3 مدل کسب و کار آنلاین هرگز به درستی انجام نمی شود

اولین کاری که شما باید قبل از شروع تجارت آنلاین خود انجام دهید این است که تعیین کنید کدام مدلهای مشاغل مشروع را بصورت آنلاین می خواهید دنبال کنید. شروع با مدل اشتباه یا کلاهبرداری یک دستور العمل تضمین شده برای عدم موفقیت است. انتخاب مدل کسب و کار مناسب که با نقاط قوت و ترجیحات شما مطابقت داشته باشد ، پایه و اساس محکمی برای موفقیت به شما می دهد. در این مقاله به بررسی 3 مدل کسب و کار آنلاین خواهیم پرداخت که برای هزاران کارآفرین در سراسر جهان موفقیت آمیز بوده است.

بدون هدر دادن وقت بیشتر ، اینجا هستند:

مدل شماره 1: فروش فضای تبلیغاتی

مفهوم فروش فضای تبلیغاتی در وب سایت یا وبلاگ شما از سال های اولیه اینترنت وجود داشته است. نکته اصلی این مدل کسب و کار ، تردد مداوم به سایت شما در هر ماه است. اگر ترافیک بسیار کمی دارید و بازدیدی از سایت خود ندارید ، تبلیغ کنندگان برای سرمایه گذاری در فضای تبلیغاتی در وب سایت خود ، ارزش آن را نمی یابند. با چند ابزار ساده مانند Alexa یا Quantcast ، تبلیغ کنندگان بالقوه می توانند ببینند که وب سایت یا وبلاگ شما چقدر نسبت به وب سایت های دیگر مقایسه می کند ، بنابراین نمی توانید تبلیغ کنندگان را فریب دهید. اگر یک وب سایت یا وبلاگ محبوب دارید ، این مدل کسب و کار می تواند بسیار سودآور باشد. با این حال ، اگر وب سایت شما اکنون ترافیکی ایجاد نمی کند ، دیگر لازم نیست برای خرید فضای تبلیغاتی در وب سایت خود ، به تبلیغ کنندگان التماس کنید. شما می توانید تبلیغات Google AdSense را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد هر بار که یک بازدید کننده روی یک تبلیغ Google کلیک می کند ، درآمد کسب کنید.

مدل شماره 2: فروش کتابهای الکترونیکی و محصولات اطلاعاتی

کتاب های الکترونیکی و محصولات اطلاعاتی اکنون با افزایش رایانه های شخصی خواندن و رایانه های لوحی ، تقاضای زیادی دارند. این صنعت فقط می تواند بزرگتر و بزرگتر شود. اگرچه اکنون بیش از هر زمان دیگری اطلاعات بیشتری در اینترنت وجود دارد ، اما مردم می خواهند اطلاعات آنها در قالب سازمان یافته تری باشد و از همه مهمتر ، آنها می خواهند اطلاعات تخصصی را در یک بسته ترکیبی قرار دهند. کتابهای الکترونیکی و محصولات اطلاعاتی این موضوع را ارائه می دهند. شما می توانید به راحتی یک کتاب الکترونیکی 50-100 صفحه ایجاد کنید ، از طریق آن یک بازار الکترونیکی مانند ClickBank بسازید یا آن را بفروشید یا محصولات دیجیتالی مانند دوره های ویدیویی و / و پادکست ها را ایجاد کنید که بتوانید به عنوان محصولات مستقل یا به عنوان همراه با کتاب الکترونیکی خود بفروشید.

مدل شماره 3: فروش سایر محصولات محبوب

درست مانند دنیای واقعی فروش مبتنی بر کمیسیون ، می توانید با فروش محصولات افراد دیگر درآمد کسب کنید. چطور؟ از طریق یک ایده جالب در اینترنت به نام بازاریابی کمیسیون. در این الگو یک لینک وابسته سفارشی به شما داده می شود که می توانید آن را ارتقا دهید. اگر مردم محصولات را از طریق لینک ارجاع شما خریداری کنند ، شما کمیسیون می گیرید. جنبه مثبت این مدل این است که می توانید خیلی سریع شروع کنید زیرا لازم نیست وقت و منابع خود را صرف تهیه محصول کنید. برخی از بهترین بازارها برای یافتن محصولات برای تبلیغ عبارتند از ClickBank و کمیسیون Junction.

ثابت شده است که این سه مدل کسب و کار آنلاین در هنگام اجرای خوب بسیار سودآور هستند. الگوی خود را انتخاب کنید ، شروع به جستجو کنید و اقدام کنید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا