20 فیلم و سریال کره ای نتفلیکس که در سال 2024 منتشر میشوند

کره جنوبی از سال ها گذشته به عنوان یکی از مراکز تولید و پخش سریال های دراماتیک و فیلم های سینمایی در جهان شناخته شده است. هر ساله، مجموعه های متنوعی از سریال ها و فیلم ها تولید می شوند که به دلیل داشتن داستان های جذاب، بازیگری عالی، و توانایی جلب توجه بینندگان، به سرعت محبوبیت بالایی را کسب می کنند. در اینجا، لیستی از برترین کارهای سینمایی و تلویزیونی کره ای در سال 2024 را بررسی خواهیم کرد.

سری | سریال

1. “وارث” (“The Bequeathed”): این فیلم درام و رازآلود در 19 ژانویه 2024 منتشر شد و داستان یک وارث ناگهانی را روایت می کند که با چالش های ناخواسته ای روبرو می شود. با توجه به ژانر متنوع و داستان جذاب این فیلم، انتظار می رود تا جایگاه برتری در بازار سینمایی کره ای داشته باشد.

2. “جذب پادشاه” (“Captivating the King”): این سریال تاریخی در دوره ای پر از تلاش ها و روابط پیچیده درباریان، داستان یک زن را روایت می کند که سعی دارد توجه پادشاه را به خود جلب کند. با توجه به موضوع جذاب و فضای تاریخی، این سریال می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

3. “دکتر ابله” (“Doctor Slump”): این سریال کمدی علمی تخیلی در 27 ژانویه 2024 به روی آنتن رفت و داستان یک دکتر نابغه و اختراعاتش عجیب و غریب را روایت می کند. با توجه به طنز و تخیل فراوان در این سریال، مخاطبانی از تمام گروه های سنی می توانند از تماشای آن لذت ببرند.

4. “پارادوکس قاتل” (“A Killer Paradox”): این فیلم تریلر در 9 فوریه 2024 اکران شد و داستان یک کارآگاه خصوصی را روایت می کند که در تلاش برای حل پرونده یک قتل پیچیده است. با توجه به ابعاد پیچیده داستان و جذابیت ژانر تریلر، این فیلم می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

5. “ملکه اشک” (“Queen of Tears”): این سریال درام و عاشقانه در 9 مارس 2024 به روی آنتن رفت و داستان زنی را روایت می کند که در تلاش برای حفظ تاج و تخت و عشق خود در مقابل توطئه ها و خیانت ها قرار دارد. با موضوعات عمیق و روابط پیچیده، این سریال می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

6. “ناگت مرغ” (“Chicken Nugget”): این فیلم کمدی و خانوادگی در 15 مارس 2024 منتشر شد و داستان ماجراهای جذاب و خنده دار یک خانواده را روایت می کند. با توجه به فضای خانوادگی و طنز، این فیلم می تواند برای تمام افراد خانواده مناسب باشد.

7. “پارازیت: خاکستری” (“Parasyte: The Grey”): این فیلم ترسناک علمی تخیلی در 5 آوریل 2024 منتشر شد و به حمله انگل های بیگانه به زمین و تلاش گروهی از انسان ها برای نجات بشریت می پردازد. با توجه به اکشن و هیجان فراوان، این فیلم می تواند به عنوان یک انتخاب عالی برای علاقه مندان به ژانر ترسناک باشد.

یلم می تواند به عنوان یک انتخاب عالی برای علاقه مندان به ژانر ترسناک باشد.

8. “خداحافظ زمین” (“Goodbye Earth”): این فیلم درام و علمی تخیلی در 26 آوریل 2024 منتشر شد و داستان نابودی قریب الوقوع زمین و تلاش گروهی از دانشمندان برای پیدا کردن راه نجات بشریت را روایت می کند. با توجه به موضوعات جذاب و جهان بینی آینده نگرانه، این فیلم می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

9. “صادقانه صحبت می کنم” (“Frankly Speaking”): این فیلم کمدی در 1 مه 2024 به روی آنتن رفت و داستان زندگی یک مجری رادیویی را روایت می کند که با صحبت های صریح و رک گویی هایش در برنامه خود، توجه زیادی را جلب می کند. با توجه به طنز و شخصیت پردازی قوی، این فیلم می تواند برای علاقه مندان به کمدی مورد توجه باشد.

10. “شوی هشت” (“The 8 Show”): این فیلم کمدی و موزیکال در 17 مه 2024 منتشر شد و داستان گروهی از دوستان را روایت می کند که تصمیم می گیرند برنامه ای نمایشی و موزیکال راه اندازی کنند. با توجه به جذابیت موسیقی و عناصر کمدی، این فیلم می تواند برای علاقه مندان به موزیکال ها و کمدی ها جذاب باشد.

11. “خانه شیرین” (“Sweet Home”) فصل 3: این سریال ترسناک و درام در تابستان 2024 به روی آنتن رفت و به تلاش گروهی از بازماندگان برای مقابله با هیولاهای خونخوار می پردازد. با توجه به موضوعات تاریک و جذابیت داستان، این سریال می تواند به علاقه مندان به ژانر ترسناک توصیه شود.

12. “رزیدنت پلی بوک” (“Resident Playbook”): این سریال جنایی در سه ماهه دوم 2024 به روی آنتن می رود و به داستان یک کارآگاه و تیمش می پردازد که با استفاده از روش های جدید و تکنولوژی های پیشرفته به حل پرونده های پیچیده می پردازند. با توجه به جذابیت ژانر جنایی و معمایی، این سریال می تواند برای علاقه مندان به داستان های پر از معما مناسب باشد.

13. “سلسله” (“Hierarchy”): این سریال درام و معمایی در سه ماهه دوم 2024 به روی آنتن می رود و به روابط پیچیده و توطئه های یک خانواده بزرگ و قدرتمند می پردازد. با توجه به موضوعات اجتماعی و روایت داستان پیچیده، این سریال می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

14. “موجود گیونگ سونگ” (“Gyeongseong Creature”) فصل 2: ادامه ی این سریال ترسناک و فانتزی در سه ماهه سوم 2024 به روی آنتن رفت و به مبارزه گروهی از جنگجویان با موجودات فراطبیعی در دوران تاریخی می پردازد. با توجه به جذابیت فانتزی و عناصر اکشن، این سریال می تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند.

15. “طوفان” (“The Whirlwind”): این سریال اکشن و هیجان انگیز در سه ماهه سوم 2024 به روی آنتن می رود و داستان گروهی از ماموران ویژه را روایت می کند که درگیر ماموریتی پیچیده و خطرناک می شوند. با توجه به اکشن فراوان و جذابیت داستان، این سریال می تواند برای علاقه مندان به فیلم های هیجان انگیز توصیه شود.

16. “قورباغه” (“The Frog”): این سریال معمایی و درام در سه ماهه سوم 2024 به روی آنتن می رود و به داستان زندگی چند نفر در یک شهر کوچک و حوادث مرموزی که در آن رخ می دهد، می پردازد. با توجه به روایت داستان پر از اسرار و جذابیت معماها، این سریال می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

17. “آقای پلانکتون” (“Mr. Plankton”): این سریال کمدی در سه ماهه چهارم 2024 به روی آنتن می رود و داستان زندگی فردی را روایت می کند که به دلیل ویژگی های منحصربه فرد خود به عنوان “آقای پلانکتون” شناخته می شود و با چالش های روزمره اش مواجه است. با توجه به طنز و شخصیت پردازی جالب، این سریال می تواند برای علاقه مندان به کمدی ها و طنز مناسب باشد.

18. “جهنمی” (“Hellbound”) فصل 2: ادامه ی این سریال ترسناک و فانتزی در سه ماهه چهارم 2024 به روی آنتن می رود و به مبارزه انسان ها با نیروهای شیطانی و موجودات فراطبیعی می پردازد. با توجه به موضوعات تاریک و عناصر ترسناک، این سریال می تواند به علاقه مندان به سریال های ترسناک توصیه شود.

19. “چمدان” (“The Trunk”): این سریال جنایی و معمایی در سه ماهه چهارم 2024 به روی آنتن می رود و به داستان یک کارآگاه خصوصی و پرونده ای پیچیده درباره یک صندوق مرموز می پردازد. با توجه به روایت داستان معمایی و جذابیت ژانر جنایی، این سریال می تواند برای علاقه مندان به معمایی ها مناسب باشد.

20. “بازی اسکیوید” (“Squid Game“) فصل 2: ادامه ی این سریال درام در سال 2024 منتشر می شود و به داستان بازی مرگباری می پردازد که شرکت کنندگان برای بقا و جایزه ای بزرگ، جان خود را به خطر می اندازند. با توجه به پرطرفداری و موضوع مورد علاقه مخاطبان، این ادامه می تواند جذابیت زیادی داشته باشد.

این لیست متنوع از سریال ها و فیلم های کره ای در سال 2024 نشان می دهد که صنعت سینما و تلویزیون در این کشور همچنان به رونق خود ادامه می دهد و توانسته است با داشتن داستان های جذاب و بازیگری عالی، بیننده ها را به خود جلب کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا