طراحی و سئو وب سایت

خلاصه برنامه

عقلانی سازی هزینه ها و پالایش خدمات بر روند فعلی فناوری حاکم است.

در چند سال گذشته ، برنامه های بالاتر زندگی به طور مداوم در حال افزایش شغل بوده و در همه زمینه های عملیاتی گسترش یافته است ، اما شرایط اقتصادی باعث شده است تا تمرکز روی زنگ های برنامه و سوت ها به اصول بسیار مورد نیاز تغییر یابد – چگونه اپراتورها می توانند از سکوهای نرم افزاری برای انجام کارکردهای خاص و ساده کردن هزینه ها استفاده کنند. ضمن حفظ بالاترین کیفیت مراقبت از ساکنان.

در حالی که ارزش نرم افزار ارزشمند باقی مانده است – با استفاده از یک سیستم عامل جامع و جامع که به گروهی از فروشندگان نرم افزارهای پیشرو در خدمت است ، آنها به بازخورد ارائه دهندگان پاسخ می دهند و راه حل هایی را ارائه می دهند که چالش های فردی را برطرف می کند.

نیازهای مکان مناسب

تام پاتن ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نرم افزار PALs ، که مقر آن در شهر دوتوت ، مینه سوتا است ، می گوید: فروشندگان نرم افزار پیشرو در زمینه های خاص که ماژول های جداگانه ای را در بسته های جامع خود دارند ، اکنون از این مزیت برخوردار هستند.

اکنون بیشتر تماس های پاتن از مشتری های موجود و بالقوه است که در مورد چالش های اساسی سازمانی یا چالش های ارائه خدمات به کمک نیاز دارند. مثالها شامل حفظ خدمات مدیریت دارویی بدون خطا ، ارائه هشدارهای مربوط به پرستاران و یا ارائه خدمات بیشتر در ثبت اسناد می باشد. پات اضافه می کند که اپراتورهای هوشمند می دانند که “سودآوری و رعایت نظارتی دست به دست هم می دهند”.

البته ، این روند بدان معنی نیست که ارائه دهندگان خدمات دیگر علاقه ای به خرید بسته های نرم افزاری جامع ندارند. با این حال ، این سرمایه گذاری ها به احتمال زیاد در اقتصاد بهتر رخ می دهند. در نتیجه ، پتین می گوید ، در نتیجه ، با تأثیرگذاری بیشتر ارائه دهنده خدمات ارائه دهنده خدمات ، ممکن است شرکت های آینده را تحت تأثیر قرار دهد. ارائه دهندگان خدمات باید در ازای خرید مستقیم بسته نرم افزاری ، به شرکت های نرم افزاری که دارای بسته های محصولاتی هستند که نیاز به سرمایه گذاری کمتری از قبیل هزینه اشتراک ماهانه دارند ، مراجعه کنند. قیمت میزبانی اینترنت نیز کاهش یافته است که می تواند در پس انداز هزینه های مربوط به نرم افزار کمک کند.

رابرت مان ، صاحب WTRICA مستقر در کانزاس ، می گوید ، بطور کلی ، ارائه دهندگان خدمات دائماً نیازهای نرم افزاری فعلی خود را بهبود می بخشند. این هزینه ها را ساده تر می کند و خدمات مراقبت با کیفیت را حفظ می کند. با این حال ، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات می دانند که یک اقتصاد رو به وخامت زمان برای کاهش بازاریابی نیست. سرمایه گذاری در بازاریابی ، به ویژه در شرایط دشوار اقتصادی وقتی ممکن است برخی از رقبا در بازار مشهود نباشند ، بسیار مهم است. به تازگی ، مان می گوید ، واحد فروش و بازاریابی محبوب ترین در بین اپراتورها بوده است.

مان گفت: “آنها امیدهای زیادی را برای یک بسته مدیریت عملیاتی کاملاً یکپارچه به ما می دهند ، اما بزرگترین نیاز آنها راه حلهایی است که به آنها کمک می کند تا ساختمان های خود را پر کنند.” “ما می توانیم این کار را بصورت جداگانه انجام دهیم و آنها بعداً می توانند پیشرفت کنند”. و او می افزاید که تأمین کنندگان نرم افزار بخصوص در حال حاضر باید انعطاف پذیر باشند. ارائه دهندگان خدمات باید این نوع خدمات را درخواست کنند.

ابزارهای اصلی اندازه گیری عملکرد

کارهای زیادی در مورد چگونگی کمک به برنامه ها به ارائه دهندگان خدمات در شناسایی جوامع کم عملکرد برای بهبود انجام شده است. با این حال ، در چنین اقتصاد درشتی ، این کارکردهای اندازه گیری عملکرد در تعیین ویژگی بیمار یا گروهی از خصوصیات نیز کمک می کند. مان می گوید این شرکت به داده های کاملی مجهز است که می تواند به جای سرمایه گذاری در استراتژی جلوگیری از سلب مالکیت یا نگهبان قضایی ، تصمیم به فروش این ملک ها بگیرد. در این موارد ، قابلیت حمل نرم افزار به یک مزیت اضافه تبدیل می شود. این شرکت می تواند از تهیه کننده نرم افزار سوال کند که آیا این مسکن می تواند به حساب شخصی مشتری بسته شود تا داده های عملیاتی آن به راحتی در یک فروش منتقل شود.

و الیزابت ویتلی ، مدیر خدمات بالینی در نیوتن ، شهروندان ارشد پنج ستاره مستقر در ماساچوست ، می گوید که دیگر برنامه های منطقه می توانند به خصوص در مواقع دشوار اقتصادی ، مقابله کنند ، که شامل متمایز کردن شرکت شما بین نزدیکترین رقبای خود در بازار و افزایش احتباس اقامت و نقل و انتقالات است که بستگی دارد برنامه AL Wizard باید در بیش از 200 اجتماع از عملیات پشتیبانی کند.

دستیابی به این اهداف با صرفه جویی در وقت کارکنان با استفاده از برنامه برای انجام کارآمد ، پیگیری و تجزیه و تحلیل ارزیابی ها ، ارزیابی اهداف آنها آغاز می شود. داده های جمع آوری شده و وارد شده برای هر ارزیاب ، یک برنامه خدماتی سفارشی تولید می کند که نه تنها تضمین می کند که ارزیابی کننده مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت می کند ، بلکه در مدیریت کارمندان نیز کمک می کند تا مراقبت به طور مؤثر ارائه شود. این برنامه همچنین روند بهبود مسکونی در مناطق مختلف را ردیابی و رد می کند و داده های ارزشمندی را ارائه می دهد که می تواند با ساکنان و خانواده ها به اشتراک گذاشته شود.

ویتلی می گوید: “ما از پرستارانی که مدیر خدمات مقیم هستند ، بازخوردهای مثبتی دریافت کردیم.” “آنها می گویند این امر زندگی آنها را آسان تر كرده است و آنها عاشق توانایی شخصی سازی برنامه های خدماتی هستند. مدیران نیز خوشحال هستند. این گزارشات اتوماتیک تولید می كند و آنها می دانند نیاز كارمندانشان چه خواهد بود.”

جیم ولز ، مدیرعامل و رئیس جادوگران AL ، مستقر در سن دیگو می گوید ، در حالی که برنامه های مراقبت های بالینی قادر به انجام این کارها برای مدتی است ، ارائه دهندگان خدمات بیشتری اخیراً آنها را راهی برای غلبه بر رکود اقتصادی می دانند. توسعه دهنده شروع به هدف قرار دادن فضای ارزیابی اقامتگاه از حدود یک دهه قبل ، در حالی که بسیاری دیگر از آن زمان بسته های خود را از طریق بازاریابی یا رسانه های حسابداری ساخته اند.

مشارکتهای محوری

روند عمده دیگر در قابلیت های نرم افزار یا راه حل های کلید در دست نیست ، بلکه در نحوه تعامل تأمین کنندگان با ارائه دهندگان خدمات است. ریتا بورگت ، رئیس نرم افزار Move-N ، مستقر در بدفورد ، تگزاس می گوید: “دیگر هیچ نرم افزار پیشرفته و تحویل به مشتریان وجود ندارد ؛ باید مشارکت وجود داشته باشد.”

این می افزاید: در مواقع خاص دشوار ، مهم است كه فروشنده نرم افزار حضور داشته باشد تا از تأمین واقعی نیازهای ارائه دهندگان خدمات اطمینان یابد. سؤالات مهمی که قبل از سرمایه گذاری در هر نوع بسته نرم افزاری باید بپرسید عبارتند از:

o فرایند شرکت نرم افزاری برای توسعه محصولات چیست؟

س: آیا شما از گروههای متمرکز استفاده می کنید و در مورد نیازهای آنها و نحوه استفاده آسان از برنامه با مشتریان صحبت می کنید؟

س: شرکت از چه فرآیندی برای ایجاد تغییرات و ارتقاء محصول استفاده می کند؟

س: چه مدت شرکت همان برنامه نویسان را نگه داشته است؟

س: آیا پشتیبانی فنی در خانه انجام می شود؟

تأمین کنندگان برتر برنامه زندگی Living تمام مشتریان خود را در حالی که محصولات خود را پالایش می کنند ، سوار هواپیما می شوند. به عنوان مثال ، Move-N تست های ضبط صفحه را به مراقبین می فرستد و نظر می دهد. بورگت می گوید این امر به شرکت اجازه می دهد تا تغییرات استراتژیک ایجاد کند. او توضیح می دهد: “ما با تغییر بازار در حال پیشرفت هستیم. “تنها برنامه توسعه ما وقتی مشتری به ما می گوید كه به چیزی احتیاج دارند.”

INTRAcare همچنین در مرحله تولید محصول از بازخورد مشتری به عنوان منبع اصلی استفاده می کند ، استراتژی سودمند ویچیتا ، Legend Senior Living مستقر در کانزاس. متیو تورنتون ، معاون عملیات ریاست جمهوری می گوید ، براساس ورودی های ارائه دهنده ، INTRAcare توانسته است یک راه حل نرم افزاری برای مدیریت عملیاتی ارائه دهد که می تواند با برنامه حساب کاربری و اعتباری ارائه دهنده خدمات در تعامل باشد.

ویتلی گفت: پنج ستاره ارشد زندگی در حال مطالعه راه حل محلی برای نیازهای مراقبت از ساکنین بودند ، اما A.L را انتخاب کرد. جادوگر زیرا مقرون به صرفه تر بوده و محصولات آن با استفاده از ورودی های ارائه دهنده تولید می شود. او همچنین دوست داشت كه پنج ستاره قادر به انجام آزمایش های پیش آزمون باشد.

سخت افزار و قابلیت های جدید

PDA ها ، آیفون ها و سایر دستگاه های تلفن همراه به بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ و شرکت های بزرگ تبدیل شده اند. جالب ترین پیشرفت بورگت این است که او می تواند نه تنها به اینترنت بلکه به کلیه محتویات رایانه خود از جمله کلیه فایل ها و برنامه ها از طریق فناوری ارائه دهنده تلفن همراه خود دسترسی پیدا کند. در واقع ، او به تازگی به یاد دارد که برنامه حسابداری خود را از طریق تلفن همراه خود در ساحل بررسی می کند.

بورگت می گوید: “در حالی که ما قبل از این مجبور بودیم برنامه هایی را توسعه دهیم و فناوری ای را که با آن به کار رفته بود ، گنجانیم ، اکنون می فهمیم که باید با فناوری موجود سازگار باشیم.” “این شیوه ای را که ما باید برای برنامه ریزی استراتژیک خود برای آینده انجام دهیم کاملاً تغییر می دهد.”

لپ تاپ ها می توانند تحویل خدمات را کارآمدتر کنند ، نه تنها برای مدیران و مدیران برای تأیید داده ها در زمان واقعی در هر کجا که باشند ، بلکه برای مراقبینی که می توانند لیست های وظیفه برنامه خدمات را بیرون بکشند و هر کار را هنگام اتمام مستقیم در اتاق اقامتگاه بورگت بررسی کنند. انتظار می رود برنامه های پیشرفته ، از جمله فناوری تلفن همراه ، برای جذب بهترین استعدادهای جوان ضروری باشد. علاوه بر این ، خانواده ها در حال حاضر خواستار دسترسی آنلاین به آخرین اطلاعات در مورد عزیزان خود هستند ، اگرچه محدودیت ها و نگرانی های امنیتی HIPAA ممکن است برخی از این قابلیت ها را کند کند.

او پیش بینی می کند: “این چیزی است که می آید ، و او باید انجام دهد.”

برخی از فروشندگان نرم افزار می گویند ممکن است در آینده باشد ، اما ممکن است سریع نباشد. ولز می گوید یکی از دلایل این سوال که آیا کارمندان ، که ممکن است انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد بگیرند ، از دستگاه های تلفن همراه می ترسند؟ سوال دیگر این است که آیا دستگاه های تلفن همراه باعث می شود که تجربه مراقبت ، بالینی تر شود و این بحث و جدال به سمت بازاریابی گسترش می یابد.

INTRAcare ابزاری برای ادغام با Microsoft Outlook فراهم می کند ، و دسترسی کارکنان فروش به اطلاعات مبتنی بر مشتری در مورد PDA ها را آسان می کند. با این حال ، انسان می پرسد ، آیا وابستگی بیش از حد به دستگاه های تلفن همراه در حضور سالمندان و خانواده های آنها بستگی به جعل هویت فروش دارد؟ به طور کلی ، وی با تعجب می گوید ، آیا این فناوری در مورد نحوه کار سالمندان عملی است؟

مان می گوید: “من فکر می کنم وقتی اپراتور اصول اولیه ردیابی همه پیشروها و پیگیری ها ، انجام نقل و انتقالات در زمان واقعی ، ارزیابی در فواصل منظم و کسب درآمد احتمالی را به دست آورد ، این نوع ابزارها می توانند در ساده سازی بیشتر فرایندها تغییری ایجاد کنند.” .

با این حال ، امسال تنش ها و عدم قطعیت های اقتصادی به وضوح در صدر فهرست ارائه دهندگان خدمات قرار دارد. تورنتون می گوید خرید دستگاه های دستی برای بسیاری از کارمندان بسیار هزینه بر است و به دلیل اندازه و قابلیت حمل آنها به راحتی آسیب می بینند و از بین می روند.

مواظب غرفه باشید

جایگزین محتمل تر برای اسناد خدمات در محل وجود دارد – یک ترمینال مانند کیوسک در خارج از اتاقهایی که مراقبان می توانند خدمات ارائه شده را تقریباً در زمان واقعی ثبت کنند ، همانطور که تورنتون پیش بینی می کند. وی می گوید ، این قیمت ها مقرون به صرفه تر هستند ، و همچنین آنها بهتر از معیارهای قانونی برای مستندسازی برخوردار هستند.

درنهایت ، آنچه که تورنتون هیجان انگیز تر می داند ، فناوری دستی نیست بلکه توانایی تصویربرداری اسناد یکپارچه و قابل حمل و ذخیره اطلاعات است. وی می گوید: “اگر بتوانیم اسناد حساب پرداخت را وارد کرده و تصاویر را ذخیره کنیم ، برای یک شرکت با این اندازه پس انداز خوبی خواهد بود.”

سوابق داروهایی با یک نقطه ورود منفرد که از نسخه پزشک به داروخانه تا مراقب مدیریت دوز منتقل می شوند ، رویای بعدی ویتلی است.

ولز می گوید ، اگر دولت فعلی همچنان به رهبری سیستم ملی سوابق الکترونیکی پزشکی منجر شود ، این هدف ممکن است خیلی دور نباشد. وی می گوید: “دلیلی ندارد که در سطح مدیریت مراقبت از زندگی دستیار ، نتوانیم بهتر با محصولاتی که قابلیت ثبت سلامت دارند ، ادغام کنیم.” “ما فقط باید بسترهایی را بسازیم که بتواند با محصولاتی مانند این یکی آسان شود.”

هر چقدر هم که نزدیک باشد ، حتی اگر ارائه دهندگان خدمات هم اکنون هزینه زیادی را خرج نکنند ، شرکت های نرم افزاری اگر می خواهند در لبه پرتگاه بمانند ، بیکار نمانند ، می گوید: Wells که می گوید کمپانی وی قصد دارد به زودی در مورد آخرین اصلاحات نرم افزاری خود اعلامیه بزرگی را انجام دهد. . او می گوید اقتصاد به ناچار به سلامت باز خواهد گشت ، و ارائه دهندگان خدمات دوباره آخرین و بزرگترین را می خواهند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا