برترین های کسب و کاردنیای وب

چگونه فروش اینترنتی خود را افزایش دهیم؟

امروزه فروش محصولات در بستر وب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نیاز به درآمد بالا و گستردگی سطح بازار موجب شده است که مشاغل اینترنتی در بستر وب سایت های اینترنتی و پیج های اینستاگرامی جایگاهی قدرتمندی را دارا باشند. برای اینکه بتوانیم در فروش اینترنتی محصولات فضای مجازی موفق باشیم باید راه های دیده شدن در این فضا را بیاموزیم و قادر شویم که مطالب و محصولات خود را به گونه ای معرفی و ارائه دهیم که مخاطبان جذب فروشگاه اینترنتی ما شوند. در همین راستا سعی کنید مطالبی مفید و مرتبط با محصول را ارائه دهید تا فرد خریدار هر آنچه را که لازم است  از آن محصول بداند را کسب کند. ما در موسسه کوچینگ جابز راهکارهای دیده شدن شما در محیط های مختلف را به شما آموزش می دهیم با ما همراه باشید.

آموزش | ابزار

چگونه محصولات خود را از طریق اینترنت بفروشیم؟

هنگامی که قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی یا به طور کلی هر گونه کسب و کاری مجازی را راه اندازی کنید باید این نکته را مد نظر داشته باشید که شما باید خیلی حرفه ای تر از فروشگاه های دیگر باشید حرفه ای بودن در اینجا یعنی یک قدم جلوتر از بقیه بودن مثال ساده بزنم مثلا قیمت های شما باید همیشه به روز باشد موجودی به روز باشد. چون اگر این دو موضوع را سهل انگاری کنید یا ساختاری برای این سازوکار در نظر نگیرید هرگز نمی توانید اعتماد سازی کنید. در فروشگاه اینترنتی اعتماد سازی امری حیاتی برای بقای کسب و کار شماست.

در راستای اعتماد سازی اقداماتی لازم است صورت پذیرد از جمله ساختار تامین کالا را با حساسیت زیادی انتخاب کنید اینکه تامین کننده آشنای شماست و اوکی هستین با او، را فراموش کنید. باید بدانید چقدر قدرت تامین دارد؟ چقدر قدرت پاسخگویی در لحظه را دارد؟ کیفیت کالاهای او در چه حدی است؟ قیمت ها؟ تخفیفات همکار؟ به چه شکل می باشد. نحوه پرداخت؟ و حمل و نقل و فاصله انبار از شهر و …. واقعا خیلی نکات باید در اولویت بندی انتخاب تامین کنندگان وجود داشته باشد که باید همه را در نظر بگیرید. می توان گفت که این بخش حیاتی است و اهمیت و توجه به آن طول عمر و بقا کسب کار شما را تضمین کرده و در کنار آن پیشرفت و آینده ی کسب و کار شما را تضمین می کند و کم کم شما را تبدیل به یک برند بزرگ می کند.

چگونه سایت خود را به رتبه یک گوگل برسانیم؟

طراحی سایت قوی با سئو بالا جهت انواع کسب و کارها در بستر وب، موجب می شود مخاطب در هر لحظه در گوگل کالا یا خدمات شما رو سرچ کند لازمه این کار داشتن یک محتوای منظم که سئو و امتیاز برای شما به ارمغان بیارورد تا بتوان خیلی راحت توسط گوگل به مشتری پیشنهاد داده شوید. ما می توانیم برای سایت شما بگونه ای عمل کنیم که در بستر اینترنت سئو خوبی بدست بیارید و جز پیشنهادهای اول گوگل باشید جهت هر گونه سوال پیام دهید کسب و کار اینترنتی نیازمند سایت با سئو بالا می باشد تا بتوانید زودتر دیده شوید.

نیازمند به تبلیغات حرفه ای با ابزارهای خاص گوگل در سال 2022 هستید. نیازمند به اینستاگرام قوی با هشتک ها و الگوریتم های جدید اینستاگرام هستید. شما نیازمند محتوای قوی برای جذب مخاطب هستید. نیازمند به ایده های نو جهت بهره وری بیشتر در بازار و پیشی گرفتن از رقبا هستید.

خدمات به فروشگاها اینترنتی و کلیه مشاغل تحت وب

در موسسه “کوچینگ جابز” به صورت کاملا حرفه ای توسط بهترین تیم های خبره و با تجربه در حوزه های:

تیم طراحی وب سایت

 تیم طراحی اینستاگرام

 تیم تولید کننده محتوا

و تیم متخصص سئو را دارا می باشد با ما در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا