فناوری اطلاعات

بررسی هدفون زوم ZHP-1؛ مناسب حرفه‌ای‌ها و فضای استودیو

برند زوم رکوردهای باکیفیتی را راهی بازار کرده و بیشتر شهرت این شرکت به همین رکوردهای جذاب برمی‌گردد. در این ویدیو به سراغ هدفون زوم ZHP-1 می‌رویم که بین هدفون‌های حرفه‌ای و مناسب استودیو، از گزینه‌های اقتصادی محسوب می‌شود.

هدفون حرفه ای زوم مدل ZPH-1

هدفون زوم ZHP-1 یک هدفون پشت‌بسته است و در نتیجه نشت صدای کمی دارد. به همین خاطر برای استفاده پشت میکروفون می‌تواند گزینه خوبی باشد. بدنه این هدفون کاملا پلاستیکی است و در هیچ بخشی از بدنه فلز دیده نمی‌شود. کیفیت مواد استفاده شده با توجه به قیمت محصول، اصلا بد نیست و با محصول خوش‌ساختی روبرو هستیم.

گوشی‌های هدفون راحت هستند و با توجه به وزن 200 گرمی بدنه، اصلا کاربر را اذیت نمی‌کند. پد استفاده شده بسیار نرم هستند و باید به طول 3 متری کابل استفاده شده هم اشاره کنیم. در کمال تعجب، روی یکی از گوشی‌ها یک سیم کوتاه قرار گرفته که دقیقا مشخص نیست چرا این مشخصه استفاده شده. پدهایی که روی سر قرار می‌گیرند، سیلیکونی هستند و موهای کاربر را می‌کشند.

هدفون زوم ZHP-1 کیفیت و شفافیت صدای خیلی خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد و حتی اگر ولوم را تا آخر افزایش دهید، فرکانس‌ها با افت کیفیت چندانی روبرو نمی‌شوند. این هدفون تاشو نیست و در نتیجه برای قرار گرفتن در کیف و کوله گزینه خیلی خوبی نیست و فقط ایرکاپ‌ها قابلیت چرخش دارند. در مجموع این هدفون ارزش خرید دارد ولی از سوی دیگر به ایرادات طراحی آن هم اشاره کردیم.

اما واقعیت این است که نسبت به هدفون‌های هم‌قیمت خود، از نظر کیفیت صدا و راحتی استفاده، وضعیت بسیار بهتری دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا