مزایا و معایب راه اندازی کافی نت

بسیاری از افراد از کار برای رئیس متنفر هستند و آرزو دارند که صاحب مشاغل شخصی خود شوند. آنها نه تنها پتانسیل موفقیت پولی بلکه استقلال را ارزیابی می کنند. یک مشکل پیش آمده این است که مقدار گزینه ها بسیار زیاد است. انواع بسیاری از مشاغل برای شروع وجود دارد که کارآفرینان باتجربه نمی دانند از کجا شروع کنند. یکی از ایده های محبوب کافی نت است. مانند هر مشاغلی ، شروع کار نیز مزایا و معایبی دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از برداشتن اولین قدم به آنها فکر کنید.

مزایای یک کافی نت بسیار زیاد است. شاید بزرگترین آن کم هزینه راه اندازی باشد. بزرگترین عامل محدود کننده کارآفرینان مشتاق ، کمبود سرمایه است. راه اندازی کافی نت ها نسبتاً ارزان هستند. کامپیوترها ارزان هستند. هیچ مهارتی لازم نیست. وسایل لازم نیست گران باشند. این تفاوت زیادی با رستوران دارد که معمولاً به تجهیزات ویژه ، بازسازی گسترده ، فضای بیشتر و تعداد کارمندان نیاز دارد. همچنین برای رستوران دارای مجوز نیز به حق امتیاز تعلق می گیرد.

دوم ، فرصت های اضافی درآمد اضافی وجود دارد. بارزترین چیز فروش زمان اینترنت است. اما شما همچنین می توانید با خرید برخی رایانه های پیشرفته و حمل و نقل بیشتر بازیکنان را هدف قرار دهید. همچنین می توانید غذا و نوشیدنی (قهوه گزینه معمول است) و خدمات تعمیر رایانه بفروشید. این چندین جریان درآمد به تثبیت پایه درآمد شما کمک می کند.

راه اندازی کافی نت چند اشکال دارد. از آنجا که هزینه های راه اندازی بسیار کم است ، بازار بسیار رقابتی است. بسیاری از افراد کافی نت را به عنوان کالایی کالا در نظر می گیرند و اگر ارزان تر باشد یا اتصال سریعتر به فروشگاه جدیدی بروند.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا