صنعت و تجارت

3 Common Types of Red Metal

اگر در مورد پردازش فلزات یاد می گیرید ، مطمئناً با اصطلاح “فلز قرمز“در این راه. فلزات قرمز اساساً خانواده ای از فلزات هستند که حاوی آلیاژهای مس و مس ، یعنی مس ، برنج و برنز هستند.” اگرچه همه آنها از لحاظ ظاهری دارای کیفیت های مشابه هستند ، اما از نظر ترکیب و سایر موارد کاملاً متفاوت هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فلزات مهم و مفید مطالعه کنید و سپس جمع آوری موجودی ارزشمند خود را برای پردازش مجدد شروع کنید!

مس

مس یکی از متداول ترین و شناخته شده ترین فلزات در جهان است که به راحتی با رنگ قرمز نارنجی روشن قابل تشخیص است. این یک منبع حیاتی برای چندین صنعت و کاربرد است ، از جمله پزشکی ، کشاورزی ، ساخت و ساز ، بهداشت و غیره. این فلز دارای هدایت الکتریکی و حرارتی برتر است ، اما همچنین قابلیت انعطاف پذیری ، استحکام و مقاومت در برابر خوردگی را دارد.

مس همچنین دارای یک ترکیب شیمیایی است که به آن اجازه می دهد با باکتری مقابله کند. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) با انجام یک آزمایش ضد میکروبی فشرده مطالعه ای را انجام داد و دریافت که بیش از 350 آلیاژ مس در طی 2 ساعت تماس 99.9٪ باکتری ها را از بین بردند!

به دلیل کیفیت های خارق العاده ، از مس برای طیف وسیعی از محصولات از جمله لوله های لوله کشی و اتصالات لوله ، ابزار ، تخته مدار ، دستگاه تصفیه آب ، لوازم خانگی ، تزئینات ، جواهرات و … استفاده می شود.

برنز

برنز ترکیبی از مس و چندین ترکیب دیگر از فلزات (آرسنیک ، قلع ، آلومینیوم ، سیلیکون ، فسفر ، منگنز و غیره) است که آن را به آلیاژ مس تبدیل می کند ، اما کمی “زبون“در صنعت فلزات. اما این بدان معنا نیست که برنز عنصر با ارزش و مفیدی نیست.

ترکیب آلیاژها باعث می شود که برنز بسیار قدرتمندتر از مس باشد. بنابراین به طور گسترده ای برای تولیدات صنعتی مانند بوش و بلبرینگ ها ، بلکه همچنین برای هنر ، مجسمه ها ، آلات موسیقی ، مدال ها و حتی اجزای دریایی استفاده می شود زیرا در برابر خوردگی مقاوم است.

برنز به دلیل رنگ طلای مات و حلقه هایی که به سختی در سطح آن دیده می شود ، در بین فلزات قرمز دیگر قابل تشخیص است. آلیاژهای اضافی برنز شامل برنج نیکل (نقره نیکل) ، سیلیکون برنز ، برنز فسفر (برنز قلع) ، برنز آلومینیوم و نیکل مس (کاپونریک نیکل) است.

برنجی

برنج یک فلز قرمز جالب توجه است زیرا به طور عمده از مس و روی تشکیل شده است. اما برنج از نظر محتوای روی متفاوت است و باعث می شود کیفیت آنها از یکدیگر متفاوت باشد. همچنین می تواند عناصر دیگری به غیر از روی داشته باشد که در کیفیت و رنگ آن نیز تأثیر دارد. هرچه مقدار بیشتری از برنج روی باشد ، قدرت و شکل پذیری آن بیشتر است.

از نظر رنگ ، برنج می تواند از رنگ های زرد روشن تا نارنجی های تیره یا قرمز باشد. از آنجا که برنج شباهت زیادی به طلا دارد ، متداول ترین کاربرد آن تزئین است. اما همچنین ابزارهای زیادی را خواهید دید که از آلیاژهای برنج و آلیاژ ساخته شده اند. اجازه معروف برنج را مس قلع می نامند و حاوی مس ، قلع و روی است.

اگر فلز قرمز رنگی روی دست دارید ، آن را به خوبی استفاده کنید و همزمان سود کسب کنید! فقط کافیست با مرکز بازیافت فلز محلی و مورد اعتماد خود تماس بگیرید و قراضه خود را با پول نقد در محل بفروشید!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا