مزایای آموزش آموزش تصویری

در بازاریابی اینترنتی ، ما شروع به مشاهده وب سایتها با کلیپ های ویدئویی کوتاه می کنیم تا دانش مربوط به کسب درآمد آنلاین برای کارآفرینان آنلاین پرشور را به شما ارائه دهند.

آموزش های ویدئویی ابزاری برای آموزش و مشاوره مؤثر برای افرادی است که به دنبال کسب درآمد آنلاین هستند.

مزایای استفاده از فیلم برای ارائه و آموزش در مقایسه با محصولات نوشتاری چیست؟

من 8 دلیل که چرا ویدیو راهی عالی برای انتقال اطلاعات به یک بلاک است را ذکر کردم.

دلیل شماره 1: این فیلم با زمان یادگیرنده تداخلی ندارد. او می تواند با سرعت خودش تماشا کند ، هر کجا و هر زمان که می خواهد.

دلیل شماره 2: با فیلم ، انتظار می رود که یادگیرنده تقریباً 100٪ تمرکز یادگیرنده را به خود جلب کند. مردم این فیلم های آموزشی را تماشا می کنند ، زیرا آنها پیشنهادات بی نظیری هستند.

دلیل شماره 3: این ویدئو می تواند نحوه انجام وظایف را نشان دهد ، چیزی که مطالب نوشتاری قادر به انجام آن نیست. این می تواند آموزش را به زندگی بیاورد و یادگیری خسته کننده نخواهد بود.

دلیل شماره 4: ویدئو روشی عالی برای آموزش موضوعی است که دارای هرگونه مهارت پیچیدگی است. زبان آموز به معنای واقعی کلمه از چگونگی انجام یک کار به مربی نگاه می کند.

دلیل شماره 5: فیلم ها قدرتمندترین ابزار ارتباطی در تاریخ هستند. این ویدئو به مربی این امکان را می دهد تا ضمن توجه به علاقه فراگیران ، پیام خود را به سرعت و به طور مؤثر ارتباط برقرار کند.

دلیل شماره 6: این فیلم در هر زمان اطلاعات یکپارچه برای هر بیننده فراهم می کند. این امر به ویژه در برنامه های آموزش اهمیت دارد ، زیرا به بیننده اجازه می دهد تا به مناطق از دست رفته بازگردد.

دلیل شماره 7: یکی از دلایلی که ویدیو یک رسانه قدرتمند است به این دلیل است که احساسات یادگیرنده را در بر می گیرد. حتی برای اهداف آموزشی ، سهولت یادگیری می تواند ترس فرد را از موضوع خاصی کاهش دهد.

دلیل شماره 8: تولید یک فیلم آموزشی معمولاً هزینه کمتری نسبت به نوشتن کتاب الکترونیکی دارد. در حقیقت ، این ویدئو در مدت زمان کوتاهی می تواند اطلاعات زیادی را ارائه دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا