برترین های کسب و کارصنعت و تجارت

پنجره دوجداره محوری چه نوع پنجره ای است؟

پنجره دوجداره محوری یکی از انواع مدل های متنوع پنجره دوجداره است که مهمترین ویژگی ظاهری آن بازشویی خاص و زیبا است. پنجره های دوجداری که در اروپا دارای محبوبیت زیادی است، مناسب افرادی بوده که به دنبال ترکیب راحتی و عملکرد آسان با زیبایی هستند.

ویژگی های پنجره دوجداره محوری

به طور کلی می توان ویژگی های مثبتی همچون بازشوی زیبا و در عین حال آسان، برخورداری از طول عمر بالا، تولید در ابعاد و اشکال گوناگون، زاویه بازشوی قابل تنظیم، دارای عایق بندی خوب و در سطح بالا، دسترسی به تمام قسمت های پشت و روی شیشه، سهولت در نظافت و شستشو را برای این نوع پنجره های دوجداره در نظر گرفت.

به علاوه مواردی که گفته شد، داشتن مراحل نصب آسان، تهویه مناسب در محیط های مرطوب و میدان دید وسیع از دیگر ویژگی های پنجره دوجداره محوری به شمار می روند. در ادامه بیشتر به این ویژگی ها پرداخته ایم.

بیشتر بدانید:

میدان دید وسیع و تهویه مناسب

پنجره های دوجداره محوری را می توان در ابعاد بزرگ استفاده کرد که در این حالت میدان دید وسیع و بدون مانعی را پیش روی افراد قرار می دهند و همچنین کمترین فضا را در هنگام باز بودن اشغال می کنند.

تهویه مناسب دیگر امتیاز استفاده از پنجره دوجداره محوری است. وقتی این پنجره ها به حالت نیمه باز قرار گرفته است، جریان هوای تازه به سرعت از قسمت پایین وارد منزل شده و هوای راکد نیز قسمت بالایی پنجره خارج می شود.

بنابراین پنجره های دوجداره محوری برای مکان های مرطوب و همچنین مکان های نیازمند به تهویه از جمله سرویس بهداشتی، گزینه بسیار مناسبی به حساب می آیند.

پنجره دوجداره محوری و نظافت آسان

این مدل از پنجره های دوجداره دارای قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه هستند، بنابراین به هنگام نظافت می توان فضای داخلی و خارجی پنجره را به راحتی تمیز کرد و نیازی به خارج کردن پنجره از چارچوب نیست.

علاوه بر این، پنجره دوجداره محوری در اشکال هندسی مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به کارگیری نوع مستطیلی این پنجره رواج بیشتری دارد با این حال از مدل های بیضی و دایره ای که بسیار زیبا و جذاب هستند نیز می توان استفاده کرد.

پنجره دوجداره محوری و عایق بندی مناسب

علاوه بر زیبایی و طراجی مناسب، انتظار اغلب افراد از انتخاب و خرید پنجره های upvc این است که این پنجره ها عایق بندی بسیار خوبی داشته باشند. خوشبختانه پنجره دوجداره محوری از آن دست پنجره های دوجداره ای است که عایق بندی خوبی را در عملکرد خود دارند.

در این نوع پنجره های می توان از نوارهای برای عایق بندی هر چه بهتر پنجره بهره برد، این نوارها در نهایت منجر به صرفه جویی هرچه بهتر در مصرف انرژی و همچنین عایق بندی صوتی و حرارتی بهینه تر می شوند.

پنجره دوجداره محوری در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

پیشتر اشاره کردیم که پنجره های دوجداره محوری را می توان در مکان های نیازمند به تهویه هوای بیشتر به کاربرد اما استفاده از پنجره دوجداره محوری تنها محدود به این مکان ها نمی شود.

به عبارتی دیگر شما می توانید بر حسب سلیقه خود و همچنین دکوراسیون خانه تان از پنجره دوجداره محوری برای مکان هایی همچون راهروها و راه پله ها، اتاق خواب ها،  اتاق های زیر شیروانی، بالکن ها و سالن ها و سرویس بهداشتی بهره ببرید.

قیمت پنجره دوجداره محوری

پنجره دوجداره محوری از آن دست پنجره های upvc است که می توان آن را در ابعاد و اشکال هندسی مختلف و البته با بهره گیری از انواع شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره سفارش داد. تمامی این فاکتورهای سفارش به نحوری بر قیمت تمام شده پنجره دوجداره تاثثیر گذار خواهد بود.

بیشتر بدانید:

نکته پایانی

در این مطلب سعی شدن در مورد پنجره دوجداره محوری و ویژگی های آن صحبت شود. چنانچه در نظر دارید برای ساختمان خود از پنجره دوجداره استفاده کنید می توانید با یو پی وی سی پلاس تماس بگیرید.

یو پی وی سی پلاس تولیدکننده انواع پنجره های دوجداره upvc و پنجره آلومینیومی مطابق با استاندارد ملی ساختمان و  با طراحی اختصاصی و متناسب با نمای ساختمان است.

، پنجره هافمن و ویستابست از تولیدات یو پی وی سی پلاس هستند. این واحد تولیدی به ماشین آلات پیشرفته و آخرین تکنولوژی ساخت پنجره مجهز است.

شما می توانید ضمن تماس با شماره های درج شده در سایت، در مورد انواع مدل پنجره دوجداره اتاق خواب اطلاعات بیپنجره دوجداره محوری یکی دیگر از انواع مدل های بشمار می رود که دارای بازشوی زیبا و جذاب می باشد. این مدل در کشورهای اروپایی بسیار پرطرفدار و محبوب است. این نوع پنجره برای افرادی که به دنبال ترکیب راحتی و سهولت در عملکرد با زیبایی هستند گزینه ی بسیار مناسبی است.

بنابراین ما در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با پنجره upvc محوری آشنا کنیم، پس با ما همراه شوید.

بیشتر بدانید:

در پنجره دوجداره محوری به سبب آنکه دارای قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه است، می توان فضای داخلی و خارجی پنجره را به راحتی تمیز کرد.

ویژگی های پنجره دوجداره محوری

از ویژگی های پنجره دوجداره محوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱) در این مدل پنجره به سبب آنکه دارای قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه است، می توان فضای داخلی و خارجی پنجره را به راحتی تمیز کرد. بنابراین دیگر نیازی نیست تا پنجره ها را از خارج از ساختمان شستشو داد.
۲) این نوع پنجره در ابعاد بزرگ قابل استفاده می باشند و میدان دید وسیع و بدون مانعی را بوجود می آورند و دارای کمترین استفاده از فضای داخلی منزل در زمان باز بودن پنجره هستند.
۳) این پنجره از تهویه مناسبی برخوردار است، چرا که در حالت نیمه باز جریان هوای تازه به سرعت از قسمت پایین وارد منزل شده و هوای راکد از قسمت بالا خارج می شود. این پنجره در مکان های مرطوب که به تهویه خاص نیاز دارند از جمله سرویس های بهداشتی گزینه ی بسیار مناسبی هستند.
۴) علاوه بر این که این نوع پنجره را می توان در بازشوهای متعدد بکار برد، در اشکال هندسی مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال افزون بر اشکال مستطیلی که رواج بیشتری دارد از مدل های بیضی و دایره ای که بسیار زیبا و جذاب هستند نیز می توان بهره برد.

عایق بندی پنجره دوجداره محوری

هدف اغلب افراد از انتخاب و خرید پنجره های upvc افزون بر زیبایی و مدرن بودن، دارا بودن عایق بندی در سطح بالا می باشد. پنجره دوجداره محوری نیز که از انواع پنجره upvc محسوب می شود دارای عایق بندی در سطح خوب و بالا است. همچنین در این نوع پنجره می توان از نوارهای پلی آمید برای عایق بندی هر چه بیشتر بهره برد که در نهایت منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی و عایق بندی صوتی و حرارتی بهتر می شود.

مزایای پنجره دوجداره محوری

مزایای پنجره دوجداره محوری عبارتند از:

۱) دارای بازشوی جذاب، زیبا و در عین حال آسان می باشد.
۲) از طول عمر بالایی برخوردار است.
۳) در ابعاد و اشکال گوناگون قابل سفارش می باشد.
۴) زاویه بازشوی آن قابل تنظیم است.
۵) دارای عایق بندی خوب و در سطح بالا می باشد.
۶) به دلیل دسترسی به تمام جوانب پشت و روی شیشه، نظافت و شستشوی آن بسیار آسان و راحت است.
۷) مراحل نصب آن آسان و راحت است.
۸) برای فضاهایی که نیاز به تهویه هوا دارند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.
۹) به دلیل استفاده از آن در ابعاد بزرگ می توان دید خوبی از منظره و طبیعت داشت.

کاربرد پنجره دوجداره محوری

کاربرد پنجره دوجداره محوری دارای محدودیت نمی باشد و با توه به سلیقه شما می تواند در هر کجای ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. از رایج ترین مکان هایی که می توان این نوع پنجره را بکار برد می توان موارد زیر را نام برد:

۱) راهروها و راه پله ها
۲) اتاق خواب ها
۳) اتاق های زیر شیروانی
۴) بالکن ها و سالن ها
۵) سرویس بهداشتی

ارزانترین قیمت پنجره دوجداره | استعلام قیمت در و پنجره دو جداره

قیمت پنجره upvc محوری

همانطور که قبلا نیز ذکر کردیم پنجره upvc محوری را می توان در ابعاد مختلف، اشکال هندسی گوناگون و انواع شیشه تک جداره، دوجداره و سه جداره نیز سفارش داد. بنابراین با در نظر گرفتن ابعاد، کیفیت و برند سازنده ، نوع شیشه و دیگر ویژگی ها، قیمت پنجره upvc محوری متفاوت است.

بیشتر بدانید:

با در نظر گرفتن ابعاد، کیفیت و برند سازنده پروفیل، نوع شیشه و دیگر ویژگی ها، قیمت پنجره دوجداره محوری متفاوت است.

مانا پنجره تولید کننده برتر انواع پنجره های دوجداره upvc در تهران است که با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته در خطوط تولید خود و همچنین بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا انواع با کیفیت و مرغوبی از این محصول را با ضمانت به مشتریان ارائه می دهد.

قیمت های شرکتی و استفاده از متریال با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش از دیگر مزایای مانا پنجره به مشتریان خود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از و سفارش محصول ، می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با کارشناسان بخش فروش تماس گرفته و از مشاوره رایگان مانا پنجره بهره مند شوید.

نمایندگی هافمن، که از برترین برندها در ساخت پنجره است، آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا