3 کلیک جف پاول نقدی – معاملات واقعی یا کلاهبرداری؟

تبلیغ جف پاول برای 3 کلیک برای محصول نقدی اواخر شب همه جا طرفداران را به خود جلب می کند. دو زن بزرگ وقتی در مورد جدیدترین جف به شما می گویند با دوربین معاشقه می کنند. قرار است میلیونها دلار از طریق اینترنت بصورت میانبر خریداری شود.

چه کسی آن را نمی خواهد؟

نوشته های مشابه

با این حال ، این سفر به راحتی انجام نمی شود. همانطور که ممکن است بپرسید ، قطعاً چیزی که گفته نشده است. از جمله مجموعه وعده های کلمات کلیدی برای برداشت میلیون ها نفر ، افتتاح گواهی ثروت فوری و یک دوره برای نشان دادن چگونگی دستیابی به همه چیز.

پس این راز بزرگ که مانع آنها می شود چیست؟

حقیقت – هیچ راه میانبر برای ساخت میلیون ها دلار آنلاین وجود ندارد. در حالی که به نظر می رسد جف بال همه محصولات را برای سهولت در اختیار شما قرار می دهد ، به عنوان خودی در بازاریابی اینترنتی ، می دانم که به راحتی با 3 کلیک آسان نیست. بازاریابی اینترنتی مانند سایر مشاغل درآمدزا نیاز به تجارت دارد.

بدست آوردن میلیون ها دلار در اینترنت غیرممکن نیست. من افراد زیادی را می شناسم که هر ساله تنها بخت و اقبال می کنند ، از طریق خانه های راحت خود از طریق اینترنت و اینترنت بازاریابی می کنند. همه آنها همان چیزی را برای شما خواهند گفت … چگونه آنها در تلاش برای شروع کار موفق نشدند و مجبور شدند با دکمه های خود کار کنند. هیچ کس به آنها کوتاه نیاورد اما آنها مصمم بودند تا صورتحساب خود را بپردازند ، کار استرس زا را ترک کنند یا به وقت خودشان درآمد کسب کنند. به آن ادامه دهید و امور آسانتر می شوند.

چیزی که بیشترین استفاده را از من در تبلیغات 3 Click To Cash جف پاول می تواند داشته باشد ، یک شهادت است زیرا این مرد 3 کلیک روی سایت های Cash قرار داده و یک کروز 7 روزه را پشت سر می گذارد. او به خانه برمی گردد و حساب خود را بررسی می کند و در مدت 7 روز 430،000 دلار درآمد کسب کرده است!

خوب ، من قصد دارم گربه کیف را اینجا بگذارم. آنچه مخاطبان نمی دانند – به دلیل اینکه جف پاول به افرادی که اطلاعات زیادی در مورد بازاریابی اینترنتی نمی دانند اعلام می کند که شان سی ، مرد شهادت ، دوست وی شان کیسی است.

چه چیزی شون کیسی را متمایز می کند؟

شان کیسی در حال حاضر میلیونر است که از طریق بازاریابی اینترنتی پول خود را بدست آورده است. او قبلاً در روزهای اولیه بازاریابی اینترنتی میلیونها دلار درآمد داشت. شاون سی به 3 کلیک برای جف پاول برای پول نقد احتیاج ندارد ، و اگر او سعی کند به شما فکر کند این واقعاً اتفاق افتاده است ، شما فریب می دهید.

بررسی بیشتر سیستم 3 کلیک به پول نقد با استفاده از اینترنت ، بسیاری از پست ها را در Rip Off Report و Infomercial Scams.com فاش کرده است زیرا کاربرانی که این نرم افزار را خریداری کرده اند ، پس از خرید ، درباره یک تجربه بد مشتری صحبت می کنند.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا