پنج ابزار بهترین SEO

امروز ، ابزارهای SEO وقتی به همه جنبه های سئو و ارتقاء وب سایت می پردازند ، به یک بخش مهم زندگی ما تبدیل شده اند. در اینجا پنج ابزار برتر پرکاربرد سئو در سراسر جهان آورده شده است:

IBP (Promoter Business) v11

IBP ابزاری نرم افزاری برای ارتقاء وب سایت است و به دلیل اهمیت آن در هنگام دستیابی به کارآمد به رتبه های بالای موتورهای جستجو ، جوایز بسیاری را کسب کرده است. این ابزار مدرن به بهینه سازی صفحات وب برای آخرین الگوریتم های موتور جستجو کمک می کند. این ابزار مدرن نه تنها نکات بهینه سازی سفارشی را در صفحه ارائه می دهد ، بلکه به طور معمول وب سایت شما را به موتورهای جستجوگر اصلی ارسال می کند و بررسی مداوم از رتبه وب سایت شما را نگه می دارد. اگر محصول نتواند به ده صدر برسد ، IBP با یک سال ضمانت بازگشت پول همراه است.

استودیو SEO از Trendmetrix v2.09.44

استودیو سئو توسط Trendmetrix یکی از بهترین 5 ابزار محبوب سئو است که اکنون مدت هاست در بازار موجود است. این ابزار به دلیل قابلیت استفاده آسان از محبوبیت بالایی برخوردار است ، با این حال به دلیل کمبود ویژگی های مدرن ، آرام آرام رو به افت می رود. این ابزار در مقایسه با سایتهای بزرگتر و پیچیده ، برای سایتهای کوچک کاملاً مؤثر بوده است. SEO Studio به طور واضح چگالی کلمات کلیدی هدفمند را در وب سایت مشتری ارزیابی می کند و توصیه های شخصی در مورد بهینه سازی صفحه را ارائه می دهد. این ابزار به عنوان “ویژگی پیشنهادی برای کلمات کلیدی” شناخته شده است که به مشتری کمک می کند محبوب ترین کلمات کلیدی را که مشتریان به طور روزانه در تمام موتورهای جستجوگر اصلی استفاده می کنند ، درک کند.

Brad Calin SEO Elite v4.0.82

SEO Cite’s Elite یکی از مطلوب ترین ابزارهای جستجوگرها برای مدتی است. استفاده از این ابزار برای استفاده از ویژگی های UI به خوبی برنامه ریزی شده ، نیاز به دانش پایه در بازاریابی اینترنتی دارد. این ابزار چگالی کلمات کلیدی هدفمند را برای وب سایت شما بررسی می کند ، به طور خودکار تمام مقالات خود را به کلیه دایرکتوری های اصلی ارسال می کند ، و به شما کمک می کند تا چندین صفحه لینک برای اهداف تبادل لینک ایجاد کنید.

مسافرتی Avilorama Travis v4

بسیاری از Affilorama Traffic Travis را یکی از بهترین پنج ابزار محبوب سئو می دانند که در طول سال طلایی رونق سئو ، یعنی سال 2006 ، بسیار محبوب بودند ؛ با این حال ، این ابزار امروزه به آرامی در بین کاربران خود در بازار در حال سقوط است. بیشتر کاربران به دلیل ویژگیهای آسان آن ، این ابزار را در مقایسه با دیگران ترجیح می دهند. Traffic Travis برای سایت های کوچک کاملاً مؤثر بوده و برای سایت های بزرگتر و پیچیده توصیه نمی شود. این یک بررسی دقیق از موتورهای جستجوگر متعدد برای رتبه بندی وب سایت شما و معامله با ارائه دهندگان خدمات مانند Google AdWords در کمپین پرداخت به ازای هر کلیک شما را حفظ می کند. همچنین کلمات کلیدی جایگزین را برای فعالیت SEO خود پیشنهاد می کند و به شما کمک می کند تا بهترین کلید واژه را برای تجارت خود پیدا کنید.

مدیر عامل وب v9.0

مدیر عامل وب مجموعه نرم افزارهای گسترده سئو است که فراتر از سئو است و در کل به شما در تبلیغ وب سایت کمک می کند. این ابزار دارای یک رابط کاربری زیبا است که به شما کمک می کند تا بیشتر کارهای تکراری را به صورت خودکار انجام دهید و از شما پشتیبانی می کند که هنگام بازاریابی موتور جستجو ، یک تست خوب را انجام دهید. با مقایسه رقابت و محبوبیت کلمات کلیدی و معامله با ارائه دهندگان خدمات مانند Google AdWords در یک کمپین پرداخت به ازای هر کلیک ، به اسناد کد HTML کمک می کند و کلمات کلیدی موثرتری را نشان می دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا