طراحی و سئو وب سایت

10 بازار آنلاین رایگان

من از هفت سال گذشته به عنوان بازاریاب حرفه ای اینترنتی در چندین بازار اینترنتی آزاد کار کرده ام. هنگامی که برای اولین بار تجارت آزاد خود را شروع کردم ، برای تمام مشاغل خود به یک بازار واحد اعتماد کردم. من به اندازه کافی درآمد کسب کردم تا بتوانم کار خود را روان انجام دهم. وقتی کار در مکان های دیگر را شروع کردم ، می توانم از آنجا مشاغل آزاد و با حقوق بسیار بالاتر بگیرم. بنابراین امروز ، من مایلم دیدگاه خود و ده بازار برتر آنلاین آزاد و آزاد را از صدها بازار آزاد به اشتراک بگذارم.

1) UpWork

UpWork.com یکی از بهترین بازارهای آنلاین آزاد است. این سایت ترکیبی از دو محبوب ترین بازار ODesk و Elance است. در اینجا یک کارمند مستقل می تواند تقریباً انواع مشاغل را به صورت آنلاین کشف کند. مشاغل دو نوع هستند. یکی در ساعت است و دیگری با نرخ ثابت.

2) فریلنسر

Freelancer.com یکی دیگر از بازارهای محبوب برای کارهای آزاد در اینترنت است. در اینجا فریلنسر می تواند کار ورود اطلاعات برای پروژه های سطح بالای برنامه نویسی را دریافت کند. هزاران مشتری و فریلنسر در سراسر جهان وجود دارد. یک کارمند مستقل جدید می تواند به راحتی از اینجا شغل مورد نیاز خود را پیدا کند.

3) پنجشنبه ها

به نظر من ، Fiverr.com یکی از محبوب ترین بازارهای شغل آزاد به صورت آنلاین است. در اینجا یک فریلنسر باید مهمانی را با تمام دستورالعمل های واضحی که می تواند بفرستد. اگر مشتری اینگونه باشد ، می تواند سفارش پنج دلار را شروع کند. بنابراین مشتری می تواند به راحتی با قیمت ارزان یک شغل خوب پیدا کند. به همین دلیل ، این وب سایت روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

4) PeoplePerHour

PeoplePerHour.com یک بستر نرم افزاری عالی و مستقل متمرکز بر پروژه وب است. اگر شما یک مقاله نویس ، بازاریاب دیجیتال ، طراح گرافیک ، توسعه دهنده وب ، متخصص SEO یا هر چیز دیگری هستید که دوست دارید در آن زمان با رشته خود کار کنید. PeoplePerHour قطعاً ارزش بررسی دارد. در اینجا شما باید هر ساعت ارسال کنید و مشتریان این مبلغ را خریداری می کنند و با توجه به نرخ تعیین شده شما به شما پرداخت می کنند.

5) 99 طراحی

این یک بستر برای طراحان مستقل است ، 99designs.com به شما امکان می دهد در مسابقات طراحی شرکت کنید و بازخورد بگیرید زیرا مشتریان بهترین موارد را برای پرداخت های عالی انتخاب می کنند. این یک روش عالی برای اثبات استعدادهای خود و کسب درآمد خوب برای طراحان با استعداد است.

6) iWriter

iWritter.com بهترین بازار آزاد آنلاین برای نویسندگان محتوا است. این سریعترین ، آسان ترین و مطمئن ترین روش برای دریافت محتوا برای وب سایت شماست. فریلنسر همچنین می تواند تقریباً 15 دلار برای هر مقاله با کیفیت درآمد کسب کند.

7) کنسرت های نوشتن مستقل

این بازار محبوب دیگری برای نویسندگان ، ویراستاران ، وبلاگ نویسان ، ناشران یا هر ترکیبی از این موارد است. این گزینه عالی برای فریلنس هایی است که راه خود را با کلمات دارند.

8) تاپتال

Toptal.com همچنین یکی از محبوب ترین بازارهای مستقل برای پروژه توسعه نرم افزار سفارشی است. در اینجا اگر مشتری می خواهد یک سرویس توسعه نرم افزار سفارشی داشته باشد ، می تواند آن را از یک مترجم بسیار حرفه ای و حرفه ای دریافت کند.

9) Project4hire

Project4hire.com با صدها دسته بندی پروژه ، بدون اسکن مقادیر زیادی از پست ها ، انتخاب مشاغل متناسب با مجموعه مهارت های شما را آسان می کند. برای نویسندگان ، برنامه نویسان ، مشاوران ، طراحان ، برنامه نویسان و سایر موارد عالی است.

10) iFreelance

بستر iFreelance.com برخی از مظنونان معمول در دنیای آزاد را در خود جای داده است. در اینجا می توانید به تصحیح ، هنر ، ورود داده ، طراحی گرافیک ، عکاسی ، دفترداری و انواع کارهای حرفه ای برسید. اما این سایت برای مشاغل آزاد رایگان نیست. برای این کار هزینه عضویت در نظر گرفته خواهد شد.

بنابراین ، می توانید یکی از این بازارهای آنلاین آزاد را برای شروع حرفه آزاد خود انتخاب کنید یا کار خود را به سرعت انجام دهید. در اینجا انواع استعدادها و مشتری های آزاد را در سراسر جهان دریافت خواهید کرد. پس برای چی منتظری؟ کار هوشمندانه خود را با اینها شروع کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا