10 استراتژی حریق مطمئن که به راحتی می تواند برای تولید جریان درآمد پایدار بصورت آنلاین اجرا شود

1. بازاریابی کمیسیون:

شما می توانید با تعلق به مارک ها و مشاغل ، ثروت کسب کنید تا آگاهی و پرورش برند خود را برای دستمزدهای مختلف پرورش دهید. بازاریابی وابسته معمولاً نیاز به ثبت نام در یک برنامه وابسته دارد ، سپس کد شریک زندگی خود را ارسال کنید تا مردم بتوانند طبق پیام در کد شریک زندگی کنند. در هر زمان فروش از بیننده ای که از لینک موجود در کد بازدید می کند ایجاد می شود ، شما یک کمیسیون برای فروش دریافت می کنید. تعداد زیادی از تکنیک های مؤثر برای تعامل با بازاریابی وابسته ، از فعالیت یک وب سایت یا وبلاگ گرفته تا بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد. یکی دیگر از راهبردهای موثر بازاریابی کمیسیون ، برقراری ارتباط با سایر بازاریاب های وابسته برای تبادل ایده و مشارکت در سرمایه گذاری های مشترک است.

2. Google Adsense:

Google AdSense مدتهاست که وجود دارد و هنوز هم به بسیاری از افراد عادی کمک می کند تا مبلغ دیوانه کننده ای را بدست آورند. تقریباً هر تبلیغی که هنگام مرور وب سایتها با آنها روبرو می شوید تحت تأثیر حمایت مالی Google AdSense قرار می گیرد. این برنامه با بیشتر شدن ترافیک در سایتی که تبلیغات Google AdSense نمایش داده می شود ، برای صاحب سایت سودآورتر می شود.

ریسک اینجاست که اگرچه این برنامه توانایی ایجاد هزاران دلار در ماه برای وبلاگ یا صاحب وب سایت را دارد ، اما می توانید یک حساب Google AdSense را بصورت کاملا رایگان ثبت نام کنید و راه اندازی کنید و می توانید از طریق برنامه از وبلاگ یا وب سایت خود درآمد کسب کنید بدون اینکه سرمایه ای در هر زمینه ایجاد کنید. چیزی ، تا زمانی که بتوانید حجم زیادی از ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. Google کدی را برای شما ایجاد می کند تا در سایت خود جایگذاری کند که Google ماتریس های سایت شما ، از جمله نمای صفحه و شماره بازدید کنندگان را برای برنامه نظارت کند.

3. فروش سرب:

مطالب پربازدید کاربران

با ایجاد یک وب سایت ، افزایش ترافیک وب سایت و جمع آوری اطلاعات شخصی برای بازدید کنندگان که می تواند برای هدایت خریداران به فروش برسد ، می توانید یک جریان پایدار درآمد را بصورت آنلاین تولید کنید. شما می توانید چنین مواردی را جمع آوری کرده و آنها را به افرادی یا بازرگانانی بفروشید که چیزی برای ارائه به مشتریان بالقوه مشابه ایده یا کالایی که مشتریان بالقوه دریافت کرده اند برای تهیه اطلاعات شخصی خود در سایت شما بفروشند. در حال حاضر شرکت ها و خدمات زیادی وجود دارند که می توانند از مشتریان بالقوه ایجاد شده با استفاده از این استراتژی به روش های مختلف قانونی بهره مند شوند. همچنین می توانید برای هر سرب چقدر شارژ کنید.

4- معاملات فارکس:

معاملات فارکس یکی دیگر از معاملات آنلاین بسیار سودآور است. اگرچه آنها با خطرات زیادی همراه هستند ، اما می توانید پس از به دست آوردن کنترل آنها ، مبالغ هنگفتی تولید کنید.

عامل تعیین کننده در معاملات فارکس ابزار تجارت است. خبر خوب این است که یافتن ابزارها و راهنمای مناسب برای تجارت فارکس دشوار نیست. به سادگی افرادی را که بررسی های خوبی در مورد افرادی که قبلاً از آنها استفاده کرده اند جستجو کنید. برای پیشنهادات خوب در رابطه با آموزش های آنلاین که می توانید برای تیز کردن مهارت های تحلیلی خود استفاده کنید ، می توانید به انجمن های معاملات فارکس مراجعه کنید.

شما همچنین باید با استفاده از هاست مناسب ، از بستر مناسب تجارت استفاده کنید و از پتانسیل های این پلتفرم استفاده کنید. شما همچنین به منظور پاسخگویی به نیازهای پر سرعت معاملات فارکس به VPS نیاز دارید.

5. فروش کتاب:

با ادامه استفاده از پرونده ها و اسناد دیجیتالی در محل کار و خانه ، اکنون با انتشار و فروش آنلاین کتاب ، فرصت بیشتری برای کسب درآمد وجود دارد. این روزها می توانید با استفاده از منابع آنلاین رایگان ، کتابی را از ابتدا تا انتها تهیه و منتشر کنید. همچنین انتشارات Kindle Direct (KDP) وجود دارد که توسط آمازون اداره می شود و به شما امکان می دهد کتاب های خود را بر روی پلت فرم Amazon Kindle منتشر کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک استراتژی برای ارائه ایده های عالی برای کتاب ها است تا از طرح خود نشر رایگان ما نهایت استفاده را ببرید. همچنین بسیاری از وب سایت ها مانند ایجاد فضا وجود دارند که به شما امکان می دهند ناشران را دور بزنید تا نسخه های سخت کتاب الکترونیکی خود را روی غرفه ها و قفسه های کتاب از کتابخانه های موجود در زمین بدست آورید.

6. مشاوره آنلاین:

شما می توانید دانش کارشناسی خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید تا جبران ارزشمندی را دریافت کنید نیازی نیست هنگام تأمین دانش تخصصی خود به مردم و شرکتها به صورت آنلاین ، از پتانسیلهای خود دست کم بگیرید. با استفاده از ابزارهای مناسب و راهنمایی مناسب ، می توانید خود را مستقیماً در کوچه ای از افراد و شرکت هایی که به دنبال مشاوره مشاغل هستند ، سوق دهید.

می توانید ثبت نام در سایت های مشاوره مانند Clarity.fm را شروع کنید. این سایت ها به شما امکان می دهند پروفایل های جذاب ایجاد کنید که افرادی که به دنبال مشاوره تخصصی هستند می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند.

7. پخش:

پخش آنلاین روش غیر ضروری دیگری برای تولید درآمد پایدار آنلاین است. حامیان مالی و تبلیغ کنندگانی که به دنبال پادکست خوب هستند ، برای رزرو اسلایدهای پادکست خود پاداشهای بالایی می دهند. شما به سادگی می توانید یک مکان سودآور برای پخش پادکست پیدا کنید ، سپس به تدریج پایه مخاطبان خود را افزایش دهید ، و سپس ارتباط برقرار کردن با اسپانسرها را برای کسب درآمد از پادکست خود پیدا خواهید کرد.

8. خدمات دانش تخصصی از طریق اشتراک:

شما ممکن است با خدمات جعبه اشتراک بسیار موفق مانند Birchbox روبرو شده باشید ، و ممکن است این تصور را داشته باشید که غیرقابل توصیف برای مشاغل کوچک یا یک فضای معمولی برای انجام یک سرویس جعبه اشتراک موفق است. با این وجود تعدادی وب سایت ایجاد شده است تا خدمات اشتراکی در واقع پایدارتر و ارزشمندتر باشد برای هر کسی که به دنبال ارائه دانش تخصصی در ازای پرداخت است. سایت هایی مانند SubHub به شما امکان می دهد برای هر نوع توزیع دانش از دوره های دانشگاهی تا برنامه های تمرینی ، یک سرویس اشتراکی با عضویت ماهانه برقرار کنید.

9. آموزش از راه دور ESL:

تعداد بیشماری از ملیت های مختلف به دنبال یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین هستند. شما می توانید درآمد مناسبی برای آموزش این افراد به زبان انگلیسی در یک برنامه بسیار انعطاف پذیر کسب کنید ، حتی اگر هیچگونه گواهی آموزش زبان انگلیسی ندارید. شما می توانید در سایت هایی مانند SayABC ثبت نام کنید تا بتوانید نمایه ای تنظیم کرده و دروس انگلیسی را با هزینه ای مناسب تنظیم کنید.

10. خدمات کپی:

تقاضا برای خدمات رونویسی آنلاین سالهاست که افزایش یافته است. امروزه روشهایی برای سایتهای شلوغی وجود دارد که به شرکتها امکان می دهد خدمات کپی را از گروه دستگاههای کپی به سرعت و کارآمد با نرخهای جذاب دریافت کنند. بدون هیچ تجربه کپی کردن ، می توانید در این سایت ها مشترک شوید و در کارهای کپی برداری که ارزش آن را دارید ادغام شوید. و فرصتی مناسب برای افزایش قیمتهای خود دارید که بتوانید تجربه کپی کردن زیادی را بدست آورید.

نتیجه:

با پشتکار و دقت کافی ، می توانید هرکدام از این برنامه های درآمدزایی را به منبع جریان عظیم درآمد تبدیل کنید. شما باید پیدا کنید چه چیزی برای شما مناسب تر است ، و هنگامی که شروع به بدست آوردن انگیزه سودآور در محل کار کردید ، می توانید آن را گسترش داده و آن را سودآوری کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا