برترین های کسب و کارپزشکی

قرص رویال کلاژن ایکس مارت برای چی خوبه؟

مکمل رویال ایکس مارت با تامین کلاژن و آبرسانی به لایه های مختلف پوست، ایجاد چین و چروک را به تاخیر انداخته و موجب تحریک رشد مو و ناخن می شود. رویال کلاژن حاوی کلاژن خالص بوده و کلاژن اصلی ترین ساختار تشکیل دهنده بافت پوست، مو و ناخن است که با افزایش سن، تولید این اکسیر جوانی در بدن کاهش پیدا می کند. کاهش تولید کلاژن از اصلی ترین عواملی است که باعث ایجاد نشانه های پیری می شود.

هر قرص رویال کلاژن ایکس مارت حاوی 833 میلی گرم است که با اثر گذاری بالا، روند پیری پوست را متوقف کرده و باعث استحکام پوست، افزایش سرعت رشد و کاهش دفعات شکستگی ناخن می شود. همانطور که توضیح داده شد نیز در رویال کلاژن از کلاژن هیدرولیز شده استفاده شده است. کلاژن هیدرولیز شده به کلاژنی گفته می شود که به اندازه کوچکتر و قابل جذب تبدیل شده و جذب بسیار بالایی دارد.

What is Royal Collagen X-Mart tablets good for

سایر محصولات و بهترین را مشاهده کنید.

مکمل رویال کلاژن ایکس مارت، مکمل تخصصی پوست و ناخن است که با داشتن ترکیب بی نظیری از مواد مغذی به سلامت، جوانسازی و شادابی پوست و افزایش استحکام ناخن ها کمک می کند.

کلاژن هیدرولیز شده موجود در مکمل رویال کلاژن ایکس مارت باعث بهبود ظاهر پوست و افزایش آبرسانی به آن شده و خاصیت ارتجاعی و قوام پوست را افزایش می دهد. رویال کلاژن هیدرولیز شده ایکس مارت ضد چروک پوست بوده و خاصیت جوان سازی پوست دارد و به استحکام ناخن ها و کاهش دفعات شکستن آنها کمک می کند.

تاثیر رویال کلاژن بر پوست:

رویال کلاژن، پروتئینی که به طور طبیعی در بدن تولید می شود، همچنین یک مکمل محبوب و ماده تشکیل دهنده محصولات زیبایی است که سلامت پوست شما را بهبود می بخشد. محصولات حاوی کلاژن می توانند خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشند، چین و چروک های قابل مشاهده را کاهش دهند و جریان خون را در پوست افزایش دهند. کلاژن به سلول های پوست کمک می کند تا به یکدیگر بچسبند و همچنین به پوست استحکام و خاصیت ارتجاعی می بخشد.

تولید کلاژن با افزایش سن کاهش می یابد و به چین و چروک و افتادگی پوست بیشتر می شود. با این حال، چندین مطالعه نشان داده‌اند که پپتیدهای کلاژن یا مکمل‌های حاوی کلاژن ممکن است با کاهش چین و چروک و خشکی و همچنین به کند کردن پیری پوست شما کمک کنند.

در یک مطالعه، زنانی که مکمل حاوی 2.5 تا 5 گرم کلاژن را به مدت 8 هفته مصرف کردند، خشکی پوست کمتر و افزایش قابل توجهی در قابلیت ارتجاعی پوست در مقایسه با کسانی که مکمل را مصرف نکردند، تجربه کردند. مطالعه دیگری نشان داد که زنانی که روزانه یک نوشیدنی مخلوط با مکمل کلاژن را به مدت 12 هفته می نوشیدند، در مقایسه با گروه کنترل، رطوبت پوست را افزایش داده و عمق چین و چروک را کاهش دادند.

اثرات کاهش چین و چروک مکمل های کلاژن به توانایی آنها در تحریک بدن شما برای تولید کلاژن به خودی خود نسبت داده شده است. علاوه بر این، مصرف مکمل های کلاژن ممکن است باعث تولید پروتئین های دیگری شود که به ساختار پوست شما کمک می کنند، از جمله الاستین و فیبریلین. همچنین ادعاهای حکایتی زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه مکمل های کلاژن به جلوگیری از آکنه و سایر بیماری های پوستی کمک می کند.

رویال کلاژن و تاثیر آن بر مو:

در مطالعات نشان داده شده است که مکمل‌های کلاژن مانند مکمل رویال کلاژن ایکس مارت پروتئین‌های سازنده موی بدن را افزایش می‌دهند که می‌تواند منجر به موهای بلندتر و ضخیم‌تر شود. کلاژن ممکن است با حمایت از ساختار سالم فولیکول مو (جایی که رنگدانه ای که به مو رنگ می دهد تولید می شود) به کاهش ظاهر موهای خاکستری کمک کند.

کلاژن ممکن است به طرق مختلف باعث سلامت موها شود. برای مثال، بدن شما ممکن است بتواند از اسیدهای آمینه موجود در کلاژن برای ساخت پروتئین مو و تقویت پوستی که ریشه موی شما را در بر می گیرد، استفاده کند. همچنین ممکن است از آسیب فولیکول مو و سفید شدن آن جلوگیری کند.

کلاژن چگونه مو را ضخیم می کند؟ کلاژن با مبارزه با آسیب فولیکول‌ها، جلوگیری از نازک شدن ناشی از افزایش سن و فراهم کردن بلوک‌های سازنده مو به ضخیم شدن موها کمک می‌کند.

از آنجایی که موهای شما در درجه اول از پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است، بدن شما از چندین اسید آمینه برای ساخت آن استفاده می کند. اما نکته اصلی اینجاست که بسیاری از این آمینو اسیدها در کلاژن یافت می شوند. این بدان معنی است که کلاژن با تغذیه سلامت مو به رشد مو کمک می کند.

بهترین نوع کلاژن برای مو، کلاژن دریایی است که از نوع یک کلاژن است. کلاژن نوع I یک پروتئین است و به شکل گیری استخوان ها، پوست، دیواره رگ های خونی، غضروف و سایر بافت ها کمک می کند. همچنین فراوان ترین نوع کلاژن موجود در بدن انسان است.

تاثیر رویال کلاژن بر ناخن:

یک مطالعه جدید با استفاده از کلاژن و مکمل های حاوی پپتیدهای کلاژن ماننده قرص رویال کلاژن ممکن است رشد ناخن‌ها را تا 12 درصد افزایش دهد و فرکانس شکستگی ناخن‌ها را تا 42 درصد کاهش دهد.  مصرف رویال کلاژن ممکن است با جلوگیری از شکنندگی، استحکام ناخن های شما را افزایش دهد.

علاوه بر این، ممکن است مو و ناخن های شما را برای رشد طولانی تر تحریک کند.ن اخن‌های عالی نشان‌دهنده این است که شما کلاژن خوبی در بدن خود دارید و سلامت کلی خوبی در سایر قسمت‌های بدنتان نیز دارید. بنابراین اگر به دنبال نوع خاصی از کلاژن هستید که برای ناخن ها بهترین باشد، کلاژن نوع 1 بهترین گزینه برای شماست.

مشخصات قرص رویال کلاژن ایکس مارت:

 • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
 • حاوی کلاژن هیدرولیز شده نوع 1 و 3
 • فرموله شده در سوئیس
 • خاصیت جوانسازی پوست
 • کمک به کاهش چین و چروک‌های پوستی
 • کمک به افزایش خاصیت ارتجاعی و قوام پوست
 • کمک به افزایش رطوبت پوست
 • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
 • افزایش مقاومت، استحکام و افزایش رشد ناخن
 • بهبود اختلالات پوستی
 • کاهش علائم بیماری ناخن شکننده

نحوه مصرف مکمل رویال کلاژن ایکس مارت:

روزی یک تا دو قرص رویال کلاژن همراه با وعده غذایی میل شود.

ترکیبات قرص رویال کلاژن ایکس مارت (در هر قرص):

نام ترکیب مقدار
833 mg

توصیه،‌ هشدار و عوارض مصرف رویال کلاژن:

 • قبل از مصرف مکمل رویال کلاژن در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
 • رویال کلاژن با بیس فسفاتها، کینولینها، تتراسیکیلن ها و پنی سیلامینها تداخل دارد.
 • رویال کلاژن را در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان قرار داده شود.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا