طراحی و سئو وب سایت

نکات بازاریابی وابسته که شما را به یک ستاره تبدیل می کند

عضو شدن در شرکت یکی از موثرترین راه های کسب درآمد اینترنتی است. این روش یکی از م effectiveثرترین روشهای کسب درآمد آنلاین است. متأسفانه ، برخی از افراد بسیار بهتر از دیگران هستند. این نکات را بررسی کنید که احتمال موفقیت شما در کنار او را بهبود می بخشد.

محصولی را که تبلیغ می کنید بشناسید

بیشتر خوانندگان شما متوجه می شوند که کورکورانه محصولی را که خیلی کم از آن آگاهی دارید تأیید کنید. این امر می تواند آنها را دچار تردید کند ، در مورد اعتقاد به سخنان شما برای تأثیرگذاری بر عقاید آنها و ترغیب آنها به خرید ، آنها را دچار تردید می کند. به همین دلیل ، همیشه باید سعی کنید قبل از تبلیغ یک محصول یا خدمات ، از آن استفاده کنید. صرف نظر از محصول یا خدمات ؛ اگر دیگران بدانند که شما تجربه شخصی با آن را دارید ، دیگران احتمالاً آن را از شما خریداری می کنند.

در مورد پیرو بودن باز باشید

وقتی نوبت به بازاریابی شرکت های وابسته می رسد ، صداقت تا حد زیادی پیش می رود. برای این منظور ، این یک عمل تجاری خوب است که از قبل به آنها بگویید در حال گرفتن کمیسیون برای معرفی آنها هستید. اگر مردم ندانند که شما برای تعامل با یک شرکت وابسته پاداش می گیرید ، آنها به شما اعتماد نخواهند کرد. اگرچه ممکن است به نظر برسد که اگر هنگام خرید محصول به آنها بگویید که پول دریافت می کنید ، ممکن است به نظر شما در مورد آن اعتماد نکنند. حقیقت این است که اگر به آنها نگویید و خلاف آن را کشف نکنید قطعاً آنها به شما اعتماد نخواهند کرد.

انحصاری نروید

یکی از رمزهای موفقیت در بازاریابی های وابسته ، توانایی تبلیغ محصولات مختلف است. پرداخت بیشتر می تواند مشکل باشد زیرا محدود کردن توانایی تبلیغ فقط یک محصول می تواند به این معنی باشد که درآمد شما بسیار کمتر از این است که اگر بتوانید برخی محصولات مختلف را در همان محل تبلیغ کنید. تبلیغ بسیاری از محصولات مختلف در همان مکان به شما کمک می کند شانس فروش خود را افزایش دهید. اگر از این طریق خود را محدود کنید و قادر به ایجاد تنوع نیستید ، اگر در این راه محدودیت ایجاد نکنید ، معمولاً مانع موفقیت شما در رسیدن به همان میزان می شود. اگرچه پاداش هر فروش آنها زیاد به نظر می رسد؛ این واقعیت که شما فقط یک گزینه دارید به این معنی است که به همان اندازه که از شرکتهای مختلف درآمد کمتری کسب خواهید کرد درآمد کمتری دارید.

خود را زیاد گسترش ندهید

گرچه ایده خوبی برای تبلیغ محصولات متعدد در یک مکان خاص است ، اما عاقلانه نیست که در هر شرکت وابسته ای که می بینید مشترک شوید. این روش خوبی برای گسترش خود را بسیار لاغر است. متأسفانه ، بسیاری از افرادی که این کار را انجام می دهند به هر کمپین توجه لازم را نمی دهند. بسیاری از بازاریابان در دام مشترک شدن در هر محصولی که با آن روبرو می شوند قرار می گیرند. در نهایت شما درآمد بسیار کمی کسب می کنید – یا اصلاً درآمد کسب نمی کنید. بهترین ایده این است که چند محصول خوب را شناسایی کرده و تمام توانایی های بازاریابی خود را به آنها اختصاص دهید.

مطالب جاودانه بنویسید

درصورتی که افرادی که محتوای شما را می خوانند متوجه شوند که این مطالب از رده خارج شده و از رده خارج شده اند ، احتمال ترک آنها و عدم خرید آنها بسیار زیاد است. برای جلوگیری از این موضوع ، بهترین کار نوشتن محتوای بی انتها است. این بدان معناست که اطلاعاتی که ارائه می کنید تاریخ انقضا ندارند و همیشه مرتبط خواهند بود. این نوع محتوا برای خریداران بالقوه جذابیت بیشتری دارد.

بازاریابی وابسته نباید پیچیده باشد. شما می توانید در فعالیت تجاری جدید خود موفق باشید ، فقط اگر بدانید که چه کاری باید انجام دهید. در این مقاله همه کارها را انجام دهید تا به موفقیت برسید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا