آیا باید یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنید یا خیر؟

خواه در حال ساخت یک سایت حرفه ای باشید و یا یک وبلاگ ساده به سبک “خانه” ، میزان زیادی به ترافیکی که امیدوارید جذب کنید بستگی خواهد داشت.

اگر لوازم پزشکی گران قیمت بفروشید ، با یک وب سایت حرفه ای که افراد این حرفه عادت به دیدن آن دارند ، پاسخ بهتری دریافت خواهید کرد.

نوشته های مشابه

برای بسیاری از محصولاتی که بیشتر بازاریاب های اینترنتی تبلیغ می کنند ، رویکرد شخصی اغلب به بهترین وجهی مثر است ، خصوصاً اگر سایتی را ایجاد کرده اید که گویا برای کمک به مردم به جای فروش به آنها ، به نظر می رسد.

داشتن بررسی سایت که مزایای محصولی را که درباره آن صحبت می کنید تقویت می کند ، می تواند تأثیر زیادی در نرخ تبدیل شما داشته باشد.

وقتی مردم نظرات دیگران را می بینند ، به آنها کمک می کند تا با اطمینان از اینکه تصمیم صحیحی برای خرید محصولی که شما ارائه می دهید ، بگیرند ، به آنها احساس امنیت می کنند.

بازاریابان اینترنتی معمولاً با دیدن توصیفات کمی شعله ور می شوند ، زیرا ما همیشه این مورد را در عرضه کالاهایی مشاهده می کنیم که به طور منظم ظاهر می شوند ، با این وجود افراد خارج از حوزه بازاریابی اینترنتی زیاد در معرض همه روشهای بازاریابی قرار نگرفته اند و آنها دوست دارند برای دیدن این اطلاعات

حتی در زمینه بازاریابی اینترنتی ، بسیاری از افراد هنوز قبل از خرید یا عدم خرید به دنبال نام های معتبر می گردند.

اینکه افراد شهادت دهنده واقعاً به محصول نگاه کرده اند یا نه بی ربط است زیرا نام آنها در میان است و شهرت آنها در خط تولید مطابق انتظارات نیست.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا