طراحی و سئو وب سایت

مراحل حیاتی توسعه وب

وقتی صحبت از طراحی و توسعه وب می شود ، هر چه ساده تر ، بهتر است. هدف اصلی یک وب سایت ارزش کسب و کار شما ، افزایش سود و افزایش مشتری است. این وب سایت به عنوان پلی بین تجارت شما در دنیای فیزیکی و اینترنت عمل می کند. بنابراین برای محافظت از هویت خود در اینترنت ، در اینجا نکاتی ذکر شده است که باید هنگام طراحی وب سایت به خاطر بسپارید.

مرحله 1: دامنه پروژه

در مرحله اول ، شرکت توسعه وب منتخب شما دامنه واقعی پروژه را مطابق با ماموریت تجاری شما فراهم می کند. برخی از ملاحظات اساسی عبارتند از:

مشتریان هدف

• مشاغل

• محتوا

• سبک سایت

• فناوری مورد استفاده

مرحله دوم: طراحی و توسعه سایت

پس از اتمام مشاوره اولیه ، کار بعدی طراحی و توسعه است. این مرحله ای است که مشتری شما از بازخورد و پیشنهادات مداوم ، که باید فوراً آنها را وارد کنید ، اجتناب می کند. نظرات بخش مهمی از اطمینان از دستیابی به وب سایتی هستند که هدف قرار داده اید.

مرحله 3: آزمایش

در این مرحله ، طراح وب و برنامه نویس نرم افزار با هم آزمایشات لازم را انجام می دهند. معمولاً آزمایش توسط تیم توسعه دهنده انجام می شود. اما مخاطبان شما می توانند بازخورد ارزنده ای نیز ارائه دهند. آزمایش کیفیت بخشی ثابت از فرآیند طراحی است که قبل از راه اندازی در سیستم عامل های مختلف انجام شده است. پس از پایان آزمایش کیفیت ، وب سایت شما آماده راه اندازی است.

مرحله 4: بازاریابی اینترنتی

فقط داشتن یک سایت کار بزرگی نخواهد داشت. برای تبلیغ کار خود باید یک شرکت بازاریابی اینترنتی استخدام کنید. برای ارتقا business مشاغل شما به مشتریان بالقوه خود ، یک متخصص سئو ، برچسب ها ، کلمات کلیدی و توضیحات متا را تعریف می کند. از آنجا که هویت آنلاین شما بخش مهمی از استراتژی تبلیغات آنلاین شماست ، یک مشاور سئو می تواند برای شما معجزه کند. متخصص تبلیغات آنلاین متخصص بهینه سازی اینترنت است ، بنابراین سایت شما را با بیشترین جستجو در کلمات کلیدی در زمینه شما بهینه می کند.

مرحله پنجم: نگهداری مداوم

هویت تجارت آنلاین شما نیاز به نگهداری مداوم مانند به روزرسانی محتوا ، افزودن خدمات بیشتر ، برجسته سازی دستاوردها و حتی نمایش مشتریان نخبه دارد. بسته به ماهیت شغل شما ، باید تنظیمات گاه به گاه به طور مداوم انجام شود.

این پنج مرحله و استراتژی حیاتی است که باید در هنگام شکل گیری تجارت آنلاین خود در خاطر داشته باشید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا