10 فن آوری SEO عملی که اکنون می توانید از آنها استفاده کنید

می توانید بسیاری از نکات و تکنیک های شناور در اینترنت را در سئو جستجو کنید. اما بسیاری از آنها در واقع قابل انجام نیستند. بنابراین در اینجا ما 10 عصاره از بهترین متخصصان نرم افزار SEO در زمینه قابل اجرا ترین فن آوری سئو ارائه می دهیم.

1. بازاریابی محتوا

با رقابت شدید در بازاریابی محتوا ، شما باید بارها و بارها محتوای خود را به روز کنید تا استانداردهای صنعت را رعایت کنید. برای به دست آوردن فرصت های بیشتر ، مطالب باید آموزنده ، جذاب و قابل اعتماد باشند.

بنابراین ، موضوع مورد نظر را جستجو کنید ، رقبای خود را تعریف کنید ، محتوا را با توجه به مخاطب هدف تهیه کنید ، نتایج خود را مرتباً آنالیز کنید و براساس آن عمل کنید.

2. عناوین جذاب و تصاویر جذاب را درج کنید

عناوین غیر قابل مقاومت که کنجکاو هستند را درج کنید. این باید کاربر را به ایجاد انگیزه در خواندن مقاله خود به طور کامل و همچنین به اشتراک گذاری صفحه تشویق کند. داستانی را با کلمات و تصاویر زیبا بگویید ، زیرا آنها می گویند “یک تصویر هزار کلمه ارزش دارد”.

3. اطمینان حاصل کنید که وب سایت بدون خطا است

اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات ارائه شده در سایت شما صحیح و صحیح است. تمام پیوندها را در سایت خود تست کنید و مطمئن شوید که آنها صفحات ، پیوندها یا پیوندهای خراب نیستند. این نشان دهنده حرفه ای بودن شما است.

4- در نوشتن وبلاگهای مهمان ، روی محتوا سرمایه گذاری کنید و متخصصانی را استخدام کنید

نوشتن یک ستون معمولی آسان است ، اما تهیه محتوای عمیق با اطلاعات کار ساده ای نیست. به شکل برخی مطالب ارزشمند طول می کشد. بنابراین ، شما باید زمان ، پول و برنامه ریزی خود را برای به دست آوردن هرچه بهتر سرمایه گذاری کنید.

بخشی از بودجه خود را با استخدام نویسندگان و بنیانگذاران حرفه ای برای نوشتن پست های مهمان در سایت خود سرمایه گذاری کنید. این می تواند به راحتی گروهی از مخاطبان را در جای خود قرار دهد.

5- از لینک های اصلی استفاده کنید

موضوع جالبی را در جای خود پیدا کنید ، به جستجوی این موضوع و آمار بپردازید ، مقاله خود را با برخی افراد با نفوذ تبلیغ کنید ، سپس یک بیانیه مطبوعاتی تهیه کنید. این باعث می شود افراد در مورد مقاله شما صحبت کنند و ترافیک را هدایت کنند.

6. ایجاد رابطه

با استارت آپ های خوب رابطه سالم برقرار کنید و به یک جامعه پر رونق بپیوندید. در کنفرانسها ، رویدادها یا جلسات شرکت کنید تا با موضوعات داغ در زمینه خود به روز شوید و دانش خود را بسازید.

7. از همسالان خود پشتیبانی کنید

پیروان وفادار را که تمایل دارند به طور مرتب چیزها و پیوندها را به اشتراک بگذارند ، بررسی کنید. اقدامات خود را با پشتیبانی از طریق پست ها ، نظرات ، نظرات و توضیحات خود به اشتراک بگذارید.

8. خزیدن از طریق سایت شما

بسیاری از برنامه های حرفه ای SEO وجود دارد که به شما کمک می کنند سایت خود را برای بررسی چگونگی خزیدن گوگل به سایت خود کمک کنید. در صورت وجود می توانید مشکلات جدی پیدا کنید و بلافاصله آنها را برطرف کنید.

9. تجزیه و تحلیل رقابتی

موفقیت یا ناکامی های خود را با موفقیت رقبا تجزیه و تحلیل کنید و راهکارهایی را تدوین کنید تا این شکست ها را برطرف کنید یا موفقیت خود را به طور مداوم حفظ کنید. استراتژی های حریف خود را برای ماندن در لبه برش تماشا کنید.

10. بهبود ساختار و صفحات سایت

بر اساس گزارش خزیدن ، ساختار سایت خود را بهینه کنید تا از تعامل در وقت خود هدر ندهید. همیشه صفحات موجود خود را با محتوای جدید و کلمات کلیدی جدید قبل از ایجاد صفحات جدید به روز کنید.

با تمام این تجربه ، شاید شما مجبور شوید از بهترین ابزارهای SEO برای بهبود کارآمد سایت خود استفاده کنید. بهترین نرم افزار SEO به شما کمک می کند الزامات خاص خود را برآورده کنید. بررسی کنید بررسی نرم افزار SEO برای بهبود رتبه بندی خود از نرم افزار SEO استفاده و استفاده کنید.

وب سایت های بسیاری وجود دارد که بررسی نرم افزار SEO را ارائه می دهند. برای به دست آوردن تجربه و حرکت ، تمام ترفندهای ممکن را که یک عامل خطر کم است ، امتحان کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا