فناوری اطلاعات

بررسی پایه نگهدارنده گوشی TY360؛ هولدر با قابلیت تعقیب سوژه

پایه نگهدارنده گوشی TY360 در نگاه اول یک هولدر ساده برای گوشی‌های هوشمند است اما از پسوند هوشمند هم بهره می‌برد. اما آیا این هولدر نسبت به مدل‌های مشابه حرف زیادی برای گفتن دارد؟ در این ویدیو به بررسی این محصول می‌پردازیم.

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل TY360

در جعبه فقط با خود محصول روبرو هستیم که از کیفیت ساخت خیلی معمولی بهره می‌برد. برای استفاده از این هولدر می‌توانید گوشی را به صورت افقی یا عمودی قرار دهید. برای روشن کردن این هولدر، باید از 3 باتری قلمی استفاده کنید که در جعبه قرار ندارند و به طور جداگانه این باتری‌ها را باید تهیه کنید.

این هولدر دارای سنسور خاصی نیست و برای بهره‌گیری از آن، باید اپ مخصوصی را نصب کنید. با نصب این اپلیکیشن، هولدر می‌تواند کاربر را ردیابی کند و به زبان ساده، قابلیت تعقیب سوژه را دریافت می‌کند. بزرگ‌ترین ضعف پایه نگهدارنده گوشی TY360، فقدان باتری داخلی است ولی با توجه به اینکه می‌تواند سوژه را تعقیب کند، یک هولدر کاربردی محسوب می‌شود. ولی در هر صورت نمی‌توانیم قیمت بالای آن را نادیده بگیریم و باید ببینید آیا این مشخصه برای شما اهمیت زیادی دارد یا نه.   ر

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا