برترین های کسب و کار

کمپانی زانکو، بزرگترین وارد کننده شیرآلات فولادی ایران شد

چرا سم پاش 2 لیتری زانکو مدل ZKS 2002 بهترین گزینه برای ضد عفونی کردن محیط می باشد؟

شیرآلات فولادی: برای اینکه ارتباط بین سم پاش ها و عملیات از بین بردن ویروس کرونا را بهتر درک کنیم، ما در سایت جهان ابزار کارایی سم پاش ها را به اختصار بیان خواهیم کرد و در ادامه با طرح سوالاتی به مزایای سم پاش های زانکو نسبت به سایر سم پاش ها خواهیم پرداخت؛ قبل از همه گیری ویروس کرونا در جامعه جهانی، از سم پاش ها صرفا در جهت دفع سموم محصولات باغی و گلخانه ای، و با هدف از بین بردن آفات و حشرات در منازل و باغچه ها مورد استفاده می گرفت. چون نوع پاشش، وسعت پاشش، صرفه جویی در زمان سم پاشی و جلوگیری از هدر رفت مواد داخل مخزن برای کشاورزان امری است ضروری.
حال با مقایسه عملیات دفع آفات گیاهان و دفع ویروس کرونا از زندگی انسان، میتوان به این نتیجه رسید که سم پاش ها صرفا برای استفاده در مزارع نبوده و با توجه به تنوع اندازه و کارایی شان میتوان از هر کدام در موقعیت های مختلف اداری، شرکت ها، اماکن عمومی و منازل به راحتی استفاده کرد.
همانطور که در ابتدای متن گفته شد در اینجا با طرح سوالاتی به مزایای استفاده از سم پاش های زانکو نسبت به آبپاش های معمولی برای ضدعفونی کردن سطوح در برابر کرونا ویروس یا کوید 19(COVID 19) می پردازیم:

1- به هنگام عملیات ضدعفونی با آب پاش ها محلول ما چقدر دور ریز خواهد داشت؟
2- آب پاش یا اسپری های حاضر در هر پاشش چه میزان از سطوح را شامل خواهد شد؟
3- عمر آب پاش ها یا اسپری ها چقدر خواهد بود؟

کمپانی زانکو: در پاسخ به این پرسش ها باید این نکته را در نظر داشته باشیم که سم پاش ها به دلیل داشتن نازل پاشش و واشرهای دور شیلنگ در داخل مخزن از وارفتگی محلول جلوگیری کرده و به دلیل داشتن نازل مخصوص هنگام پاشش نیز مانع ریختن قطره های درشت وهدر رفتن مایع داخل مخزن خواهد بود.

سم پاش زانکو در مقایسه با آب پاش های معمولی و اسپری ها، می تواند در هر پاشش وسعتی به اندازه 10 برابر آب پاش ها داشته باشد که این امر می تواند در صرفه جویی مصرف محلول ضدعفونی کننده و زمان ضد عفونی کردن به ما کمک کند. همچنین سم پاش های زانکو به دلیل طراحی صنعتی شان مقاوم بوده و به هیچ وجه با آب پاش ها و اسپری ها قابل مقایسه نخواهند بود.

آموزش | ابزار

جنس سم پاش زانکو مدل ZKS 2002:

با توجه به این که مخزن و بدنه سم پاش مذکور از جنس پلی اتیلن ساخته شده است، همچنین به دلیل طراحی ارگونومیک و سادگی مکانیزم و عملکرد سم پاش زانکو، برای استفاده ی کاربران مبتدی بسیار مناسب می باشد، چرا که نیازی به آموزش و تخصص خاصی جهت استفاده ندارد.
از دیگر خصیصه های مهم سم پاش مدل ZKS 2002 می‌توان به ثابت بودن طول فشار آن در طی عملیات سم پاشی و محلول پاشی اشاره کرد.

نحوه ی کار سم پاش و ضدعفونی پاش دستی 2لیتری زانکو چگونه است ؟

سم پاش و ضدعفونی پاش دستی زانکو مدل ZKS 2002 از یک مخزن و پمپ دستی تشکیل شده و از طریق فشارِ وارده ی دست کاربر، پیستون در داخل سیلندر حرکت کرده، هوا را به سمت جلو منتقل می کند و به دو قسمت نامساوی تقسیم می‌کند؛ قسمتی از هوا توسط پیستون وارد مخزن شده و قسمت دیگر از روزنه‌ ی کوچک سم پاش خارج می‌شود، سم مایع و یا محلول ضد عفونی کننده از طریق فشاری که از هوای بالا در اثر حرکت پیستون به وجود می آید، وارد لوله باریک داخل مخزن شده و در انتهای آن و در اثر برخورد با قسمت دوم هوا به شکل ذرات بسیار زیر پخش می‌ شود. در واقع هوای درون مخزن، سم و یا محلول ضد عفونی کننده را به ذرات درشت و هوای قسمت دوم آن را به صورت ذرات ریز تبدیل می‌کند.

از مزایای استفاده از سم پاش و ضدعفونی پاش 2لیتری زانکو ZKS 2002 :

– افزایش چند برابری راندمان کار.
– کیفیت و قیمت مناسب و مقرون به صرفه.
– افزایش میزان سرعت سم پاشی وضد عفونی.
– دارای شیر اطمینان برای محافظت ابزار و کاربر.
– نازل قابل تنظیم بصورت مستقیم و پاشش پودری.
– صرفه جویی در مصرف سم و مواد ضدعفونی کننده.
– کاربرد چند منظوره بدون نیاز به مهارت تخصصی.
– یکنواخت و یکسان بودن میزان پاشش حین عملیات.

نکات مهم و ایمنی که هنگام ضدعفونی و سم پاشی نباید فراموش شود :

– محلول های الکلی و سم را بو نکنید.
– از خوردن و آشامیدن، استعمال دخانیات پرهیز کنید.
– در صورت وزش باد، همیشه پشت به باد عمل ضدعفونی و سم پاشی را انجام دهید.
– درهنگام ضدعفونی و سمپاشی حتما از دستکش، ماسک، لباس مناسب استفاده کنید.
– هرگز از دست بطور مستقیم، برای هم زدن و تهیه محلول ضد عفونی و سمی استفاده نکنید.
– قبل از استفاده از محلول های ضدعفونی و انواع سم، بروشور آن مطالعه شده و طبق دستورالعمل های آن اقدام کنید.
– مواد ضدعفونی کننده و سم پاش را دور از نور خورشید و در مکان تاریک و به دور از رطوبت قرار دهید .
– کلیه اجزای دستگاه باید به صورت دوره ای و طی زمان بندی های مشخص چک و در صورت بروز عیب، تعمیر یا تعویض گردد.
– بعد ازهر بار استفاده یادمان باشد که سم پاش کاملا شسته شود؛ در صورت ماندن مواد ضدعفونی کننده و سم به مدت طولانی داخل مخزن، به قسمت‌های مختلف سم پاش آسیب خواهد رسید.
– برای آمادگی درصورت بروز حوادث، وجود آب و صابون، همچنین حوله های کاغذی به اندازه کافی در محل ضدعفونی و سم پاشی ضرورت دارد.

در اثر تلمبه زدن مداوم ممکن است فشار مخزن بالا برود، در این موقعیت کاربر چه کاری باید انجام دهد؟!

در صورت بالا رفتن فشار مخزن به دلیل تلمبه زدن مضاعف، به هیچ عنوان درب سم پاش را باز نکنید، ابتدا مقدار کمی ازمواد ضدعفونی کننده و یا سم را به بیرون بپاشید تا اندکی از فشار داخل مخزن کم شود، بعد از آن می‌توانید درب سم پاش را باز کنید، چرا که در صورت باز کردن در مخزن در فشار بالا، فشاری مضاعف به در آن وارد شده و ممکن است سبب شکستگی سم پاش شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا