تفاوت عطر ادکلن شرکتی های با اورجینال

فرق بین عطر ادکلن های شرکتی با اورجینال چیست؟

احتمالا شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که فرق بین عطر ادکلن های شرکتی با اورجینال چیست؟ هنگام خرید عطر فروشنده به شما چندین رایحه با قیمت های متفاوت و برند ها را پیشنهاد می دهد اگر دقت کنید عطر ادکلن های برند قیمت بسیار بالایی نسبت به عطر ادکلن های شرکتی دارند چون از لحاظ باکس و طبع بو اصلی می باشد. اما رایحه های شرکت ماندگاری کم و بر روی تمامی عطر ادکلن های نام هایشان حک کاری شده است.

ادکلن شرکتی | ادکلن شرکتی چیست

فرق بین این دو خیلی زیاد است اما عطر ادکلن های شرکتی برای آن دسته افرادی است که از لحاظ توانایی های مالی نمی توانند عطر ادکلن های اورجینال خریداری کنند. تاکنون پیش از چندین برند شرکتی در ایران مشغول به فروش عطر ادکلن می باشند. از جمله فرگرانس،وینچستر،الحمبرا،جانوین اجمل و دیگر شرکت های معروف که فعالیت زیادی را دارند. باید به این نکته توجه زیادی داشت که هنگام خرید ادکلن های شرکتی باید به چندین نکته توجه زیادی داشت اولین مورد قیمت غلظت و ماندگاری بین تمام عطر های شرکتی این موارد بسیار مهم می باشد.

اما عطر ادکلن های اورجینال بعضی از شرکت های آن ها را مانند اصلی تولید و به بازار عرضه می کنند حتما باید بدانید که بعضی از عطر ادکلن های اورجینال بارکد و جعبه های مخصوصی را دارند و اکثر شرکت های فیک سازی نمی توانند آنرا به صورت اصلی طراحی کنند. یکی از نکته های مهم بین عطر ادکلن های اورجینال و شرکتی این است که در سلامتی بدن تاثیر فراوانی را دارد رایحه های اورجینال به صورت کاملا طبیعی از میوه و مرکبات ها ساخته و ترکیب می شوند و می توانند انرژی مثبتی را به شما بدهند. اما عطر ادکلن ادکلن های شرکتی ساختار بسیار ضعیف را دارند و اکثر زیادی از رایحه ها الکل در آن ها موجود می باشد که در سلامتی شما تاثیر می گذارد و برای بدن مناسب نمی باشد. شما می توانید با هزینه کمتری از رایحه اورجینال که قیمت مناسب تری را دارند آن ها را خریداری کنید.

ادکلن شرکتی | ادکلن شرکتی چیست

وقتی که آنلاین خرید می کنید باید به چندین نکته توجه زیادی داشته باشید از چه سایتی خرید می کنید همیشه باید با پشتیبانی های سایت ها در ارتباط باشید و بتوانید عطر ادکلن مورد نظر خودتان را خریداری کنید. به طراحی سایت و نحوه چیدمان آن دقت زیادی داشته باشید که بتوانید راحتر عطر مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. همیشه عطر ادکلن هایی را انتخاب کنید که قیمت مناسب تری را دارند  و به سابقه کاری سایت توجه زیادی داشته باشید که چقدر فعالیت دارد در دنیای مجازی دارد

خرید عطر ادکلن از ادکلند

خرید و سفارش عطر ادکلن سایت ادکلند با چندین سال سابقه کاری در کنار سایت های دیگر مانند عطرافشان و دیجی کالا توانسته عطر ادکلن های اورجینال را به همراه تخفیف ویژه و اشانتیون به مشتریان عزیز و ارجمند بدهد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا