10 وبلاگ برتر رسانه های اجتماعی – لیستی از 10 بهترین وبلاگ رسانه های اجتماعی در اینترنت

در صنعت شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی ، یکی از اصلی ترین م componentsلفه های موفقیت ، توانایی شما در به روز ماندن با آخرین اطلاعات است. با استفاده از این دانش ، شما خود را در موقعیتی قرار می دهید که با ارائه یا آموزش مجدد جامعه به مشتریان ، مشتریان و پیروان بالقوه ، جامعه را مورد لطف خود قرار دهید.

بعضی اوقات ، همگامی با جریان انبوه اطلاعات پیچیده ممکن است دشوار باشد ، اما این جایی است که 10 وبلاگ برتر در رسانه های اجتماعی مفید باشید هر یک از این وبلاگ ها دارای دانش فراوانی هستند و همه آنها به روز هستند. آنها همان اصطلاحاتی نیستند که بارها و بارها تکرار و بازیافت می شوند. با نگه داشتن خود در خط مقدم بازی های رسانه های اجتماعی و جایگاه خود را به عنوان یک مرجع با مشارکت در 10 وبلاگ برتر رسانه های اجتماعی ، در حال ساختن پایه هایی برای موفقیت نهایی و ماندگار آنلاین خود هستید.

10 وبلاگ بهترین شبکه های اجتماعی در زیر ذکر شده است. مراقب باشید که دانش عظیم موجود در آن غرق نشوید. یادتان باشد که آن را آهسته و یک مرحله ای انجام دهید. اگر چیزی یاد گرفتید که می توانید فوراً اقدام کنید ، آن را انجام دهید! فکر نکنید بعد از اینکه یک راز جدید دیوانه وار را خواندید ، “اوه ، این ایده خوبی است … من این کار را فردا در کار خود اعمال خواهم کرد” ، سپس بقیه شب را به وبلاگ نگاه کنید. پس از یادگیری چیزی ، آن را اجرا کنید. پس از اتمام ، استراتژی دیگری برای پیاده سازی پیدا کنید. گام به گام به آرامی اما مطمئناً نتایج ملموس را مشاهده خواهید کرد!

بنابراین بدون نگرانی بیشتر ، من به شما … 10 وبلاگ برتر در سایت های شبکه های اجتماعی!

شماره 1 Mashable.com اگر به دنبال بهترین مکان برای دریافت اخبار شبکه های اجتماعی هستید ، اینجا مکان مناسب است. این بزرگترین سایت در جهان است که به این امر اختصاص یافته است. با بیش از 12 میلیون بازدید در هر ماه ، قطعاً دانش داخلی شما در مورد سایت ها ، روندها ، فناوری ها و خدمات جدید را افزایش می دهد. برای یافتن نظرات درباره جدیدترین موارد به اینجا بیایید و برای کمپین های خود در شبکه های اجتماعی چند ابزار عالی دریافت کنید.

شماره 2 AllFacebook.com همانطور که از نامش پیداست ، این وبلاگ همه چیز در مورد فیس بوک است. در اینجا می توانید با جدیدترین برنامه ها و اخبار عمومی آشنا شوید. حتی می توانید روندهای پیش بینی شده درباره آینده فیس بوک را بخوانید ، و این یک روش عالی برای ماندن در بالای بازی است. اگر می خواهید در مورد فیس بوک چیزی بدانید ، این باید اولین توقف شما باشد.

شماره 3 Twitip.com – مشابه شماره 2 ، این وبلاگ همه چیز در مورد توییتر است. نکات مفید بسیاری در توییتر وجود دارد از جمله مواردی مانند چگونگی به دست آوردن فالوورهای مناسب ، چگونگی ایجاد روابط و تبدیل آنها به دوستان واقعی ، ایجاد فالورهای عظیم بدون خارج شدن از سیستم و غیره. همچنین اطلاعات مفید زیادی در رابطه با بازاریابی مرتبط با توییتر مانند مارک تجاری شخصی ، روش های بازاریابی موثر و حتی ابزارهای مفید توییتر برای کمک به خودکار تجارت شما وجود دارد.

شماره 4 SocialMediaToday.com – این وبلاگ جامعه ای است که متشکل از بهترین متفکران رسانه های اجتماعی و وب 2.0 است که امروزه زنده هستند. محدودیتی برای آنچه شما می توانید در اینجا یاد بگیرید وجود ندارد! از همه مهمتر ، مکانی عالی برای یادگیری نحوه ایجاد یک جامعه اجتماعی تعاملی است. ویژگی بسیار جالب: پس از ثبت نام در این سایت ، می توانید تغذیه پست های موجود وبلاگ را شروع کنید (با فرض اینکه از قبل وبلاگی دارید) برای پخش مستقیم محتوای SMT و ایجاد پست های مستقیم در سایت ، میزان مواجهه شما با جامعه بسیار ارزشمند را افزایش دهید! حالا خیلی جالب است

شماره 5 Techipedia.com – این وبلاگ توسط تامار وینبرگ ، مشاور شبکه های اجتماعی و هنر گیک اداره می شود. او واقعاً اطلاعاتی درخور توجه دارد و وبلاگش منبع خوبی است. یکی از پست های اخیر وی “چگونه صفحه فن کامل ایجاد کنیم” بود. حال چه کسی در رسانه های اجتماعی نمی خواهد از این قبیل اطلاعات مطلع شود؟ رایگان؟ او نویسنده مستقل و نویسنده کتاب The New Community Rules: Marketing on the Social Web است و در مشاوره و استراتژی شبکه های اجتماعی ، ارتباط وبلاگ نویسان ، مدیریت شهرت و بازاریابی در موتورهای جستجو (سئو ، ایجاد لینک و بازاریابی با پرداخت هر کلیک) تخصص دارد. اگر به شبکه های اجتماعی علاقه دارید ، قطعاً باید وبلاگ وی را بررسی کنید.

شماره 6 CollectiveThoughts.com وبلاگ دیگری بی قیمت که از ستاره ساخته شده است. هر یک از اعضای این جامعه دارای اقتدار یا شخصیتی شناخته شده است که در حوزه های مربوطه خود فعالیت می کند و همه آنها اشتیاق و درک کاملی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. بنابراین ، هنگام تفکر جمعی ، ایده های گروهی را ایجاد کنید ، مکانی برای به اشتراک گذاشتن دانش شگفت انگیز آنها.

شماره 7 BrianSolis.com – برایان یک پیشگام است زیرا بینش منحصر به فرد خود را به دنیای شبکه های اجتماعی وارد می کند. هر دو رویکرد را از بازاریابی سنتی و رسانه های اجتماعی می گیرد و آنها را با هم ترکیب می کند و یک ماشین قدرتمند بازاریابی را ایجاد می کند. این وبلاگ 1.5٪ برتر همه وبلاگ های Technorati را به خود اختصاص داده است – این بدان معناست که واقعاً ارزش بررسی دارد!

شماره 8 DoshDosh.com این کمی متفاوت است ، نه آنچه وبلاگ معمولی شما در رسانه های اجتماعی شما را صدا می کند. اما اجازه ندهید این شما را فریب دهد ، زیرا در اینجا منابع عالی بازاریابی اینترنتی ، توصیه های برتر وبلاگ نویسی ، رسانه های اجتماعی و استراتژی های وب 2.0 را پیدا خواهید کرد. من شخصاً استفاده هنری از عکس ها و گرافیک های آنها را در پست های مختلف دوست دارم.

شماره 9 ScottMonty.com اسکات رئیس رسانه های اجتماعی شرکت فورد موتور است. درست است ، شرکت های بزرگ در حال فهمیدن هستند که بالقوه رسانه های اجتماعی ادعای خود را آغاز می کنند. اسکات در وبلاگ خود نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف – بازاریابی ، تبلیغات و همگرایی روابط عمومی وب – برای بازاریابان ، آژانس ها ، سازمان و افراد به اشتراک می گذارد. نه تنها یادگیری از آن به نفع کمپین شما خواهد بود ، بلکه می توانید ضمن گسترش منابع خود روابط خود را نیز ایجاد کنید – و اسکات منبع بسیار خوبی است.

شماره 10 باغ ویروسی مک کالیر مشاور ، مربی و سخنران شبکه های اجتماعی است. وی از سال 2005 به طور فعال درگیر شبکه های اجتماعی است و به عنوان استاد راهنما در این زمینه شناخته می شود. آنها اطلاعات بسیار خوبی در سایت خود دارند که می توانید با جدیدترین ابزارها ، نکات و روندهای افزایش بهره وری ، سودآوری و حضور آنلاین خود آشنا شوید.

بنابراین شما 10 وبلاگ برتر رسانه های اجتماعی را در اختیار دارید ، مکان هایی که می توانید اطلاعات ارزشمندی را برای کمک به پیشرفت کار خود در سطح بعدی ردیابی کنید. از این منابع نهایت استفاده را ببرید زیرا به شما کمک می کند تا به عنوان یک متخصص رسانه های اجتماعی رتبه بندی کنید و شما را در موقعیتی قرار دهد که در صنعت درجه یک شوید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا