دنیای وب

در حرفه خود گیر افتاده اید؟

اگر احساس می کنید در حرفه خود گرفتار شده اید و احساس می کنید چاره ای نیست ، قلب خود را حفظ کنید!

این ممکن است در مدت زمان طولانی اتفاق افتاده باشد. کم کم شروع به جستجوی نقشه فرار می کنید. شاید سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد ، اما اکنون به این فکر می کنید که چگونه از راه رفتن به کار روزانه به نوعی جلوگیری کنید!

تغییر شغل ممکن است در این مرحله از زندگی شما امکان پذیر نباشد. با حقوق خود راحت می شوید.

خیلی زود پیش من در این موقعیت بودم. احساس می کردم در بندهای طلایی زندگی حرفه ای پردرآمد که از نظر شخصی یا شغلی رضایتبخش نیستم. هیچ چیز بهای یکسانی را پرداخت نکرد و من پیر می شدم که برای انجام کار دیگری آموزش ببینم.

بنابراین توجهم را به اینترنت معطوف کردم و به دنبال راهی برای کسب درآمد از راحتی خانه ام بودم.

در ابتدا با eBay شروع شد. شما مواردی را خریداری کرده و در سایت حراج فروخته اید تا کمی افزایش یابد. در پایان ، فهمیدم که باید راهی بهتر وجود داشته باشد. و آنجا بود!

من یک مدل تجاری به نام Affiliate Marketing پیدا کردم. این الگویی است که به هر کسی امکان می دهد محصولات دیگران را بصورت آنلاین برای کارمزد بفروشد. در آغاز ، من از توانایی بالقوه درآمد از اینترنت هیجان زده شدم ، بنابراین سریع سعی کردم انواع ایده های مختلف را امتحان کنم.

من بدبختانه شکست خوردم ، چون نمی دانستم چه کاری انجام می دهم. اما ایده درآمد خودکار از اینترنت باعث شد که با مشکلات و چالش هایی روبرو شوم.

خوشبختانه برای من ، من شغلی داشتم که مدام می آموختم و تجارت خود را به صورت آنلاین ایجاد می کردم. وقتی که بهتر شد ، من بیشتر تجارت اینترنتی را شروع کردم.

من قصد ندارم به شما بگویم که انجام آن آسان است. برعکس ، ایجاد یک تجارت آنلاین آسان نیست. قطعاً برای ضعف قلب نیست. بنابراین اگر فکر می کردید فقط می توانید “بروید” ، من چنین کاری را توصیه نمی کنم. شما واقعاً به یک اشتیاق شدید برای تغییر زندگی خود نیاز دارید تا زندگی را به اندازه کافی دنبال کنید تا بتواند موفق شود.

آنچه در مورد یک تجارت مبتنی بر اینترنت خوب است ، اتوماسیون و مقیاس پذیری آن است. هنگامی که یاد گرفتید چگونه با موفقیت چیزی را به صورت آنلاین بفروشید ، می توانید آن را بشویید و مراحل کار را تکرار کنید. چه بهتر این است که بتوانید این را به مرور مقیاس بندی کنید و برای این کار از اتوماسیون استفاده کنید.

با داشتن یک مدل تجاری مناسب ، هرکسی می تواند بیاموزد که چگونه یک کسب و کار آنلاین را از ابتدا ایجاد کند و مقیاس آن را جایگزین درآمد فعلی خود کند. با گذشت زمان ، درآمد شما از تجارت تابع می تواند بیش از درآمد فعلی شما باشد ، هر چه باشد.

این اولین چیزی است که مرا به سمت این ایده تجارت اینترنتی جذب کرده است. هنگامی که یک استراتژی فروش محصول موثر پیدا کردید ، مخاطبان جهانی را برای هدف قرار می دهید. مقابله با مسائل مدتی طول می کشد اما اگر جامعه مناسبی برای کمک به شما پیدا کنید ، استقامت کنید و هرگز سیگار را ترک نکنید ، هر کسی می تواند این کار را انجام دهد!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا