بازی های رایانه ایبرترین های کسب و کار

دکمه های بازی بتلفیلد 2

راهنمای بازی Battlefield 2042 برای تازه‌کارها

سه سال پس از انتشار بازی Battlefield V، این مجموعه بازی Battlefield 2042 با گیم‌پلی‌ تاکتیکی و مدرنی که به نوعی به امضای آن تبدیل شده بود بازگشته است. البته این بازی تفاوت‌هایی هم با عناوین قبلی دارد. متخصص‌ها (Specialists)، حالت Hazard Zone و امکان تعویض آنی تجهیزات و شخصی ‌سازی سلاح، حس و حال کاملا‌ تازه‌ای به بازی Battlefield 2042 داده‌اند. با وجود این محتوای جدید، حتی بازیکنان قدیمی این مجموعه هم با زیر و بم گیم‌پلی قسمت جدید آشنایی ندارند. البته این به معنی پیچیده بودن گیم‌پلی و اهداف بازیکن در این بازی نیست

آموزش بتلفیلد 2 | اموزش نصب بازی battlefield bad company 2

و در مجموع با یک شوتر اول شخص نظامی طرف هستیم که می‌توانید مانند دیگر بازی‌های این سبک به سرعت در آن ماهر شوید.  این مطلب حاوی نکات مهم و کلیدی بازی Battlefield 2042 است که به شما کمک می‌کنند تا در حالت‌های مخلتف این بازی دست بالاتر را نسبت به حریفتان داشته باشید. بهترین متخصص را با توجه به سبک بازی خودتان انتخاب کنید همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، در بازی Battlefield 2042 دیگر خبری از کلاس‌های همیشگی Medic، Assault، Engineer و Recon نیست و حالا باید پیش از ورود به نقشه بازی یک متخصص انتخاب کنید.

البته نام‌ کلاس‌های قدیمی حالا روی Loadoutهای بازی گذاشته شده است که می‌توانید آن‌ها را برای خودتان شخصی‌ سازی کنید. با ورود متخصص‌ها، حالا ابزار پایه‌ای بازی دیگر تنها در اختیار کلاس‌های به‌خصوص نیستند و همه بازیکنان می‌توانند از تجهیزاتی مانند راکت لانچر یا کیت سلامتی استفاده کنند. از همه مهم‌تر، حالا همه بازیکنان می‌توانند هم‌تیمی خود را که روی زمین افتاده، بدون نیاز به هیچ‌ ابزار اضافه‌ای به میدان مبارزه برگردانند. برای انجام این کار تنها کافی‌است مانند هر بازی دیگر به کنار هم‌تیمی‌تان بروید و برای بلند کردن آن‌ها دکمه مورد نظر را فشار دهید.

وجه تمایز متخصص‌ها حالا در توانایی‌ها و تجهیزات خاص‌‌شان مشخص می‌شود. برای مثال، Mackay از یک قلاب استفاده می‌کند و با استفاده از آن می‌تواند با سرعت در محیط جابه‌جا شود یا به نقاط دور از دسترس، دسترسی داشته باشد. یکی دیگر از متخصص‌های جذاب این بازی، Sundance است که می‌تواند با استفاده از لباس بال‌دارش به جای چتر نجات، بسیار سریع‌تر در محیط پرواز کند و جابه‌جا شود. در حال حاضر 10 متخصص در بازی Battlefield 2042 وجود دارند که باید با امتحان کردن قابلیت‌های آن‌ها و با توجه به سبک بازی خودتان آن‌ها را انتخاب کنید. برای  خرید battlefield v  از طریق لینک اقدام کنید .

ترکیب توانایی‌ متخصص‌ها با دیگر تجهیزات عمومی بازی هم می‌تواند راه‌های بسیار بیشتری برای پیشروی در میدان مبارزه و برنده شدن مبارزات بازی پیش روی‌ شما قرار دهد. برای مثال می‌توانیم به Irish اشاره کنیم. این متخصص که یکی از شخصیت‌های داستانی بازی Battlefield 4 هم هست، می‌تواند یک سپر محافظ در هر نقطه‌ از نقشه قرار دهد. ترکیب این سپر محافظ با تخریب پذیری محیط و استفاده درست از این توانایی قطعا دست بالاتر را در مبارزات بازی به شما خواهد داد. یکی از راه‌های پرکاربرد استفاده از توانایی Irish، ترکیب آن با مواد منفجره C4 است.

با منفجر کردن یک دیوار به سمت نقاط شلوغ و کلیدی و قرار دادن سپر در محل انفجار، می‌توان به راحتی به محیط مبارزه اشراف داشت و از یک زاویه جدید با دشمنان مبارزه کرد. این بازی آزادی عمل را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد و پیدا کردن ترکیب‌های کلیدی و قدرتمند میان توانایی متخصص‌ها و دیگر تجهیزات بازی کاملا برعهده خود بازیکنان است. پس بهتر است با شناخت توانایی‌ها و تجهیزات خود به بهترین شکل ممکن از آن‌ها برای پیدا کردن راه پیروزی در مبارزات استفاده کنید. هیچ چیزی در این بازی جلوی خلاقیت‌تان را نخواهد گرفت.

همیشبتلفیلد ۲ با لینک مستقیم بهمراه پچ ( نقشه های جدید)

Battlefield 2 – بتلفیلد ۲ یک بازی ویدئویی شوتر شخص اول است که توسط EA Digital Illusions CE با همکاری Trauma Studios  ساخته و توسط Electronic Arts در سال ۲۰۰۵ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بتلفیلد ۲ یکی از شاهکارهای زمان خود بوده گرافیک بسیار خوب و قابل قبولی دارا می باشد. در این بازی بین سه نیرو از جمله آمریکا ، چین و نیروهای شرق مدیترانه در جنگ هستند. محیط بازی منحصر به فرد بوده که گیمر را می تواند به خود جذب کند. بخش چند نفره بازی نیز جذاب است. در بخش Multiplayer به صورت تیم های مختلف در خواهید آمد و تحت فرماندهی یک نفر باید ماموریت ها را به انجام برسانید و پیروز شوید.

مخصوصا قابلیت چنده نفره می تواند بسیار جذاب تر از بخش تک نفره باشد. البته برای بازی کردن چند نفره باید پچ های ۱٫۴۱ و ۱٫۵۰ را نصب نمایید که ما در ادامه قرار داده ایم. برای توضیحات بیشتر و دانلود بازی از سایت نت پاک به ادامه  مطلب مراجعه نمایید. در بازی Battlefield 2 می توانید کنترل ماشین ها ، هواپیما ها مثل جنگنده ها و هلی کوپتر ها ، تانک ، قایق ها و … را به دست گیرد. داشتن استراتژی می تواند شما را برنده میدان کند. البته تنوع سلاح نیز در بازی بسیار خوب است. نقشه های زیاد و متنوع نیز وجود دارد. نسخه های قبل این بازی Battlefield 1942 – بتلفیلد ۱۹۴۲ و Battlefield Vietnam – میدان نبرد ویتنام را نیز قرار داده ایم.

ه سلاح‌تان را شخصی‌سازیBattlefield یکی از مشهورترین بازی های اکشن و اول شخص میباشد که توسط شرکت EA ساخته و منتشر شده است. در بازی Battlefield Bad Company 2 شما میتوانید کشور مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و با کشور دشمن بجنگید. کشور های موجود در این بازی آمریکا، چین، عربستان و… هستند. دقت کنید که شما به عنوان یک سرباز هستید و میتوانید نوع خدمت سربازی خود را انتخاب کنید، به طور مثال سرباز احیا و یا جنگجو. لازم به ذکر است که این بازی یک شاهکار بزرگ از شرکت Electronic Arts میباشد که در دوران خود، طرفدار های میلیونی داشته است. پس اگر به دنبال یک بازی اکشن و در سبک اول شخص و جنگی هستید، میتوانید به سراغ این بازی زیبا بروید. این بازی توسط گروه Skidrow کرک شده است.

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید. کنید تغییر و شخصی‌سازی آنی سلاح در میدان مبارزه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید بازی Battlefield 2042 محسوب می‌شود. با استفاده از این قابلیت می‌توانید به محض ورود به یک محیط کوچک و شلوغ، سلاح خود را برای مبارزات سریع و نزدیک شخصی‌سازی کنید و برعکس، با خروج از ساختمان و قرار گرفتن در محیط باز و بزرگ نقشه بازی، سلاح‌تان را برای مبارزات وسیع‌تر با دشمنان در فواصل دور آماده کنید. بازیکنان در سری بازی Battlefield همیشه با پیدا کردن سبک بازی مورد نظر خود و استاد شدن در آن از این بازی لذت می‌بردند. تجربه این بازی بدون برنامه قبلی و تاکتیک تیمی یا فردی تقریبا ممکن نیست و علاوه بر این‌که جذابیتی هم برای بازیکن ندارد،

معمولا باعث کشته شدن متوالی او می‌شود. بازی Battlefield 2042 هم با معرفی قابلیت تغییر آنی جهیزات الحاقی روی اسلحه، سرعت این سبک بازی را بسیار بیشتر از قبل کرده است. به محض این‌که وارد نقشه بازی می‌شوید می‌توانید در هر نقطه از میدان مبارزه انواع اسکوپ، لوله، دستگیره و نوع گلوله‌ سلاح خود را تغییر دهید. استفاده از این ویژگی برای تغییر سبک بازی در نقاط مختلف نقشه حیاتی است. در نبردهایی که دشمنان دورتر هستند، می‌توانید از یک دوربین که قابلیت زوم بیشتری دارد و لوله بلندتر برای افزایش برد تیر استفاده کنید و برای نبردهای نزدیک عکس این کار را انجام دهید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا