بازرگانیبرترین های کسب و کار

بزرگترین تولید کننده تخم نطفه دار تضمینی در ایران را بشناسید؟!

درباره شرکت آذر جوجه

شرکت آذر جوجه از سال 1389 در ضمینه تولید و پرورش تخم های نطفه دار در ایران فعالیت مینماید و توانسته بهترین و بروز ترین تخم ها را با در صد نطفه بالا در اختیار مرغداران ایران و عراق و افغانستان قرار بدهد مجموعه گروه صنعتی آذر جوجه در شهرهای ارومیه و اردبیل بالغ برا 7 سالن بزرگ تولید و پرورش مرغ و خروس و بوقلمون را در اختیار دارد برای خرید تخم نطفه دار میتوانید به صورت حضوری نیز به آدرس درج شده در سایت شرکت مراجعه نمائید.

ایرانیان برای خرید و تهیه تخم نطفه دار برای جوجه کشی دنبال بهترین شرکت تخم نطفه دار میگردند شرکت آذر جوجه یکی از بزرگترین پرورشگاه های تولید کننده تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی و دستگاه پرکن در ایران میباشد که میتوانید بهترین و با نطفه ترین تخم های نطفه دار طیور و ماکیان را در اختیار شما بگذارد این شرکت تمامی تخم های نطفه دار طوطی سانان گران قیمت از جمله طوطی کاسکو و کاکادو و ارا و ماکائو را به صورت وارداتی به فروش میرساند.

ایران | ایرانیان

چگونگی خرید تخم نطفه دار از شرکت آذر جوجه

برای خرید تخم نطفه دار همراه با دستگاه جوجه کشی میتوانید با کارشناسان شرکت آذر جوجه در تماس بوده و از راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی آنان استفاده کنید یا به سایت شرکت به آدرس زیر مراجعه نمائید.

این شرکت تخم های نطفه دار مرغ و بوقلمون و شترمرغ و قرقاول و اردک و بلدرچین و غاز و قو غاز و قو و طاووس های زینتی و مرغ های زینتی و طوطی سانان گران قیمت را به صورت تضمینی و به ارائه ضمانت نامه های معتبر و تضمین تعویض کالا به فروش میرساند .

جهت استعلام قیمت فروش تخم نطفه دار میتوانید با کارشناسان شرکت آذر جوجه در تماس بوده و از راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی آنان استفاده نمائید بهترین و زیبا مرغ و خروس های زینتی مانند ابریشمی و برهما و سلطان و ویندوت و جاپنیز و مرندی و حتی و مرغ و خروس گوشتی و تخم گذار در این شرکت به صورت عمده و خرده به فروش میرسند برای خرید نطفه دار   میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

09145139538
09145139539
https://azarjooje.net/

تخم نطفه دار طوطی سانان گران قیمت کمیاب و نایاب مانند کاسکو و کاکادو و ارا ماکائو از کشور ترکیه با شناسنامه و گواهی نطفه 85 درصدی به ایران واردات میشود و توسط مجموعه آذر جوجه به فروش میرسد این گونه تخم های نطفه دار به صورت دوره ای و در داخل ژلاتین های بسیار سخت و نگه دارنده نطفه تخم به ایران واردات میشوند .

ایران | ایرانیان

چگونگی همکاری در زمینه فروش تخم نطفه دار

برای استعلام قیمت فروش تخم نطفه دار و همکاری در بخش فروش تخم نطفه دار میتوانید با کارشناسان شرکت آذر جوجه در تماس بوده و از راهنمایی ها و مشاوره های تخصصی آنان در بخش جوجه کشی و تنظیم دما و رطوبت ماشین جوجه کشی ، استفاده نمائید.

این مجموعه بزرگ تولید تخم نطفه دار در ایران توانسته رتبه اول تولید و پخش فراورده های طیور را در ایران کسب نماید و بزرگترین پرورش دهنده تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی و دستگاه پرکن مرغ و بلدرچین  و طیور و هم چنین تولید کننده دستگاه خشک کن در ایران باشد .
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی خرید و فروش تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی و هم چنین قیمت تخم نطفه دار میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا به سایت شرکت آذر جوجه مراجعه نمائید.

https://azarjooje.net/

چگونگی اعتماد به شرکت آذر جوجه جهت خرید

این مجموعه بزرگ تولید و پخش تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی برای اعتماد شما مشتریان این شرکت در نظر دارد تمامی محصولات خود ائم از تخم نطفه دار و دستگاه جوجه کشی و دستگاه خشک کن میوه را با تضمین 80 درصدی به فروش میرساند و ارسال بار برای مشتریان را در عرض 1 روز داخل بسته بندی های وکیومی، انجام میدهد از خرید تخم نطفه دار و خرید دستگاه جوجه کشی برای خود امینان کامل داشته باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا