3 اسرار بازاریابی اینترنتی که برای استفاده از مشاغل محلی برای انجام تحقیقات در سایت شما بسیار شناخته شده است

شما می توانید برای استفاده از مشاغل محلی از اسرار بازاریابی اینترنتی استفاده کنید تا در مورد نحوه ایجاد وب سایت خود به کمک تحقیق بپردازید. بیایید بگوییم شخصی که علاقه مند به یک وب سایت در مورد چگونگی شروع کار و داشتن یک کاردستی است. اگر او فقط می خواهد برای یادگیری شغل مصاحبه شود ، من فقط به او می گویم که با برخی از سگ های محلی تماس بگیرم و به آنها بگویم که من فکر می کنم وارد کار شوم یا به دنبال اطلاعاتی برای وب سایت خود هستم و قصد دارم به سادگی از آنها بپرسم.

اگر آنها تمایلی به ارائه اطلاعات ندارند ، می توانید به آنها رشوه دهید ، می توانید بگویید: “سلام ، آیا می توانم وقت شما را بپردازم؟ آیا می توانم برای برخی از وقت و مشاوره به شما پرداخت کنم؟” و به آنها 50 دلار بدهید تا یک ساعت با شما در تلفن هزینه کنند. مطمئناً ارزش آن را دارد اگر مطمئن باشید که از حق صوتی برخوردار خواهید بود و می توانید از آن استفاده کنید.

این یک راه دیگر برای رفتن نیز است. اگر به صورت رایگان آن را بخواهید ، و می خواهید اطلاعات را به صورت رایگان بدست آورید ، می توانید به آنها بگویید که با آنها مصاحبه می کنید ، به آنها ثبت نام می دهید و همه آنها راجع به مشاغل مراقبت از حیوانات خانگی آنها را ملاقات خواهید کرد ، و او می گوید: “من مصاحبه را انجام خواهم داد. مراقبت از حیوان خانگی. ”

بنابراین اگر شخصی با تلفن تماس گرفته و به شما فکر کند ، می تواند آنها را به وب سایتی ارسال کند که بتواند آن مصاحبه را اجرا کند که می تواند به آنها در فروش اعتبار و خدمات مراقبت از حیوان خانگی کمک کند. یا آنها می توانند آن را بر روی سی دی قرار داده و آن را برای مشتریانی که خدمات خود را در نظر دارند ، توزیع کنند.

پس از جستجو ، می توانید برای سایت خود اطلاعات و مشاغل کسب کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا