معرفی 3 کیبورد اقتصادی گیمینگ؛ گزینه‌های جذاب برای گیمرها

کیبورد گیمینگ برای گیمرها اهمیت بسیار زیادی دارد و یک کیبورد مناسب گیمینگ باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد. اما اگر نمی‌خواهید قیمت خیلی بالایی بپردازید، در این ویدیو سه 3 کیبورد گیمینگ اقتصادی را معرفی کرده‌ایم که همگی حرف زیادی برای گفتن دارند.

اول از همه باید کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 Kumara pro را معرفی کنیم که یک کیبورد 80 درصدی است و 76 درصد از خریداران این محصول، خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. این کیبورد بی‌سیم است و هم می‌توانید با دانگل آن را به کامپیوتر وصل کنید و هم با بلوتوث. زمانی هم که شارژ باتری تمام شد، به سادگی با استفاده از کابل می‌توانید به عنوان کیبورد سیمی از آن بهره ببرید.

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 Kumara pro

2,360,000 تومان

اگر به دنبال خرید کیبورد گیمینگ 100 درصدی هستید، کیبورد مخصوص بازی کورسیر مدل K55 RGB می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این کیبورد مکانیکی نیست ولی کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و در ضمن از استراحت‌گاه مچ دست هم بهره می‌برد. در این میان دارای کلید‌های اضافی قابل شخصی‌سازی هم هست.

کیبورد مخصوص بازی کورسیر مدل K55 RGB

1,990,000 تومان

در نهایت باید کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K568 RGB را معرفی کنیم که این هم از جذاب‌ترین کیبورد های گیمینگ اقتصادی موجود در بازار ایران است. سوئیچ‌های این کیبورد آبی رنگ هستند و بنابراین سروصدای زیادی دارند. این مدل سیمی است و مانند دو مدل دیگر، نورپردازی RGB جذابی دارد.

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K568 RGB

2,017,000 تومان

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا