده و آموزنده

دیدن جزئیات که با چشم غیر مسلح نمی‌توانیم ببینیم، سرگرم‌کننده است ولی همین کار می‌تواند آموزنده هم باشد. در این ویدیو به سراغ میکروسکوپ جیبی مدل 9592 رفته‌ایم که قیمت بسیار پایینی دارد. آیا این محصول ارزان‌قیمت واقعا کاربردی محسوب می‌شود؟ در این ویدیو به همین سوال پاسخ می‌دهیم.

میکروسکوپ جیبی مدل 9592

میکروسکوپ جیبی مدل 9592 تا 60 برابر بزرگ‌نمایی در اختیار شما قرار می‌دهد و با پیچ گردان آن می‌توانید فوکوس را تغییر دهید. در ضمن از چراغ LED هم بهره می‌برد که در دو حالت مختلف می‌توانید از این چراغ بهره ببرید. نورفرابنفش هم از دیگر مشخصه‌های این میکروسکوپ محسوب می‌شود که برای کارهایی مانند بررسی اصل بودن اسکناس می‌توانید از آن بهره ببرید.

انرژی این میکروسکوپ از طرف چند باتری ساعت تامین می‌شود که این باتری‌ها می‌توانند انرژی لازم برای سه ساعت روشن ماندن چراغ‌ها را تامین کنند. همراه با این محصول، یک کیف چرمی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به راحتی بتوانید آن را جابجا کنید. به طور کلی این محصول به‌شدت برای کودکان می‌تواند سرگرم‌کننده باشد و در ضمن احتمالا به انگیزه‌ای برای یادگیری بیشتر مطالب علمی تبدیل خواهد شد.

البته به غیر از کودکان، برای بزرگ‌سالان هم چنین محصولی می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد و با استفاده از میکروسکوپ جیبی مدل 9592 می‌توانید ببینید که بافت‌های مختلف از نزدیک چه شکل و شمایلی دارند. در کل با این قیمت و مشخصات، بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و خرید این محصول را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا