برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

بهترین انتخاب استایل لباس 2023

استایل های ست با رنگ سال 2023 ؛ می دونستی رنگ سال ۲۰۲۳ چیه؟ یکی از معتبر ترین شرکت های اعلام رنگ، شرکت پانتون است. این شرکت امسال به عنوان رنگ ترند سال 2023، رنگ قرمز پرشین یا viva magenta را معرفی کرده است. قرمز پرشین که ترکیبی از قرمز و سرخابی است، یک رنگ زیبا برای لباس است.

شرکت پانتون اساس انتخاب خود را طبیعت قرار داده، به گونه ای که با پوشش و دیدن این رنگ در چشم و ذهن فرد احساس شور و هیجان ایجاد شود.

در این مقاله می پردازیم به:

۱-نماد رنگ قرمز پرشین چیست و چرا انتخاب شده است؟

۲- از نظر مد و فشن این رنگ را چگونه ست کنیم؟

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نکات گفته شده را برای شما به اشتراک بگذاریم. این مقاله ارزش یک بار خواندن برای به روز بودن در مورد رنگ سال و نحوه تغیرات جدید براساس سال جدید را خواهد داشت.

استایل های ست با رنگ سال 2023

نماد رنگ قرمز پرشین

قرمز پرشین به علت ترکیب قرمز و زرشکی یک مفهومی به نام شجاعت و نترس بودن را القا می کند و در عین حال که شجاعت را بروز می دهد به علت وجود داشتن رنگ گرم و سرد در این رنگ  حس تعادل و بالانس را هم با خود به همراه دارد.این رنگ به علت این که از طبیعت گرفته شده است، امید به این بوجود می آید که انسان با دیدن این رنگ توانایی برقراری رابطه ای خوب با طبیعت را داشته باشد و بتواند از محیط زیست خود مراقبت کند.این رنگ در وجود انسان یک نوع حالت سرزندگی و نشاط را بوجود می آورد که از نظر روانشناسی هم باعث داشتن خلق و خوی بهتری می شود و توسط روانشناسی هم تایید شده است.
این رنگ اشتیاق به زندگی را بوجود می آورد.همچنین طول موجی ندارد و از مخلوط رنگ قرمز و آبی و یا زرشکی بوجود می آید، در واقع نه رنگ مصنوعی هست و نه رنگ ارگانیک.

پنتون تصمیم گرفت بعد از چند سال که رنگ های بنفش، زرد و خاکستری را انتخاب نموده یک رنگ پر از هیجان مثل ویوا مجنتا را انتخاب و به مردم معرفی کند.

از نظر مد و فشن چگونه آن را ست کنیم؟

و من بلافاصله می خواهم با این واقعیت شروع کنم که برخلاف رنگ قرمز واقعی، Viva Magenta سردتر است، که آن را بهترین گزینه برای دخترانی با ظاهر اسلاو می کند. با این حال، رنگ قرمز یک رفلکس قوی به پوست می دهد (آن را روشن می کند)، Viva Magenta از این نظر کمتر خطرناک است. بله، می تواند گونه های گلگون یا روزاسه خفیف روی بینی را روشن کند، اما به دلیل وجود ته رنگ سردتر، قرمزی سفیدی چشم، التهاب روی صورت یا هر گونه ناهنجاری پوستی دیگر را برجسته نمی کند.

با این حال، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از ظاهر خود می ترسند و می ترسند ناخواسته بر برخی از ظرافت های رنگی چهره خود تأکید کنند، باز هم باید با این رنگ با کمی احتیاط رفتار کرد. بله، ایمن تر از قرمز است، اما این قرمز تحریک کننده همچنان در آن وجود دارد. و این بدان معنی است که هنوز فرصتی برای تأکید بر آنچه می خواهید پنهان کنید وجود دارد.

در این قسمت در مورد رنگ هایی که با این رنگ ست می شود صحبت خواهیم کرد.

۴۰ مدل مانتو کتی جدید و بسیار شیک و خوش دوخت ۱۴۰۱ – ۲۰۲۳ دخترانه و زنانه در طرحهای کوتاه، بلند و جلوباز با استایلهای متفاوت اسپرت و مجلسی

۱-مشکی

برای اولین انتخاب به نظر ما مشکی بهترین رنگ برای ست کردن قرمز پرشین و هر رنگ دیگری است. ولی دلیل انتخاب ما به عنوان اولین رنگ نکته دیگری است و آن هم نماد رنگ مشکی است. همانطور که می دانید رنگ مشکی نماد قدرت و شجاعت است و ترکیب آن در کنار رنگی که تناژ قرمز دارد باعث ایجاد یک ترکیب جسورانه و شجاعانه خواهد شد. به علت اینکه قرمز پرشین، خود قرمز نیست، استایل شما کاملا متفاوت و خاص خواهد بود.

انتخاب این دو رنگ می تواند برای محل کار، دانشگاه، استایل رسمی، اسپرت و .. متناسب باشد.

۲- خاکستری

بگذارید انتخاب دوم ما به خاکستری واگذار شود که به نظر ما بهترین ایده برای ست کردن اسپرت است.

اگر به دنبال یک رنگ خنثی و کمی روشن تر از مشکی هستید بهترین انتخاب، خاکستری است. رنگ قرمز پرشین که یک رنگ پر شور و حرارت است در کنار یک رنگ ملایم و خنثی بهترین ترکیب را می سازد.

رنگ ویوا مجنتا به علت ترکیب تناژ قرمز و آبی و نزدیکی زیاد با صورتی یک ترکیب فوق العاده زیبا با خاکستری خواهد ساخت.

۳- سورمه ای (نیلی) و آبی نفتی تیره

کمی سورمه ای به ترکیب ۲۰۲۳ اضافه کنید، معجزه خواهد کرد. البته دقت کنید توناژ بیشتر شما در این استایل، رنگ ویوا مجنتا باشد. با اضافه کردن یک شلوار سورمه ای یا یک شال ترکیب سورمه ای و رنگ سال، شما می توانید یک استایل متفاوت بسازید.

به طور کلی این رنگ پذیرای رنگ های تیره ای مثل مشکی و سورمه ای است. اگر نخواستید از رنگ مشکی استفاده کنید، به نظر ما گزینه بعدی سورمه ای باشد.

همچنین اگر از دسته افرادی هستید که به تیپ های اسپرت علاقه مند هستید و در استایلتان از جین های تیره بهره می برید، به شما تبریک می گوییم، این لباس توانایی ست شدن با انواع شلوار جین تیره، کت جین و حتی دامن جین را خواهد داشت.

به عکس بالا نگاه کنید: همه رنگ‌های موجود به اضافه یا منفی به یک طیف رنگی تعلق دارند. با این حال، لباس کامل به نظر نمی رسد: برای چشمان ما بیش از حد روشن، بیش از حد بیگانه است. این به دلیل رنگ نارنجی بسیار گرم است که با طرح رنگ سرد حاکم بر تصویر در تضاد است.

مشکل مشابهی در عکس زیر وجود دارد: با بازتولید رنگ صفحه نمایش من، زواید روی پیراهن به وضوح در سایه گرم قرار می گیرد. من کمی نارنجی در آن می بینم که هارمونی کلی تصویر بسیار باحال را به هم می زند.

علاوه بر این، شدت رنگ نیز در اینجا شکسته می شود: بلوز چندین برابر روشن تر از کت و شلوار است که خیلی خوب به نظر نمی رسد: چیزها شروع به درگیری با یکدیگر می کنند و توجه ما را به سمت خود می کشند. بهتر است به چیزهایی با همان شدت و اشباع ترجیح داده شود.

۴-سبز

شاید باورتان نشود ولی سبز تیره را با این رنگ محشر امتحان کنید، مطمن باشید پشیمان نخواهید شد. انتخاب این رنگ به همراه ویوا مجنتا از این حهت زیبا می شود که طبیعت را به وجود شما باز می گرداند. رنگ سبز نماد طراوت و سرسبزی است و رنگ قرمز پرشین نشانه گل های قرمز و صورتی طبیعی می باشد.همچنین اگر به دنبال یک استایل متفاوت و جدید برای یلدای خود می گردید با ست کردن ویوا مجنتا به همراه سبز و استفاده از اکسسوری های طلایی می توانید یک استایل به روز و شاد داشته باشید.

۵-تک رنگ

می توانید این رنگ را با توناژ و طیف هایی از رنگ های نزدیک به خودش هم ست کنید. به طور مثال رنگهای قرمز، سرخابی، صورتی کمرنگ یا بنفش گزینه های مناسبی هستند.مهم ترین نکته در این مورد وجود استایل مونو کروم است. همانطور که می دانید استایل مونو کروم این روز ها خیلی ترند شده است. شاید از نظر شما داشتن استایلی تمام به رنگ سرخابی و قرمز خیلی روشن به نظر برسد ولی این رنگ به علت اینکه رنگ ترکیبی هست زیاد چشم را نمی زند پس مونوکروم آن هم ترکیب زیبایی خواهد شد.

تیپ اسپرت دخترانه یکی از تیپ‌ها یا استایل‌های پرطرفدار است. افراد مختلف در هر سن و قشری از تیپ اسپرت به عنوان پوشش روزمره، مهمانی‌‎ها، خرید و تفریح استفاده می‌کنند.

این روزها دختران جوان و نوجوان از این تیپ برای رفتن به دانشگاه و سر کار هم استفاده می‌کنند. شناخت اصول انتخاب لباس برای یک تیپ اسپرت دخترانه کمک می‌کند تا در این استایل ظاهر بهتری داشته باشید.

بهترین مدل‌های تیپ اسپرت دخترانه
تیپ اسپرت تنها مخصوص پسرها نیست. این روزها تیپ اسپرت دخترانه هم طرفداران زیادی دارد. پوشیدن لباس‌های اورسایز چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

برای تیپ اسپرت می‌توانید هودی یا سویشرت اورسایز بپوشید. پیراهن‌های چهارخانه اورسایز با شلوار جین و کتانی سفید، قرمز یا مشکی هیچ‌وقت قدیمی و از مد افتاده نمی‌شوند.

چگونه تیپ اسپرت بزنیم؟
برای داشتن یک تیپ اسپرت نیاز به فکر و وقت زیادی نیست. برای مثال، شلوار جین زاپ‌دار در کنار یک تیشرت، ست شیکی برای یک دورهمی ساده است.

با پوشیدن یک تیشرت و شلوار جین که در کمد همه پیدا می‌شوند می‌توان استایلی ساده و شیک داشت. پوشیدن یک جفت کفش کتانی با این لباس‌ها، استایلی اسپرت و شیک برای شما می‌سازد.

تیپ اسپرت دخترانه یکی از تیپ‌ها یا استایل‌های پرطرفدار است. افراد مختلف در هر سن و قشری از تیپ اسپرت به عنوان پوشش روزمره، مهمانی‌‎ها، خرید و تفریح استفاده می‌کنند.

این روزها دختران جوان و نوجوان از این تیپ برای رفتن به دانشگاه و سر کار هم استفاده می‌کنند. شناخت اصول انتخاب لباس برای یک تیپ اسپرت دخترانه کمک می‌کند تا در این استایل ظاهر بهتری داشته باشید.

در این مقاله از ایده آل مگ شما را با اصول انتخاب لباس برای تیپ اسپرت دخترانه آشنا می‌کنیم. شما با دیدن عکس‌های این مقاله می‌توانید ایده‌های جدیدی بگیرید. اگر به تیپ‌های اسپرت علاقه دارید، با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

تیپ اسپرت چیست؟

بهترین مدل‌های تیپ اسپرت دخترانه
چگونه تیپ اسپرت بزنیم؟
انواع تیپ اسپرت دخترانه
اصول پوشیدن تیپ اسپرت
بایدها و نبایدها برای پوشیدن لباس های اسپرت دخترانه
جدیدترین تیپ های اسپرت دخترانه ۲۰۲۳
سخن پایانی
سوالات متداول
تیپ اسپرت چیست؟
تیپ اسپرت به ست‌های ساده و راحتی گفته می‌شود که از تجمل و حالت رسمی دور هستند. شلوار‌های گشاد، ۶ جیب، انواع جین، پیراهن‌های چهارخانه، لباس‌های اورسایز، هودی و سویشرت پوشش‌هایی هستند که در یک تیپ اسپرت استفاده می‌شوند.

انواع تیپ‌های اسپرت و شیک دخترانه

استایل چیست و چه تاثیری در جذابیت دارد؟بخوانید
بهترین مدل‌های تیپ اسپرت دخترانه
تیپ اسپرت تنها مخصوص پسرها نیست. این روزها تیپ اسپرت دخترانه هم طرفداران زیادی دارد. پوشیدن لباس‌های اورسایز چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

برای تیپ اسپرت می‌توانید هودی یا سویشرت اورسایز بپوشید. پیراهن‌های چهارخانه اورسایز با شلوار جین و کتانی سفید، قرمز یا مشکی هیچ‌وقت قدیمی و از مد افتاده نمی‌شوند.

استایل 2023 مردانه | استایل های مد سال 2023

یک تیپ شیک اسپرت

چگونه تیپ اسپرت بزنیم؟

برای داشتن یک تیپ اسپرت نیاز به فکر و وقت زیادی نیست. برای مثال، شلوار جین زاپ‌دار در کنار یک تیشرت، ست شیکی برای یک دورهمی ساده است.با پوشیدن یک تیشرت و شلوار جین که در کمد همه پیدا می‌شوند می‌توان استایلی ساده و شیک داشت. پوشیدن یک جفت کفش کتانی با این لباس‌ها، استایلی اسپرت و شیک برای شما می‌سازد.

خرید آنلاین و لیست قیمت شیک ترین انواع شلوار دخترانه و سرهمی یکسره جدید با بهترین رنگ بندی

تیپ اسپرت دخترانه
لباس راحت در تیپ‌های اسپرت روزمره برای دختران

انواع تیپ اسپرت دخترانه
انواع مختلف و متنوعی از تیپ اسپرت دخترانه وجود دارند. با کمی تغییر یا گاها با جابجا کردن آیتم‌ها با هم می‌توانید یک استایل اسپرت جدید بسازید؛ پس برای داشتن یک تیپ اسپرت، تنها خود را محدود به لباس‌های ورزشی نکنید.

استایل ارتشی
یک تیشرت یا کت ارتشی با شلوار جین، به همراه کلاه و کفش اسنیکر تیپی کاملا اسپرت می‌سازد که بیشتر بین نوجوان‌ها و جوانان طرفدار دارد. این تیپ در عین سادگی تمام آیتم‌های یک استایل اسپرت را دارد.

استایل ارتشی برای دختران

شلوار جین همراه با کت ارتشی دخترانه

شلوار ارتشی، انتخابی راحت برای تیپ اسپرت دخترانه

پوشش روزمره و شیک دخترانه به سبک نظامی

هماهنگ طرح و رنگ لباس‌ها در استایل ارتشی دخترانه

شلوار جیب‌دار ارتشی برای دختران جوان

مد ارتشی دخترانه مناسب روزهای سرد سال
استایل دخترانه با جین
لباس‌های جین در استایل اسپرت بسیار پرکاربرد است. شلوارها، کت و سرهمی‌های جین همه می‌توانند در یک استایل اسپرت دخترانه استفاده شوند. پوشیدن سرهمی جین با یک تیشرت سفید یا یک هودی در زمستان، بین دخترهای جوان بسیار محبوب است.

ست شلوار جین با بلوز همرنگ در یک استایل راحت اسپرت

بلوز چهارخانه و شلوار جین، تیپی محبوب در استایل‌های روزمره

سبک اسپرت دخترانه با شلوار جین زاپ‌دار

استفاده روزمره و استایل‌های راحت دخترانه

ترکیب کت جین دخترانه با شلوار پارچه‌ای

بلوز آستین‌بلند و شلوار جین همراه با کوله هماهنگ

کت نسبتا گشاد زنانه در تیپ جین اسپرت

سرهمی شیک جین برای دختران خوش‌سلیقه
استایل دخترانه با چهارخانه
پیراهن‌های چهارخانه علاوه بر محبوبیت در بین مردها، در میان دخترها هم پرطرفدار هستند. بهتر است حداقل یک پیراهن چهارخانه در کمد خود داشته باشید که اگر اورسایز و بلند باشد، می‌توانید از آن به عنوان مانتو هم استفاده کنید.

شلوار و کت‌های چهارخانه هم در عین رسمی بودن حالتی اسپرت به استایل شما می‌دهند؛ پس از چهارخانه‌ها در بخش‌های مختلف پوشش خود استفاده کنید.

مانتوی چهارخانه بلند دخترانه

پاییز ۲۰۲۳ با تیپ‌های چهارخانه و اسپرت دخترانه

پیراهن چهارخانه زنانه همراه شلوار جین

مانتوهای گشاد و کوتاه چهارخانه برای استفاده روزمره

بلوز چهارخانه با شلوار کبریتی دخترانه

کت ضخیم چهارخانه دخترانه برای پاییز و زمستان ۱۴۰۱
سبک اسپرت دخترانه با دامن
اگر در یک تیپ اسپرت دخترانه قصد استفاده از دامن را دارید باید بدانید که در این مورد هم راحتی در اولویت است. بنابراین، در این سبک، از دامن‌هایی سبک، گشاد و راحت استفاده می‌شود که جلوی دست و پای شما را نگیرد. به این نمونه‌ها توجه کنید:

تیشرت راحتی و دامن چین‌دار دخترانه در استایل اسپرت

تلفیق سبز و مشکی با هودی و دامن پلیسه شیک

استفاده از دامن در سبک باحجاب تیپ اسپرت دخترانه

استایل اسپرت با بلوز و دامن شیک دخترانه

یک مدل دامن راحت با طرح خال خالی در تیپ اسپرت دخترانه

دامن پارچه‌ای کلوش برای استفاده روزانه
تیپ اسپرت با شلوار کتان
شلوارهای کتان گزینه‌ای مناسب و شیک برای تیپ‌های اسپرت دخترانه هستند. این شلوارها راحت و سبک بوده و به راحتی می‌توانید آن‌ها را با انواع مانتوها، هودی‎ها، تیشرت‌ها و بلوزهای دخترانه ست کنید. معمولا در تیپ‌های اسپرت از شلوارهای رنگ روشن استفاده می‌شود. به این نمونه‌ها توجه کنید:

نمونه‌ای از استایل مونوکرومیک با مانتو و شلوار کتان

شلوار کتان دمپا با بلوز چهارخانه شیک

یک تیپ راحت دخترانه برای تفریح با شلوار سبک و راحت کتان

استایل اسپرت دخترانه

ست کردن شلوار کرم رنگ کتان و کلاه با همراهی جلیقه بافت

بلوز و شلوار راحت و اسپرت برای دختران شیک‌پوش
تیپ اسپرت دخترانه با حجاب
تیپ اسپرت معمولا تیپی پوشیده و ساده است و به همین دلیل دختران محجبه هم می‌توانند از آن استفاده کنند. در تیپ اسپرت دخترانه با حجاب بهتر است از شال و روسری‌های نخی استفاده کنید.

حجاب و استایل اسپرت دخترانه

هماهنگ کردن شال با شلوار در استایل اسپرت با حجاب

ست مونوکرومیک و اسپرت دخترانه

طرح راه راه مانتو و شلوار در تیپ اسپرت دخترانه

هماهنگی زیبای تیپ کژوال دخترانه
استایل اسپرت با تیشرت و هودی
تیشرت‌های گشاد و بلند و هودی‌ها می‌توانند تکمیل‌کننده یک تیپ اسپرت دخترانه باشند. معمولا این سبک‌ها برای تفریح و ورزش مناسب‌ترند و می‌توانند آزادی عمل بیشتری ایجاد کنند. در ادامه، چند مدل را ببینید:

دوچرخه‌سواری با یک تیپ اسپرت و راحت دخترانه

هودی طرح‌دار شاد در تیپ اسپرت دخترانه

تیشرت و شلوار راحت در استایل اسپرت دخترانه باحجاب

ست ورزشی شیک و اسپرت دخترانه

بلوز گشاد و بلند دخترانه در تیپ اسپرت روزمره

راحتی و هماهنگی در تیپ‌ اسپرت دخترانه با هودی

یک مدل هودی رنگ روشن و راحت، ست شده با شلوار جین دخترانه
تیپ اسپرت با مانتو
مانتوها یکی از لباس‌های مهم زنان و دختران ایرانی است. برای یک تیپ اسپرت می‌توانید از انواع مانتوهای جین، جلو باز و نخی استفاده کنید. شلوارهای نخی گشاد، جین‌های مام استایل و بگ از جمله بهترین شلوارهایی هستند که می‌توان آن‌ها را با مانتو ست کرد.

استفاده از مانتوی کمر کشی در تیپ اسپرت دخترانه

ترکیب گلبهی و تناژهای آبی در استایل اسپرت دخترانه با مانتوی جلو باز

تضاد زیبای رنگ‌ها در استایل اسپرت دخترانه

سارافون بلند پوشیده در استایل روزمره دخترانه

مانتوی جلوبسته و راحت در استایل شیک دخترانه ۱۴۰۱
۵۰ مدل استایل دانشجویی دخترانه رسمی و جدیدبخوانید
استایل تابستانی دخترانه
پوشش تابستانی شامل استفاده از لباس‌هایی با پارچه‌های سبک و خنک است. رنگ استایل تابستانی معمولا روشن است و از کفش‌هایی سبک و خنک استفاده می‌شود. ضمنا عینک دودی و کلاه آفتابگیر هم از اکسسوری‌های ثابت تیپ‌های تابستانی هستند.

پارچه‌های سبک و خنک در استایل اسپرت تابستانی دخترانه

کفش‌های سبک دخترانه و بلوز و شلوار خنک برای تابستان ۱۴۰۱

کلاه لبه پهن آفتابگیر، گزینه‌ای محبوب در استایل تابستانه دختران

رنگ‌های روشن و خنک در استایل‌های اسپرت تابستان

تیپ تابستانی دختران شیک‌پوش در سال ۲۰۲۳

مانتوهای خنک و پارچه‌ای دخترانه برای تابستان ۱۴۰۱
استایل زمستانی دخترانه
تیپ زمستانه دخترانه می‌تواند شامل یک هودی و سویشرت باشد که در روزهای سردتر روی آن یک پالتوی اورسایز پوشیده می‌شود. استفاده از کت‌های جین، چرم و پالتوهای پلی‌استر هم در این استایل زیاد دیده می‌شود.

زمستان ۱۴۰۱ و استایل‌های اسپرت دخترانه

کاپشن قرمز دخترانه در استایل زمستانی ۲۰۲۳

پالتو شتری رنگ شیک در تیپ اسپرت زمستانی

نمونه‌ای از استایل زمستانه دخترانه با بلوز و دامن ضخیم

جلیقه زمستانی در استایل اسپرت دختران

شال‌گردن در تیپ دختران برای زمستان ۱۴۰۱
اصول پوشیدن تیپ اسپرت
اولین اصل در تیپ اسپرت، استفاده درست از رنگ‌ها است. رنگ‌های گرم و روشن بیشتر در استایل اسپرت استفاده می‌شوند. کتانی قرمز با شلوار جین و شومیز یا تونیک سفید، تیپ ساده و شیکی می‌سازد که بیشتر برای فصول گرم مناسب است.

البته از ترکیب رنگی‌های گرم و شاد می‌توان برای فصول سرد در هودی، دورس و کاپشن استفاده کرد. در کل، در تیپ اسپرت باید جسارت استفاده از رنگ‌های شاد را داشته باشید.

مجموعه‌ای از رنگ‌های روشن و چشم‌نواز در تیپ اسپرت

زیبایی و سادگی با ست کردن رنگ‌های شاد در استایل اسپرت دخترانه
پیراهن چهارخانه عضو جدانشدنی تیپ اسپرت دخترانه است. اگر از طرفداران این استایل هستید حتما باید پیراهن چهارخانه در کمد خود داشته باشید.با یک پیراهن چهارخانه قرمز می‌توانید تیپ‌های اسپرت مختلفی بسازید؛ حتی در زمستان می‌توانید این پیراهن چهارخانه را زیر بافت یقه هفت خود بپوشید.

طرح‌های چهارخانه، پارچه‌های محبوب تیپ اسپرت

در استایل اسپرت از لباس‌ها و اکسسوری‌های پرزرق و برق استفاده نکنید. لباس‌های پرزرق و برق سن شما را بالاتر نشان می‌دهند. برای تیپ اسپرت از پارچه‌های ساده و به دور از تجمل استفاده کنید.

در تیپ اسپرت از زیورآلات طلایی و مجلل استفاده نکنید چون با این تیپ هم‌خوانی ندارند. شما می‌توانید از زیورآلات هنری، چوبی، دستبند بافت و دست‌ساز در تیپ اسپرت خود استفاده کنید و حال و هوایی مینیمال و کژوال به لباس‌های خود بدهید.

زیورآلات ساده و دست‌ساز در استایل اسپرت دخترانه

کفش پاشنه بلند و مجلسی ابدا جایی در استایل اسپرت ندارد. در تیپ اسپرت دخترانه بهتر است کفش کتانی و اسنیکر بپوشید؛ اما پوشیدن کالج، کفش‌های تخت و صندل‌های اسپرت هم اشکالی ندارد. کفش‌های لژدار هم می‌توانند بخشی از یک پوشش اسپرت باشند.

کفش‌های راحت در پوشش اسپرت و ساده دخترانه
بایدها و نبایدها برای پوشیدن لباس های اسپرت دخترانه
در این جا به برخی از نکات مهم برای داشتن یک تیپ دخترانه اسپرت اشاره می‌کنیم:تیپ اسپرت دخترانه را با کوله یا کیف‌های ساده ست کنید. کیف‌های مجلل و رسمی جایگاهی در این استایل ندارند.
آرایش مجلسی و غلیظ نکنید. با یک آرایش ملایم و برق لب استایل اسپرت خود را تکمیل کنید.
نیم‌بوت‌های برند تیمبرلند هم‌خوانی خوبی با تیپ اسپرت دخترانه زمستانه دارند.
برای زیبایی بیشتر تیپ اسپرت خود می‌توانید پاچه شلوارهای جین را تا بزنید.
برای زمستان و پاییز، هودی‌های اورسایز را فراموش نکنید.
پوشیدن شلوار پارچه‌ای و کتانی سفید یک تیپ ما بین رسمی و اسپرت ایجاد می‌کند.
معرفی انواع استایل دخترانه جدید و جذاببخوانید
جدیدترین تیپ های اسپرت دخترانه ۲۰۲۳
در ادامه، چند نمونه از استایل‌های زیبا و شیک دخترانه و اسپرت در سال ۲۰۲۳ را ببینید:

سال ۱۴۰۱ و تیپ‌های اسپرت دخترانه

تیپ‌های اسپرت دخترانه ۲۰۲۳

ترکیب‌بندی رنگ‌های روشن در ست‌های اسپرت

سرهمی ساده و راحت اسپرت و دخترانه

لباس راحت در تیپ‌های اسپرت روزمره برای دختران

ژست زیبای دخترانه با تیپ اسپرت

نقش چهارخانه در لباس‌های اسپرت

سخن پایانی
در این مقاله با اصول انتخاب لباس برای تیپ اسپرت دخترانه آشنا شدید. فراموش نکنید که استفاده از لباس‌های رسمی مثل مانتو و شلوار اداری و کفش‌های پاشنه‌دار در این استایل جایی ندارند.

اگر در مورد این تیپ دخترانه سوالی دارید، آن را از ایده آل مگ بپرسید.

شما می توانید انواع مدل ها و طرح های جذابی را از شومیز دخترانه پیدا کنید.

سوالات متداول

آرایش مناسب با تیپ اسپرت دخترانه چیست؟
برای تیپ اسپرت بهتر است، آرایش غلیظ نکنید و با آرایشی ملایم استایل شیک خود را کامل کنید؛ البته نداشتن آرایش نیز با این استایل هم‌خوانی خوبی دارد.

آیا در تیپ اسپرت از رنگ‌های تیره هم می‌توان استفاده کرد؟
بله. مخصوصا با کنار هم قرار دادن دو رنگ سفید و مشکی می‌توان استایل شیک اسپرت داشت؛ مثلا کفش سفید و شلوار مشکی همراه با یک هودی سفید، بسیار جذاب می‌شوند.

آیا رنگ‌های پاستلی در تیپ اسپرت جایی دارند؟
بله، یکی از ترندهای جدید استفاده از رنگ‌های پاستلی در استایل‌های روزمره است. این رنگ‌ها در تیپ اسپرت هم جای خود را باز کرده‌اند و بین جوانان طرفداران زیادی دارند.

تیپ اسپرت برای چه سنینی مناسب است؟
تیپ اسپرت تنها مخصوص جوان‌ها یا ورزشکاران نیست؛ بلکه برای تمام افراد با هر سنی که بخواهند تیپ ساده و راحتی داشته باشند، مناسب است.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا