"فروشگاه عالی – درون eBay" توسط آدام کوهن – بررسی کتاب

درباره کتاب

فروشگاه عالی داستان eBay را روایت می کند. از آغاز فروتنانه تا جایی که امروز است. تاریخچه Ebay در آخر هفته شکرگذاری از یک اتاق خواب آزاد در خانه پیر امیدیار آغاز شد. در حال حاضر ، eBay بیش از 1،664،000 بازدید کننده روزانه ، 20 میلیون کاربر ثبت شده و 75،000 نفر دارد که برای درآمد خود به eBay وابسته هستند. EBay به عنوان راهی برای کمک به نامزد امیدیار در تجارت با دیگر جمع کنندگان سکه آغاز به کار کرد. در ماه اول خود سود کسب کرد و همچنان تجارت خود را تغییر داده و “بازار عالی” ایجاد کرد.

این کتاب جزئیاتی از ظهور سریع این شرکت و تأثیر شگفت انگیز آن را از طریق بازار مجازی بر کاربران خود نشان می دهد. این مجموعه طیف وسیعی از مشتریان را بررسی می کند ، از زنی که ساعت 3 صبح از خواب بیدار می شود و برای تهیه یک توستر ، تا زنی که مجبور شده است یک انبار را برای تجارت در حال رشد خود از فروش بسته بندی حباب اجاره کند. این کتاب درک می کند که چرا eBay در هنگام خرابی بسیاری از نقاط مختلف کار می کند. فروشگاه ایده آل برای کسانی که می خواهند بفهمند وب چگونه کسب و کار را تغییر می دهد و همچنین کسانی که سعی می کنند اتفاق بزرگ بعدی را پیش بینی کنند ، یک مطالعه اساسی است.

در مورد آدام کوهن

آدام کوهن روزنامه نگار آمریکایی و دستیار سردبیر روزنامه تحریریه نیویورک تایمز است. کوهن یک وکیل و نویسنده است ، و علاقه خاصی به مسائل حقوقی ، سیاست گذاری و فناوری دارد.

فروشگاه عالی شما

فروشگاه عالی خواندن عالی است. سرگرم کننده برای همه کسانی که به روزهای ابتدایی اینترنت اهمیت می دهند ، ایجاد مشاغل شخصی خود و ایجاد یک شرکت جهانی.

اگر وب سایت خود را می سازید ، واقعاً الهام بخش و پر از ایده و مشکلات احتمالی است. از این مثال عالی یاد بگیرید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا