طراحی و سئو وب سایت

چگونه مقاله هایی با کیفیت بالا برای ارتقا business تجارت خود بنویسیم؟

بازاریابی مقاله یکی از قدرتمندترین و پر کاربردترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی است. شما می توانید از طریق بازاریابی مقاله از ترافیک مداوم لذت ببرید و این یکی از ارزان ترین تکنیک های بازاریابی موجود است. اگر خودتان مقاله می نویسید ، می توانید تجارت خود را کاملاً رایگان انجام دهید! اکثر صاحبان مشاغل ایده نوشتن مقاله را خودشان دوست دارند اما از کیفیت محصول نهایی خود اطمینان زیادی ندارند. با دنبال کردن این مراحل نوشتن مقالات با کیفیت بسیار ساده است:

· گروه – سازمان در تولید مقالات با کیفیت بسیار مهم است. لیستی از محصولات و خدماتی را که می خواهید تبلیغ کنید ، تهیه کنید. شما نمی توانید تجارت خود را با یک مقاله تبلیغ کنید اما به مقدار زیادی از آن نیاز دارید. لیستی از آدرس ها را برای نوشتن مقاله و برنامه ریزی با کمک تقویم ایجاد کنید.

· طوفان مغزی – طوفان مغزی بسیار مهم است. طوفان فکری نه تنها به شما در تولید مقالاتی با کیفیت کمک می کند ، بلکه به شما کمک می کند زمان قابل توجهی را هنگام نوشتن صرفه جویی کنید. بسیاری از ما به محض نشستن جلوی رایانه شروع به فکر کردن درباره آنچه می نویسیم می کنیم اما این بدترین راه برای تهیه یک مقاله خوب است. قبل از شروع کار باید تمرکز مشخصی داشته باشید. برای یادداشت برداری از جنبه های مهم ، یک دفترچه یادداشت بردارید یا از ویژگی های یادداشت های مهم در رایانه خود استفاده کنید. با این کار می توانید نکته مهمی را از دست ندهید و همزمان می توانید روند نوشتن را تسریع کنید.

نوشتن پیش نویس اول – اگر دو مرحله اول را دنبال کنید ، نوشتن پیش نویس اول شما باید یک کار آسان باشد. بیشتر افراد مستقیماً به سراغ نوشتن پیش نویس اول می روند اما در این مرحله گیر می کنند زیرا مغز آنها پر از فکرهای به هم ریخته است. از آنجا که قبلاً ایده های بهم ریخته را پاک کرده اید و به نکات مهمی که باید در مقاله شما آورده شود توجه کرده اید ، می توانید در 10 دقیقه اولین پیش نویس خود را به پایان برسانید!

ویرایش – اکنون ، شما باید مقاله خود را با دقت بخوانید و تغییرات لازم را ایجاد کنید. برای بهتر جلوه دادن مقاله باید مجبور شوید چند جمله را دوباره بنویسید. با این حال ، “بهترین” مقاله لزوماً کلمات عمیقی ندارد ، اما اگر بتوانید ایده خود را به روشی سرگرم کننده تحت تأثیر قرار دهید ، یک مقاله عالی نوشتید!

· عنوان – بسیاری از افراد پس از قرار دادن عنوان در اولویت شروع به نوشتن مقاله می کنند. همچنین می توانید عنوان مقاله خود را پس از پایان نوشتن ، به آن اختصاص دهید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که عنوان با متن مقاله ارتباط نزدیک دارد.

نوشتن مقاله ای با کیفیت بالا بسیار آسان است ، اما بسیاری از صاحبان مشاغل موفق به ایجاد مقالاتی جالب نمی شوند زیرا برای تولید ایده ها ابتدا به فکر مناسب نیستند. اگر واقعاً می خواهید یک مقاله سریع بنویسید ، بهترین راه ممکن این است که ایده تقریبی درباره آنچه در متن مقاله مورد بحث قرار می گیرد ، بگیرید. مهم نیست که شما زمان زیادی را به طوفان مغزی اختصاص می دهید زیرا می توانید مقاله خود را در عرض چند دقیقه بنویسید. افرادی که شروع به نوشتن یک مقاله مستقیم می کنند ، وقت زیادی را برای جابجایی در این زمینه تلف می کنند زیرا ایده های روشنی ندارند. در نتیجه مقاله ای با کیفیت پایین ارائه می شود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا