طراحی و سئو وب سایت

22 برنامه وابسته برای تکرار درآمد

ما لیستی از برنامه های بازاریابی آنلاین وابسته را که پرداخت های مکرر را پرداخت می کنند ، گردآوری کرده ایم. مادامی که مراجعه شما به این سرویس باقی بماند بیشتر آنها اما این همه کمیسیون ها را نمی پردازند.

بسیاری از این برنامه ها یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهند ، که تهیه آن آسان است. فقط تعداد روزهای رایگان سرویس “Y” را در اختیار خوانندگان خود قرار دهید تا آن را برای خودشان امتحان کنند.

این لیست فقط برای شروع است ، و به هیچ وجه جامع نیست.

در حالی که ما سعی کرده ایم تا حد ممکن دقیق باشیم ، برنامه ها و کمیسیون هایی که آنها پرداخت می کنند به معنای واقعی کلمه می توانند یک شبه تغییر کنند. بنابراین لطفاً خودتان این موضوع را بررسی کنید و به هر حال فقط یکی را انتخاب کنید که مناسب شما و خوانندگان شما باشد.

قانون پاسخ – برنامه های Q. و A. که می توانند باعث افزایش ترافیک موتورهای جستجو و همچنین کاهش درخواست خدمات به مشتری شوند. 50٪ پیش پرداخت و 15٪ كمسیون را برای زندگی پرداخت می كند.

خرید – تجارت بازان آنلاین آسان است که فروشگاه خود را داشته باشند. وی برای زندگی 25٪ کمیسیون پرداخت می کند.

حال بارگذاری پدرخوانده همه خدمات IVR ، این نام برای خودش صحبت می کند. وی مبلغ 30٪ كمسیون را برای زندگی پرداخت می كند.

قیف ها را کلیک کنید برنامه راسل برونسون برای ساختن مسیرهای انتقال کامل فروش ، از ابتدا تا انتها. کمیسیون ها 40٪ در ماه یا سال است که خیلی سریع اضافه می شوند زیرا این مبلغ 97- 297 دلار در ماه برای خدمات هزینه می کند.

چندین تبدیل – بازاریابی ایمیل برای متخصصان وبلاگ نویسی. این یک پاسخ خودکار عالی برای وبلاگ نویسان و بازاریابان است و 30٪ کمیسیون را پرداخت می کند.

DreamHost – یک شرکت میزبانی وب معتبر که میزبانی حق بیمه و نسخه سفارشی وردپرس با نام DreamPress را ارائه می دهد. در هر مراجعه یا 10٪ مکرر 97 دلار هزینه کنید ، به علاوه 5 دلار در هر مراجعه برای ارجاع خود.

مضامین شیک – ارائه تم ها و افزونه های برتر وردپرس. 50٪ کمیسیون پرداخت کنید و هنگام مراجعه مجوزهای خود مجوزهای خود را دوباره شارژ کنید.

شما پاسخ می دهید – یکی دیگر از محققان بزرگ خودکار ، یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد و یک ابزار فروش عالی برای شما ، شرکت های وابسته به شماست. وی 33 درصد عمر را برای کمیسیون پرداخت می کند.

داغ شیرین – ابزار مدیریت چندگانه حساب اجتماعی. به مدت 12 ماه 15٪ تکرار می شود.

بهتر است – ابزار ردیابی و تجزیه و تحلیل تبدیل برای ردیابی ترافیک و تبلیغات تبلیغاتی رایگان. وی 50٪ مبلغ پیش پرداخت و 10٪ تکراری را پرداخت می کند.

صفحه اصلی – تولید کننده صفحه فرود بسیار محبوب. برای اینکه یک دنبال کننده باشید باید برای این سرویس ثبت نام کنید. 30٪ کمیسیون پرداخت کنید.

PowerMyAnalytics – با ردیابی بهتر و دقیق تر ، درآمد تبلیغات شما را اندازه می گیرد. کمیسیون 20٪

فرقه – برنامه Q و A. که با وردپرس ادغام شده و می تواند در صفحه فن Facebook قرار بگیرد. وی 50٪ کمیسیون و 10٪ دیگر را برای برنامه دو لایه پرداخت می کند.

سمروش – SEO و SEM با تبدیل بالایی. 40٪ کمیسیون های مکرر را پرداخت می کند.

خریدن – یک پلتفرم تجارت الکترونیکی که کنترل کامل بر ظاهر و سبک فروشگاه اینترنتی شما را دارد. وی 20٪ کمیسیون پرداخت می کند.

Snip.ly – با سازماندهی مطالب خود با افزودن تماس برای اقدام به هر پیوندی که به اشتراک می گذارید ، تبدیل ها را هدایت کنید. وی 20٪ کمیسیون پرداخت می کند.

SocialOomph – یک ابزار اجتماعی برای برنامه ریزی پست ها ، دریافت بینش اجتماعی و نظارت بر چندین حساب در یک داشبورد. پرداخت 40٪ عود به علاوه 5٪ از درآمد ارجاع.

خلبان اجتماعی – این یک ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی است که در بین بازرگانان و وبلاگ نویسان بسیار محبوب است. این برنامه به شما امکان می دهد تا به روزرسانی ها را در حساب های اجتماعی چندرسانه ای و همچنین ارسال خودکار با استفاده از RSS برنامه ریزی کنید. کمیسیون 30٪

خیاط دم – ابزار برنامه ریزی Pinterest برای ردیابی و بهینه سازی پین ها و برنامه ریزی. در وقت صرفه جویی کنید و از پینترست ترافیک وبلاگ بیشتری کسب کنید پرداخت 15٪ عود و 0.20 دلار در هر دوره آزمایشی رایگان.

خدمات وب TD میزبانی وب وردپرس ، میزبانی مشاغل و سرورهای اختصاصی. کمیسیون 35٪ پرداخت شده است.

تم ها رشد می کنند مجموعه ای از محصولات را برای وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی با استفاده از WordPress ارائه می دهد. تخصص آنها بهبود تبدیل و فروش محصولاتشان است. کمیسیون 50٪ در خرید و 25٪ کمیسیون مکرر پرداخت کنید.

بالارفتن خدمات بازاریابی داخلی داخلی و نرم افزار SEO. وی 20٪ کمیسیون پرداخت می کند.

بهترین راه برای تبلیغ این برنامه ها ابتدا استفاده از آنها است. سپس می توانید مستقیماً آنچه را که در مورد برنامه ها دوست دارید ، بیان کنید و چرا آنها را به خوانندگان خود توصیه می کنید.

البته برنامه های پرداخت مستمر وابسته به تعداد زیاد در سایر رسانه ها علاوه بر بازاریابی آنلاین نیز وجود دارد. مهم نیست که کجا هستید ، جستجو کنید ، دو یا سه مورد را که کاملاً دوست دارید پیدا کنید و آنها را مانند دیوانه تبلیغ کنید.

به زودی برای مراجعه به هفته ها و حتی ماه ها پیش درآمد ماهانه دریافت خواهید کرد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا