فناوری اطلاعات

بررسی پاوربانک سامسونگ EB-P5300؛ خوش‌ساخت و پرسرعت

پاوربانک سامسونگ EB-P5300 یکی از باکیفیت‌ترین پاوربانک‌های موجود در بازار ایران با ظرفیت 20 هزار میلی‌آمپر ساعت است که در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

پاوربانک سامسونگ مدل EB-P5300 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

در بدنه‌ی این پاوربانک، با سه پورت روبرو هستیم؛ دو پورت USB-C و یک پورت USB-A. هرکدام از این پورت‌ها به تنهایی سرعت شارژ 25 وات را در اختیار شما قرار می‌دهند. اما اگر این پورت‌ها به طور همزمان استفاده شوند، مجموع سرعت خروجی به همین 25 وات محدود می‌شود و هرکدام از پورت‌ها با توجه به دستگاه وصل شده، سرعت شارژ متفاوتی را ارائه می‌دهند. همچنین پورت‌های USB-C تا سرعت 25 وات برای ورودی شارژ پشتیبانی می‌کنند.

پاوربانک سامسونگ EB-P5300 از استانداردهای مختلفی پشتیبانی می‌کند و این یعنی هر دستگاهی که به آن وصل کنید، پاوربانک به طور هوشمند می‌تواند سرعت شارژ موردنیاز را در اختیار دستگاه موردنظر قرار دهد. این موضوع خیال شما را بابت عدم آسیب به دستگاه‌های وصل شده، راحت می‌کند. استاندارد PD هم به این معناست که با خیال راحت می‌توانید از این پاوربانک برای آیفون‌ها هم استفاده کنید.

طبق بررسی‌های صورت گرفته، اعداد ارائه شده از طرف سامسونگ واقعیت دارند و دقیقا همین سرعت شارژ خروجی و ورودی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. ظرفیت اسمی این پاوربانک، 20 هزار میلی‌آمپر ساعت است و در صورتی که از شارژ سریع استفاده نشود، ظرفیت واقعی آن 13200 میلی‌آمپر ساعت خواهد بود. چنین عددی طبیعی است و در این زمینه مشکل و ضعف خاصی ندارد. اندازه‌ی این پاوربانک با توجه به ظرفیتی که دارد، یک اندازه‌ی منطقی و معقول محسوب می‌شود و بیش از حد بزرگ یا کوچک نیست.

در نهایت پاوربانک سامسونگ EB-P5300 با این قیمت، بدون شک ارزش خرید بالایی دارد و تا مدت‌ها می‌تواند به بهترین شکل برای شما انجام وظیفه کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا