بازرگانیبرترین های کسب و کار

بهترین دکتر برای عمل لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران کیست ؟

لیپوماتیک یکی از متد‌های زیبایی است که با هدف کاهش وزن و تخلیه چربی‌های اضافه صورت می‌گیرد. در واقع این تکنیک زیبایی بیشتر به افرادی توصیه می‌شود که نتوانسته‌اند از طریق ورزش و رژیم‌های غذایی به اندامی مناسب دست پیدا کنند. اضافه وزن یکی از پیامد‌های زندگی امروزی است که می‌تواند ناشی از سبک زندگی نادرست، رژیم غذایی نامناسب، استرس و مواردی از این قبیل باشد و لیپوماتیک یکی از راهکار‌های پیش رو برای رسیدن به تناسب اندام است.

لیپوماتیک تکنیکی است که در آن از تجهیزات و دستگاه‌های تخصصی استفاده شده و لازم است که پزشکی که این متد را اجرا می‌کند، از صلاحیت‌های لازم برخوردار باشد. در واقع شما باید بهترین دکتر عمل لیپوماتیک را انتخاب نمایید تا نه‌تنها به نتیجه ایده‌آل رسیده بلکه عواقبی برای شما نیز نداشته باشد.

در واقع عدم انتخاب پزشکی حاذق برای انجام لیپوماتیک ممکن است عواقب جبران‌ناپذیری برای فرد متقاضی به دنبال داشته باشد. به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در مورد ویژگی‌های بهترین دکتر پیکرتراشی به بحث پرداخته و اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

آموزش | آموزشی

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه ویژگی هایی دارد؟

 1. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در رابطه با جراحی لیپوماتیک وجود دارد، انتخاب ناحیه‌ای است که چربی اضافه باعث بد فرم شدن بدن می‌شود. در واقع انتخاب این ناحیه به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به خواسته فرد متقاضی و نظر پزشک اشاره کرد. پزشک مورد نظر باید توانایی انتخاب محل‌های مناسب به منظور تخلیه چربی را داشته باشد.
 2. از طرفی پزشک مورد نظر باید تجربه کافی کار با تجهیزات مربوط به پیکرتراشی را داشته باشد. زمانی که لوله کانولا وارد بدن می‌شود، حرکات ارتعاشی دارد و اگر متخصص نتواند آن را به خوبی مدیریت نماید، قطعات حرکات ارتعاشی باعث آسیب به بافت‌ها خواهد شد.
 3. از ویژگی‌های بهترین دکتر پیکرتراشی، توانایی او در برقراری ارتباط با فرد متقاضی است. در واقع پزشک مورد نظر باید بتوانند خواسته‌ها و انگیزه فرد متقاضی از انجام این متد زیبایی را درک کرده و تا جایی که امکان دارد، این متد را طبق خواسته او اجرا کند.
 4. بسیاری از پزشکان که بیشتر به دنبال کسب سود از جراحی هستند و اهمیتی به سن افراد نمی‌دهند. محدودیت سنی ایجاب می‌کند افراد زیر ۱۸ سال به هیچ‌وجه لیپوماتیک انجام ندهد که زیرا در دوران بلوغ، تغییرات هورمونی می‌تواند دوباره باعث چاقی افراد شود. وقتی به بهترین دکتر جراحی لاغری مراجعه می‌کنید، طبیعتا با انجام آزمایش‌ها و بررسی‌های بیشتر سعی می‌کند آناتومی بدن شما را بیشتر بشناسد و براساس آن، تعیین کند آیا نیازی به این جراحی در این سن خواهید داشت یا خیر.
 5. همچنین پزشک مورد نظر باید در زمینه لیپوماتیک تخصص داشته و دانش مربوط به چگونگی انجام این متد را بداند. یک پزشک خوب در این زمینه در رابطه با عوارض ناشی از انجام لیپوماتیک با متقاضی صحبت کرده و در نهایت راهکار‌هایی به منظور کاهش عوارض به او ارائه می‌کند. در صورتی که پزشک مورد نظر از مهارت و تجربه کافی در این امر برخوردار نباشد، ممکن است که در حین تخلیه چربی‌های اضافه از بدن فرد متقاضی به سایر بافت‌های بدن او آسیب‌زده و سبب ایجاد عواقب جبران‌ناپذیری برای او شود.

ویژگی بهترین دکتر                

 1. داشتن گواهی تخصصی
 2. رضایت مراجعه‌کنندگان قبلی
 3. آشنایی و تسلط بر روش‌های مدرن پیکرتراشی
 4. استفاده از تجهیزات مدرن برای جراحی

اهمیت انتخاب پزشک متخصص            

 1. رسیدن به تناسب اندام بدون آسیب بافتی
 2. کاهش عوارض جانبی
 3. تخلیه کامل چربی‌ها
 4. افزایش ماندگاری لیپوماتیک

راهنمای انتخاب بهترین جراح              

 1. سوال از مراجعه‌کنندگان قبلی
 2. مراجعه به کلینیک‌های معتبر
 3. دیدن نمونه کارهای متخصص

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در لیپوماتیک، انتخاب پزشکی حاذق و دارای توانایی‌های بالا در رابطه با لیپوماتیک است. بنابراین بهتر است که پیش از اقدام برای انجام این متد زیبایی، در مورد پزشک خود تحقیقات لازم را به عمل آورده و از توانایی‌های او اطمینان حاصل کنید.

یکی از اقداماتی که به این جهت می‌توانید به کار گیرید، درخواست نمونه کار از پزشک انتخابی است. بسیاری از پزشکان دارای عکس‌هایی از مراجعین قبلی هستند که مشاهده آن‌ها می‌تواند در انتخاب پزشک موثر باشد. از طرفی شما می‌توانید از متقاضیان پیشین در مورد نحوه عملکرد پزشک مورد نظر خود سوال کرده و از مهارت او اطمینان حاصل کنید.

توصیه های پس از عمل توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

پس از جراحی، کار اصلی یعنی مراقبت‌ های پس از عمل پیکرتراشی شروع می‌شود. بهترین متخصص عمل لیپوماتیک در جلسه مشاوره نکاتی که بعد از عمل لیپوماتیک باید مورد توجه قرار گیرد به شما توضیح خواهند داد:

 1. پس از اتمام عمل، باید گن بپوشید تا از افتادگی پوست جلوگیری گردد. با تخلیه چربی از بدن، بین پوست و عضلات فضای خالی ایجاد می‌شود که پوشیدن گن کمک می‌کند پوست سریع‌تر فرم گرفته و به عضلات بچسبد. در نتیجه از افتادگی جلوگیری خواهد شد.
 2. برای دوش گرفتن پس از عمل، حداقل ۲۴ ساعت باید صبر کنید. پس از آن هر بار که دوش می‌گیرید، محل عمل را به آرامش ماساژ دهید. چون اگر مایعات از بدن خارج نشوند، منجر به عفونت بافتی خواهد شد.
 3. اگر چه عمل لیپوماتیک، یک جراحی سرپایی است و عوارضی ندارد ولی بهتر است چند روز در خانه استراحت کنید.
 4. حداقل دو هفته از شنا کردن دوری کرده و برای حضور در سونا و آب گرم، حداقل ۱ ماه باید صبر کنید.
 5. مصرف نمک را در روزهای اولیه بعد از عمل، حذف کنید چون خوردن نمک زیاد باعث افزایش تجمع مایعات در محل زخم خواهد شد.
 6. تنها از داروهایی که متخصص تجویز نموده است استفاده کنید و به هیچ عنوان اقدام به خوددرمانی نکنید.
 7. باید از فعالیت و ورزش‌های سنگین اجتناب کرد.
 8. مصرف آب، مایعات، میوه‌ها و سبزیجات را بیشتر کنید. این مسئله برای بهبود سریع‌تر زخم‌ها اهمیت دارد.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران چه مهارت هایی را دارد؟

به منظور درک بهتر نقش پزشک لیپوماتیک در رسیدن به تناسب اندام، بهتر است که ابتدا تعریف مختصری از این متد زیبایی را ارائه دهیم:

 1. در ابتدا متخصص باید شما را معاینه کند تا متوجه شود کدام اندام‌های بدن نیاز به عمل داشته و تخلیه چربی باید از کدام قسمت‌ها انجام شود. همچنین در تکنیک پیکرتراشی، سلامت عمومی فرد باید در اولویت قرار داشته باشد لذا باید آزمایشاتی را انجام دهید تا متخصص مطمئن شود مشکلی ندارید.
 2. سپس بی‌حسی موضعی بر ناحیه مورد نظر یا بیهوشی کامل اعمال می‌شود که انتخاب هر یک از این روش‌ها به تخصص و مهارت پزشک مورد نظر و البته آستانه تحمل فرد بستگی دارد.
 3. از دیگر مهارت‌های پزشک، توانایی تخلیه چربی‌ها به گونه‌ای که فرم ایده‌آل اندام به دست آید. درواقع چربی‌های اضافه باید به گونه‌ای تخلیه شوند که با سایر اندام‌های بدن همخوانی داشته و جلوه‌ای طبیعی داشته باشد.

چرا باید بهترین دکتر را برای انجام لیپوماتیک انتخاب کرد؟

لیپوماتیک مانند هر تکنیک زیبایی دیگری، ریسک‌ها و خطراتی را به همراه دارد. در صورتی که پزشکی مناسب برای این کار انتخاب شود، احتمال بروز خطرات ناشی از انجام پیکرتراشی به حداقل می‌رسد. ریسک‌ها و خطرات ناشی از انجام این متد زیبایی شامل موارد زیر است:

 1. عوارض و خطرات بیهوشی
 2. کبودی
 3. تغییرات پوستی که ممکن است پایدار باشند.
 4. آسیب به ساختار‌های عمیق‌تر مانند رگ‌های خونی، اعصاب، ماهیچه‌ها، ریه‌ها و اندام‌های شکمی
 5. عوارض قلبی ریوی
 6. تجمع مایع در محل زخم‌ها
 7. عفونت
 8. ایجاد خطوط نامتقارن و نامنظم بر سطح پوست
 9. نیاز به عمل جراحی مجدد برای درمان افتادگی پوست
 10. پوسته پوسته شدن یا شل شدن پوست در ناحیه مورد نظر
 11. تورم و التهاب
 12. عدم بهبود زخم

تمامی موارد ذکر شده، از عوارض و خطرات لیپوماتیک است و در صورتی که پزشک از مهارت و تجربه کافی در این زمینه برخوردار نباشد، امکان بروز عوارض ذکر شده به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. به همین جهت است که انتخاب پزشکی باتجربه و آموزش دیده در این رابطه تاثیر زیادی در موفقیت متد زیبایی لیپوماتیک دارد. علاوه بر انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک، توجه به نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی نیز به شدت بر نتیجه این عمل زیبایی تاثیر خواهد گذاشت.

برای مثال بسیاری از افراد پس از پیکرتراشی، دوباره به رژیم غذایی ناسالم‌تر روی می‌آورند، سیگار می‌کشند، نوشابه و نوشیدنی‌های الکلی زیادی مصرف می‌کنند، به انجام ورزش نمی‌پردازند و اکثر این اتفاقات وقتی رخ می‌دهد که آگاهی ندارند. آگاهی دادن به مراجعه‌کنندگان از وظایف پزشک است. بهترین دکتر جراحی لاغری در ایران می‌تواند با توصیه‌های اصلی و حیاتی در جلسه مشاوره، باعث ماندگاری بیشتر و خوش‌فرمی بدن فرد شود.

اهمیت مشاوره اولیه با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

زمانی که اقدام به انجام یک عمل جدی می‌کنید تا ظاهر بهتری به دست بیاورید و چربی‌های اضافی از بدن جدا شوند، باید دقت بیشتری به خرج دهید. بهتر است قبل از هر گونه تصمیم جدی، با پزشک‌ خود مشاوره کنید. مشورت با پزشک و رد و بدل کردن اطلاعات، اهداف و آرزو‌ها، بررسی سوابق پزشکی و دارویی می‌تواند بهترین کاری باشد که پیش از شروع عمل انجام می‌دهید. طبیعتا بسیاری از افراد تصور می‌کنند که خود می‌توانند بررسی‌های اولیه را انجام دهند اما این کار واقعا می‌تواند خطرناک باشد.

بهترین دکتر پیکرتراشی در ایران نه‌تنها کوچک‌ترین جزئیات سلامتی‌ را مورد بررسی قرار می‌دهد، بلکه سعی می‌کند برنامه‌ای بچیند تا همه چیز عالی پیش برود. به همین دلیل توصیه می‌شود با پزشک معالج، جلسه خوبی برگزار کنید.

آیا قیمت در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک موثر است؟

در رابطه با هزینه‌های مربوط به انتخاب پزشک برای انجام لیپوماتیک باید بگوییم که این امر عامل تضمین‌کننده‌ای در موفقیت این تکنیک زیبایی نیست. در واقع پرداخت هزینه‌های بالاتر همواره به معنی کسب نتیجه بهتر نیست. بسیاری از پزشکانی که تجربه بیشتری در انجام تکنیک لیپوماتیک دارند، هزینه بیشتری به منظور انجام این متد زیبایی دریافت می‌کنند. البته هزینه‌های مربوط به انجام این متد زیبایی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

یکی از این عوامل موثر، منطقه جغرافیایی است که فرد در آن زندگی می‌کند. از دیگر عوامل موثر بر هزینه‌های انجام پیکرتراشی، شهرت پزشک مورد نظر است. برخی از افراد به منظور اینکه این متد زیبایی را نزد بهترین متخصص انجام دهند، مجبور به سفر به شهر‌های دیگر می‌شوند که این امر نیز هزینه‌های مربوط به تکنیک زیبایی لیپوماتیک را افزایش می‌دهد. افزون بر این، هر کلینیک، تعرفه‌های خاص خود را دارد و براساس تجهیزاتی که در آنجا مورد استفاده قرار می‌گیرد، این قیمت‌ها تغییر می‌کنند.

در واقع بدون معاینه، صحبت، مشاوره و بررسی نمی‌توان قیمت کلی اعلام کرد. بنابراین توصیه می‌شود از طریق مشاوره آنلاین یا حضوری، نسبت به انجام این جراحی اقدام کنید. در نهایت باید بگوییم که انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک کاری بسیار دشوار است و برای این کار معیار‌های مختلفی وجود دارد. یکی از فاکتور‌های مهم در این زمینه، میزان رضایت متقاضیان از پزشک مورد نظر است.

انتخاب بهترین پزشک جراحی لاغری به معنای این نیست که هیچ خطر و ریسکی فرد متقاضی را تهدید نمی‌کند. اگر چه مهارت‌های پزشک مورد نظر بسیار حائز اهمیت است اما به منظور کسب نتیجه بهتر از این تکنیک زیبایی، مراقبت‌های فرد نیز بسیار تاثیرگذار است. در واقع چنانچه متقاضی به توصیه‌های پزشکی عمل کرده و آن‌ها را اجرا کند، خطرات و ریسک‌های مربوط به این متد زیبایی کاهش یافته و در نهایت نتیجه دلخواه حاصل می‌شود.

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران [ ۱۴۰۱] + هزینه و شرایط اقساط

لیپوماتیک در تهران یکی از جدیدترین روش‌های پیکرتراشی و از بین بردن چربی‌های اضافی در بدن است که تاثیر چشم‌گیری در لاغری دارد. اما انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران در دستیابی به نتیجه دلخواه اهمیت بسیاری دارد. در این مقاله ما علاوه بر معرفی لیست بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، هزینه لیپوماتیک در تهران را نیز بررسی کرده‌ایم. همچنین به این سوالات پاسخ داده‌ایم که لیپوماتیک چگونه انجام میشود؟ و تخصصی ترین مرکز لیپوماتیک در ایران کجاست؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید:

آموزش | آموزشی

هزینه لیپوماتیک در تهران چقدر است؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم، عوامل مختلفی هستند که بر روی قیمت لیپوماتیک در تهران تاثیر می‌گذارند. این عوامل عبارتند از:

– یکی از مهم‌ترین این عوامل دستمزد جراح است که متناسب با تجربه و مهارت پزشک در این زمینه متفاوت است.

– از جمله فاکتورهای دیگری که بر روی هزینه لیپوماتیک در تهران تاثیر می‌گذارد، ناحیه مورد جراحی است. به طور مثال هزینه جراحی بازو و شکم قطعا با یکدیگر متفاوت است.

– از جمله موارد دیگر می‌توان به دستمزد پرسنل بیهوشی، هزینه اتاق عمل، هزینه بیمارستان و یا کلینیک، منطقه جغرافیایی و …. اشاره کرد.

به طور کلی هزینه انجام لیپوماتیک در تهران در سال ۱۴۰۱ از ۵ میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۲۰ میلیون تومان متفیر است. البته قیمت‌های تعیین شده حدودی هستند و با توجه به وزن، قد و نوع عملی که انجام می‌دهید (عمل همراه با لیفت باشد یا خیر) به صورت دقیق تعیین می‌شود.

انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

یکی از جراحی های پرطرفدار در دنیای امروز؛ جراحی لیپوماتیک می باشد. به کمک این روش، هر فرد می تواند به اندام دلخواه خود دست یابد. لیپوماتیک یا پیکرتلاشی برای تمامی افرادی که به دلایل مختلف نمی توانند به کمک ورزش و رژیم به وزن دلخواه خود برسند کاربرد دارد.

در این مقاله قصد داریم که به ارائه معیارهایی بپردازیم که بتوانید بر طبق آن دکتر خوب لیپوماتیک یا بهترین جراح لیپوماتیک را تشخیص دهید. درواقع به بیانی دیگر باید گفت که در هنگام انتخاب جراح لیپوماتیک در صورتی که معیارهای ارائه شده در این مقاله لحاظ شود می توان امیدوار بود که انتخاب درست و عاقلانه ای برای این جراحی لحاظ شود.

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن چیست؟

لیپوماتیک نوعی پیکرتراشی است که در آن چربی اضافی از ناحیه مورد نظر برداشته یا به ناحیه مورد نظر منتقل می شود که باعث لاغری و تغییر شکل بدن می شود. لیپوماتیک ممکن است شبیه لیپوساکشن به نظر برسد، اما فناوری مورد استفاده در لیپوماتیک برای شکستن و مکش چربی با لیپوساکشن بسیار متفاوت است. به همین دلیل لیپوماتیک باعث آسیب کمتر بافتی، یکنواختی چربی زیر پوست، ظاهر ظریف تر پوست و اثر ماندگارتر می شود.

برای دستیابی به نتیجه طبیعی تر، لیپوماتیک بیشتر با سایر روش ها مانند لیفت بدن، بزرگ کردن یا کوچک کردن سینه، ابدومینوپلاستی یا جراحی های پلاستیکی مشابه ترکیب می شود. مردانی که به لیپوماتیک علاقه دارند می توانند همزمان اچ شکم را نیز انجام دهند.

توجه داشته باشید که روش لیپوماتیک درمانی برای چاقی نیست زیرا فقط بر اصلاح کانتور بدن و عدم کاهش وزن تمرکز دارد. اگر به دنبال روشی برای کاهش وزن هستید، توصیه می‌کنیم جراحی‌های چاقی مانند بالون معده، اسلیو معده و لایه‌برداری معده را بررسی کنید.

لیپوماتیک چیست؟

در طول سال های  اخیر یکی از جراحی هایی که بیشتر جنبه زیبایی داشته است، جراحی لیپوماتیک است. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که از آن جایی که جراحی لیپوماتیک موجب کاهش وزن و تخلیه چربی های اضافی بدن می شود می تواند تا حد زیادی به سلامتی بدن نیز کمک کند. بنابر این می توان گفت که جراحی لیپوماتیک وجهه درمانی نیز دارد. این مساله تا حد زیادی می تواند موجب افزایش سلامت عمومی افراد نیز باشد.

بسیاری از چربی های اضافی نواحی مختلف بدنی را می توان در طی جراحی لیپوماتیک خارج کرد. پیکرتراشی یا لیپوماتیک شامل خالی کردن چربی های اندام های متفاوت بدن همچون شکم، بازو، ران، پهلو، غبغب و… به کمک تکنولوژی روز می گردد.

اقدامات قبل از جراحی لیپوماتیک

حداقل 2 هفته قبل از جراحی، از سیگار کشیدن و نوشیدن الکل باید اجتناب کرد.

جراح خود را از سوابق پزشکی و داروهایی که نسبت به آن ها حساسیت دارید مطلع کنید.

مصرف نمک را قبل و بعد از جراحی کاهش دهید.

دو هفته قبل از جراحی مصرف هر گونه ویتامین را متوقف کنید.

دو هفته قبل از جراحی ایبوپروفن یا آسپرین مصرف نکنید.

یک همراه داشته باشید که در 24 ساعت اول جراحی با شما باشد

لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک بیشتر با بی حسی موضعی انجام می شود. با این حال، اگر این روش در ناحیه بزرگتری اعمال شود یا اگر با روش های دیگر ترکیب شود، بیهوشی عمومی توصیه می شود.

این روش کم و بیش مشابه لیپوساکشن است. لیپوماتیک از فناوری صدای مادون صوت، ارتعاش و نوتاسیون برای شکستن سلول های چربی استفاده می کند. لوله کانولا به داخل بافت های چربی وارد می شود و با حرکت چرخشی و ارتعاش آنها را از بین می برد. این حرکات نه به عروق و نه به سلول های چربی آسیب نمی رساند. با استفاده از چنین فناوری امکان مکش سلول های چربی کاملاً بدون هیچ آسیبی وجود دارد. سلول‌های چربی که توسط لیپوماتیک ساکشن می‌شوند، مجدداً به‌عنوان پرکننده قابل استفاده هستند و می‌توانند در قسمت‌های دیگر بدن مانند سینه، لگن، صورت و غیره تزریق شوند.

از آنجایی که تکنیک با لیپوساکشن متفاوت است، از دست دادن خون و اسکار در این روش حداقل است. همچنین زمان ریکاوری کمتری مورد نیاز است. برخلاف لیپوساکشن، نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و بیمار معمولاً بلافاصله پس از عمل ترخیص می شود.

در گام اول از انجام پیکرتراشی، پزشک متخصص به کمک بی حسی موضعی، فرد را آماده جراحی می کند. سپس برش هایی کوچک در محل مورد نظر ایجاد کرده و چربی اضافه در این نواحی به کمک قدرت مکش دستگاهی به شکل سرنگ بزرگ، از فضای میان پوست و ماهیچه خارج می گردد.

بهترین جراح لیپوماتیک چه ویژگی هایی دارد؟

در واقع در این بخش در صدد هستیم که به سوال دکتر خوب لیپوماتیک کیست، پاسخ دهیم.

از مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح خوب لیپوماتیک باید داشته باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دانش و آگاهی در زمینه جراحی لیپوماتیک

از مهم ترین ویژگی های یک دکتر خوب لیپوماتیک این است که در زمینه فعالیت های شغلی و حرفه ای خود دانشی بسیار داشته باشد.

قطعا بسیاری از بهترین جراحان لیپوماتیک در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی به تحصیلات آکادمیک پرداخته اند و توانسته اند با بهترین مدارج علمی از این حوزه ها فارغ التحصیل شوند. همین امر سبب می شود که ما بتوانیم با خیالی آسوده و بدون دغدغه روند درمانی و جراحی لیپوماتیک خود را به آنان بسپاریم.

 • دانش قطعا و بدون تردید یکی از مهم ترین ارکان یک روند درمانی و جراحی موفقیت آمیز خواهد بود.
 • بنابر این توصیه داریم، در صورتی که تصمیم به انجام جراحی لیپوماتیک دارید از بهترین و آگاه ترین جراح لیپوماتیک کمک بگیرید.

بهترین جراح لیپوماتیک کسی است که آگاهی های زیادی در زمینه روند انجام جراحی و برنامه ای که باید بر ای هر فرد طرح ریزی کند دارد. درواقع تخصص در نحوه انجام جراحی لیپوماتیک تا حد زیادی مرهون آگاهی های علمی است.

تجربه عملی و مهارت

در کنار دانش و آگاهی دومین معیاری که در یک پزشک جراح لیپوماتیک باید مد نظر قرار داده شود مهارت و توانمندی در زمینه پیاده سازی دانشی است که در دوره های مختلف آموزشی کسب کرده است.

 • در واقع در صورتی که جراح لیپوماتیک نتواند دستاورد های علمی خود را در حوزه عملی پیاده سازی و عملیاتی کند نمی توان به توانمندی های وی امیداوار بود.

بنابراین باید از جراحانی کمک بگیرید که در طول سالیان توانسته اند تجربه های زیادی در طی جراحی های مختلف کسب کنند. از همین رو است که دانشجویان پزشکی بعد از اینکه دوره های تئوری تحصیلات دانشگاهی را طی کردند تحت نظر بهترین و باتجربه ترین اساتید خود دوره هایی را به عنوان کارآموزی می گذرانند تا تجربه و مهارت عملی بدست آورند.

 • توصیه این است که همواره از باتجربه ترین پزشکان در زمینه لیپوماتیک کمک بگیرید تا موفقیت نتیجه درمانی و جراحی تضمین شود.

رعایت اخلاق حرفه ای

اصول اخلاقی جزو مسائلی هستند که باید در همه حوز های شغلی لحاظ شوند. اخلاق حرفه ای و وجدان اخلاقی از جمله مهم ترین ارکان کار یک پزشک است که باید در تمام مراحل درمانی لحاظ شود.

بسیاری از پزشکان در مراحل درمانی بسیار همدلانه و صمیمی با بیماران شان ارتباط می گیرند و تمام تلاش شان معطوف به این است که مشکلات و بیمارهای آنان را برطرف نمایند.

در مواقعی که بیماران نمی توانند هزینه های درمانی را متحمل شوند پزشکان سعی می کنند که با آنها مماشات کنند و کمترین میزان حق الزحمه را از آنان دریافت می کنند.

در واقع انجام مسئولیت های پزشکی مقدم بر هر نوع ملاحظات مالی قرار می گیرند.

محل انجام خدمات لیپوماتیک

یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد نظر قرار دهید این است که جراح لیپوماتیک در کدام محل درمانی یا مرکز درمانی به ارائه خدمات پزشکی و جراحی می پردازد.

در واقع مراکز درمانی باید مجهز و و مدرن باشد تا بتوانید با بهترین تجهیزات درمانی بهترین روند درمانی را پشت سربگذارید.

زمانی که مدرن ترین و پیشرفته ترین ابزار آلات پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند قطعا اقدامات جراحی دقیق تر و بهتر انجام خواهد پذیرفت. زیرا که ابزار آلات توانایی های پزشکان را افزایش خواهند داد.

نتیجه گیری

در انتها این نکته را به شما عزیزان و همراهان همیشگی مان یادآور می شویم که در صورتی که تصمیم دارید تحت جراحی لیپوماتیک قرار بگیرید پیش از اینکه وارد مرحله جراحی شوید مشاوره هایی را در این زمینه داشته باشید.

 • مهم ترین و اصلی ترین اقدام شما این خواهد بود که بهترین جراح لیپوماتیک را برای روند جراحی برگزینید.
 • با توجه به معیارهایی که در بالا ذکر شد اکنون دیگر انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک قطعا دشوار نخواهد بود. زیرا که می دانید دقیقا چه نکاتی را در هنگام گزینش لحاظ کنید.

مرجع مورد استفاده:

https://noorabeauty.com/عملية-شفط-الدهون/

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا