برترین های کسب و کارساختمان و مسکن

قیمت پروژه چیتگر ارتش

اگر از اتوبان همدانی به سمت شهرک گلستان رفته باشید یا در ضلع غربی دریاچه خلیج فارس قرار گیرید، بلوک‌ها و برج‌های لوکس را خواهید دید که با قامت بلندمرتبه چشم‌ها را به خود جذب می‌کنند. این برج‌های سر به فلک کشیده با ظاهر متفاوت خود «پروژه های ارتش چیتگر» نام دارند. به‌طوریقین بعد از دیدن آن‌ها، خرید جذاب‌ترین و بلندترین برج‌های ایران از ذهن‌تان هرگز بیرون نخواهد رفت. این در حالی است که پروژه های ارتش چیتگر با توجه به تعاونی آن دارای انواع متعددی است که با توجه به موقعیت هر کدام از آن‌ پروژه‌ها، می‌توانید با شرایطی بسیار ایده‌آل اقدام به خرید یا پیش فروش پروژه های ارتش کنید؛ اما چگونه؟ در این مطلب به جواب خواهید رسید!

اسامی پروژه های ارتش در چیتگر

پروژه های ارتش در چیتگر  که با نام شهرک امام رضای ارتش جمهوری اسلامی نیز شناخته می‌شوند، در ضلع غربی دریاچه قرار دارند و در 5 پهنه با نام‌های ،  ، ، و معروف هستند. هر پهنه به تعاونی‌های زیر مجموعه ارتش مانند  و برج‌های خلبانان شکاری  ، (نهاجا) ، (نداجا) و (نزاجا) تعلق دارد.

پروژه پدافند ارتش چیتگر که به برج های دوقلوی ارتش نیز معروف است؛ در پهنه C شهرک چیتگر و با همکاری تعاونی مسکن خاتم الانبیاء و مشارکت شرکت شناخته شده آرین سازه در حال ساخت می باشد و نحوه مشارکت به این صورت است که سهم سازنده (آرین سازه) 61 درصد و سهم تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش 39 درصد می باشد.

پروژه های ارتش چیتگر عبارتند از:

پهنه B متعلق به بنیاد تعاون ارتش

پهنه C متعلق به پدافند هوایی ارتش و نیروی دریایی

پهنه D متعلق به بنیاد تعاون ارتش یا بتا‌جا

پهنه E متعلق به بنیاد تعاون ارتش

موقعیت  و مشخصات پروژه های ارتش در چیتگر

پروژه های ارتش چیتگر با طراحی مدرن و رعایت اصول استانداردهای به‌روز برج‌سازی با مقاومت در برابر زلزله از 20 هزار واحد مسکونی تشکیل می‌شوند. این برج‌ها هر کدام دارای ویژگی‌ها و خصوصیات متفاوت هستند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. توجه داشته باشید که خرید در این منطقه به‌ویژه پیش‌ فروش پروژه های چیتگر بسیار پرسود و البته مطمئن است، که می‌تواند یک سرمایه‌گذاری فوق‌العاده را برای علاقه‌مندان به این منطقه رقم بزند.

برج های ارکیده و پامچال آماده هستند و از متری 45 میلیون تومان به بالا قیمت دارند .

 1. پامچال 1: 23 طبقه، 190 طبقه مسکونی با متراژهای 69 تا 161 متری
 2. پامچال 2: 20 طبقه، 128 واحد مسکونی با متراژهای 92 تا 218 متری
 3. پامچال 3: 23 طبقه، 171 واحد مسکونی با متراژهای 110 تا 150 متری
 4. پامچال 4: 19 طبقه با متراژهای 110 تا 150 متری
 5. پامچال 5: 18 طبقه با متراژهای 69 تا 123 متری
 6. پامچال 6: 18 طبقه با متراژهای 86 تا 160 متری
 7. ارکیده 1: 23 طبقه 190 واحدی با متراژهای 69 تا 116 متری
 8. ارکیده 2: 22 طبقه 216 واحدی با متراژهای زیر 100 متری
 9. ارکیده 3: 19 طبقه 75 واحدی با متراژهای 93 تا 123 متری
 10. ارکیده 4: 15 طبقه 75 واحدی
 11. ارکیده 5: 18 طبقه مسکونی 216 واحدی  با متراژهای 100 و 110 متری
 12. ارکیده 6: 19 طبقه 150 واحدی  با متراژهای 63 تا 111 متری
 13. ارکیده 7: 15 طبقه مسکونی 216 با متراژهای 64  تا 113 متری
 14. ارکیده 8: 19 طبقه مسکونی 190
 15. ارکیده 9: 19 طبقه مسکونی 190 با مترازهای 76 تا 115 متری
 16. برج‌های دو قلوه ارکیده 10 و 11: 30 طبقه با متراژهای 87 تا 250 متری .

برج ها و امکانات پهنه B

برج های پهنه B به‌دلیل معماری خاصی که دارند (پروانه‌ای شکل) از محبوبیت زیادی بین خریدارن برخوردار هستند. این پهنه دارای 16 برج مسکونی است که بین 29 تا 34 طبقه دارند و عمدتاً متراژ آن‌ها از 70 متر شروع و تا 386 متر متفاوت است که شامل برج‌های زیر هستند.

برج‌های سری B3، B1 یا الماس: متری 42 به بالا قیمت دارند.

این برج ها از متری 22 میلیون تومان به بالا قیمت دارد.

برج‌های    G4 

شروع قیمتها  از متری 42 به بالا میباشد.

آخرین اخبار پروژه چیتگر ارتش | آخرین مهلت ثبت نام پروژه چیتگر ارتش

 برج ها و امکانات پهنه C

برج های اداره مهندسی پهنه c شهرک چیتگر شامل برج‌هایی به نام H است که از دو برج دوقلو  30 طبقه‌ای تشکیل می‌شود. همچنین در این پهنه 4 برج اداره مهندسی یا نیروی انسانی، برج‌های دو قلو مرجان با 42 طبقه و برج دوقلوی نیروی هوایی قرار دارند.

 1. برج های 4گانه نیرو زمینی ارتش : برج اول و دوم از متری 28 به بالا و برج سوم و چهارم بصورت واریزی و امتیاز که از مبلغ 2میلیارد و سیصد میلیون تومان شروع میشود تا چهار میلیارد و دویست میلیون تومان میباشد
 2. برج مرجان نیرو دریایی ارتش : برج دوقلو مرجان بصورت واریزی و امتیاز است که امتیاز ان متری است و از متری 11 میلیون شروع میشود به بالا
 3. برج نیرو هوایی ارتش : 2برج h2 نیروهوایی نیز بصورت متری خرید و فروش میشود و از 27 میلیون تومان به بالا میباشد
 4. برج پدافند ارتش : این برج به دو صورت خرید و فروش میشود اولین گزینه تعاونی ارین سازه بصورت واریزی امتیاز به مبلغ 900 میلیون تومان نقل و انتقال میشود و گزینه دوم بصورت متری که از تعاونی ارتش است خرید و فروش میشود و از متری 21 میلیون تومان به بالا خرید و فرو ش میشود

برج ها و امکانات پهنه D

پهنه D شهرک چیتگر یکی دیگر از پهنه‌های پروژه های چیتگر یا شهرک مسکونی امام رضا است که توسط بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت‌وساز است. پذیره‌نویسی و ثبت‌نام این پهنه در تیر ماه سال 1399 به پایان رسیده و دارای سهام‌های 20و 50 متری  یا سهام توانمندسازی ارتش است. این پهنه که با نام پهنه طبیعت نیز شناخته می‌شود در شمال باغ گیاه‌شناسی و جنوب اتوبان حکیم قرار گرفته است. پهنه D پروژه های ارتش از 22 برج تشکیل می‌شود که هر برج 24 طبقه دارد. برج‌های پهنه D در حال حاضر در مرحله گودبرداری هستند و تحویل آن 5 ساله ذکر شده است. برج‌های پهنه D که هر طبقه 10 واحدی و دارای متراژهای 110، 115 و 120 متری است، عبارتند از:

 1. ساحل
 2. کوهسار
 3. چشمه‌سار
 4. باران
 5. دریا
 6. آبشار
 7. نور

8 سایه

انتخاب واحد در پهنه D از تابستان امسال (1401) آغاز شده که براساس اولویت سهام‌داران و واریزی سنوات  و سال ثبت نام  آن‌ها انتخاب واحدها انجام می‌شود.

برج ها و امکانات پهنه E

پهنهE  زیر نظر  بنیاد تعاون بتاجا ارتش در حال ساخت و راه‌اندازی است که دارای سهام‌های 20 و 50 متری است. این پهنه که در انتهای بلوار طبیعت و جنوب ایران‌مال واقع شده دارای 4 برج 52 طبقه‎‌ای است که در کل 2200 واحد دارد و متراژهای آن براساس سهام متفاوت خواهد بود.

قیمت به روز امتیاز پروژه های چیتگر ارتش

همان‌طور که پیش‌تر به معرفی پروژه‌های هر پهنه پرداختیم با این ویژگی آشنا شدید که هر پهنه از امکانات و ویژگی‌های متمایزی برخوردار است. به‌همین علت قیمت هر کدام از پروژه‌ های چیتگر ارتش کاملاً متفاوت است. این در حالی است که قیمت به روز امتیاز هر پروژه براساس نوع سهام و تعداد امتیاز قابل مشخص است. به‌عنوان مثال قیمت ساخت پروژه‌های چهارگانه نزاجا یا پهنه C در ابتدا در سال 98 متری 1 میلیون و پانصد هزار تومان  اعلام شده بود، اما در طبق اعلام جدید تعاونی این قیمت به متری 3 میلیون افزایش یافته است. در نتیجه هر پهنه با توجه به زمان تحویل پروژه، متراژ واحد، متریال مصرفی، شرکت سازنده و… قیمت مختلفی را برای خرید و فروش دارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

شرایط فروش پروژه های ارتش در چیتگر

شرایط فروش پروژه های ارتش در چیتگر عمدتاً به‌صورت واریزی، سهام و امتیوضعیت سند: تعاونی

در این مقاله خواهید خواند:

 • سازنده شرکت عمران آبشار اسپادانا
 • لوکیشن شهرک چیتگر پهنه D
 • مرحله ساخت گودبرداری و فونداسیون
 • متراژ 110 – 115 – 120
 • 22 بلوک 24 طبقه
 • هر طبقه 10 واحد
 • تحویل 60 ماهه
 • قیمت قطعی
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری 3.5 میلیارد تومان (واحد کامل)

این پروژه در 22 بلوک و در 8 قطعه در حال ساخت می باشد. 6 قطعه که در هر قطعه 3 بلوک می باشد در قسمت شرقی و دو بلوک شامل دو برج در قسمت غربی می باشد. در حال حاضر دو قطعه در مرحله گودبرداری سه قطعه در مرحله فونداسون و سه قطعه در مراحل ابتدایی اجرایی می باشد.

تعهد تحویل در سهام توانمندسازی پهنه d در تمامی بلوک ها پنج ساله می باشد که در صورت دیرکرد شامل جریمه خواهد شد.

قیمت سهام توانمندسازی ارتش هم اکنون در خرداد ماه 1402 برای سهام 20 متری از حدود 580 تا 610 میلیون و سهام 50 متری از 1.380 تا 1.400 میلیارد متغیر می باشد. نکته اینکه روی سهام 50 متری مبلغ 105 میلیون تومان وام به شخص نفر اول مالک سهام تعلق گرفته که در صورت فروش آن این مبلغ باید به صورت کامل تسویه شود. برای استعلام قیمت، خرید و فروش سهام چیتگر همین حالا با شماره تلفن تماس بگیرید.

پهنه D شهرک چیتگر یکی از بهترین پروژه ها در سطح منطقه 22 تهران می باشد. این پروژه علاوه بر موقعیت عالی و نزدیکی به دریاچه، چشم انداز خوبی به سمت باغ گیاهشناسی دارد. حسن دیگر این پروژه قیمت قطعی بودن آن است که این پروژه را از دیگر سازه های منطقه متمایز می کند. نکته بعدی اینکه ساخت اسکلت این پروژه قرار است با قالب تونلی و به صورت صنعتی انجام شود که باعث افزایش سرعت و هم کم شدن هزینه می شود. این پروژه یکی از سود ده ترین پروژه ها منطقه در یک سال گذشته بوده و قطعا می تواند در آینده هم این روند را تکرار کند. ولی به دلیل اینکه در مراحل پایانی انتخاب واحد هستیم حتما قبل از هرگونه اقدام برای خرید با کارشناسان ما در مسکن صدف با شماره تلفن تماس بگیرید و از مشاوره رایکان ما بهره ببرید.

لازم به ذکر است قبل از هرگونه اقدام خواهشمند است اطلاعات به روز را از دفتر املاک صدف دریافت کنید بدین منظور شماره تلفنو کارشناسان مسکن صدف آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما می باشند.

این صفحات را از دست ندهید :

ازی انجام می‌شود. در نتیجه برای خرید و فروش واحدهای مسکونی کلیه برج‌های ارتش به‌ویژه برج‌های چهارگانه نیروی زمینی باید به دفتر تعاونی ارتش مراجعه کنید تا رتبه‌بندی و شرایط پروژه مشخص شود. این در حالی است که کلیه واحدهای هر پروژه دارای دفرتچه مالکیت هستند و در دفتر تعاونی مرتبط به‌صورت قطعی نقل و انتقال و واگذاری‌شان انجام می‌شود.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا