طراحی و سئو وب سایت

موانع مشترک برای کارآفرینان بزرگ

غالباً کارآفرینان برتر به دلیل ضرورت سفر خود را بصورت آنلاین آغاز می کنند. شاید آنها به زور و بدون هیچ تقصیری از جانب خود شغل خود را از دست دادند یا مجبور شدند با پس اندازهایی که کاملاً برای هزینه های زندگی امروز ناکافی است ، بازنشسته شوند.

برخی از سالخوردگان در ایجاد مشاغل آنلاین با چالش هایی روبرو هستند. یک مشکل این است که بسیاری از افراد مسن پیچیدگی های فن آوری جدید رایانه را نمی دانند یا درک نمی کنند. وقتی سعی می کنند یاد بگیرند ممکن است گیج و ناامید شوند.

یکی از خطرات تلاش برای یادگیری فناوری جدید تلاش برای انجام بیش از حد – خیلی سریع است. یادگیری اصول کامپیوتر و نحوه کار اینترنت زمان بر است. شروع یک تجارت می تواند یک انتقال ترسناک از کار با کسی به کار برای خودتان باشد ، و هنگامی که مانع بیشتری برای یادگیری یک فن آوری جدید دارید این کاملاً دلهره آور است.

خوشبختانه شروع یک تجارت اینترنتی نیازی به شکستن بانک با هزینه راه اندازی ندارد. اگر رایانه و دسترسی به اینترنت دارید ، در حال حاضر در تلاش برای دستیابی به کسب و کار مورد نیاز خود هستید.

وب سایت ها و انواع دیگری از کمک ها وجود دارد که فعالیت های برتر کارآفرینی را ارتقا می دهند و راه حل هایی برای هر مشکلی که سالمندان با آن روبرو هستند ارائه می دهند. در ابتدا ، سالمندان از هر آنچه برای یادگیری کارآفرین اینترنتی می خواهند می ترسند.

آنها می ترسند که از حدت ذهنی ، ذکاوت تجاری یا انرژی لازم برای موفقیت در تجارت اینترنتی برخوردار نباشند. آنها همچنین نمی خواهند از نظر مالی تحت فشار قرار بگیرند و خطر از دست دادن پس انداز خود را دارند.

بیشتر داستان های رسانه ای متمرکز بر کارآفرینان جوان مانند مربی مارک زاکربرگ است که با معرفی فیس بوک – یک شبکه اجتماعی مورد استفاده در سراسر جهان – یک میلیاردر جوان شد.

با این حال ، بسیاری از کارآفرینان بزرگ وجود دارند که موفقیت گسترده ای در زمینه استارتاپ ها کسب کرده اند. حداقل ، سالمندان می توانند به راحتی درآمد بازنشستگی خود را تأمین کنند و سبک زندگی بهتری نسبت به قبل از این که اینترنت امکان موفقیت در مشاغل از خانه را فراهم کند ، داشته باشند.

این یک واقعیت است که سن عاملی برای شروع یک تجارت اینترنتی نیست. اگر اشتیاق دارید و می توانید به یادگیری و استفاده از هر آنچه کامپیوتر و اینترنت ارائه می دهد متعهد شوید ، پس می توانید در دوره های سخت مالی سود کسب کنید.

راضی نباشید بهترین سالهای زندگی خود را با داشتن یک سبک زندگی ضعیف و از دست رفته اقتصادی هدر دهید. شکسپیر نوشت: “سرگرمی یک لباس روز خوب است ، اما یک لباس روزمره وحشتناک است.” بیاموزید که اینترنت چگونه می تواند به شما کمک کند تا یک کارآفرین بزرگ شوید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا